ראשוני: התהפכות אוטובוס בכביש גהה

מצב
הנושא נעול.
אני מציע לחכות לבדיקת התאונה...

כבר כמה פעמים
כשנסעתי במפרקיות בגיל כזה (לא ממש מכיר דגמים) זה נראה כאילו זה הולך להתפרק כל רגע... האוטובוסים האלה צריכים בדיקות תקופתיות של חוזק החיבור
אני מציע לחכות לבדיקת התאונה...
האוטובוסים עוברים כל כמה חודשים בדיקה מקיפה. אבל, צריך לזכור, שהאוטובוסים עובדים מאוד קשה ולכן מאוד מעניין מה תהיה סיבת התאונה.

JayZed

New member
פאאאאק!!! ../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo5.gif../images/Emo122.gif

המושג מתפרקית מקבל משמעות מפחידה
המפרקית שהתפרקה לשניים היא 368, 90-217-01 ששייכת לפ"ת. הנה קישור (באדיבות ארז הדרומי) לתמונות שאותי די זיעזעו.
פאאאאק!!!

איך זה קרה?!.. אלוהים ישמור! מזל שלא היו הרוגים. האמת שברבות מנסיעותי בקו 18 בת"א עמדתי על המפרק של ה-SG והרגשתי (ושמעתי!) חריקות עזות באת פניות ועליות/ירידות. אני מקווה מאד שסיבת התאונה לא הייתה תחזוקה לקוייה... אחרת תתחיל חגיגה מכוערת של עיתונות נגד דן...

barak67

New member
לפי התמונות זה מעט אחרי מחלף גהה

המושג מתפרקית מקבל משמעות מפחידה
המפרקית שהתפרקה לשניים היא 368, 90-217-01 ששייכת לפ"ת. הנה קישור (באדיבות ארז הדרומי) לתמונות שאותי די זיעזעו.
לפי התמונות זה מעט אחרי מחלף גהה
ולא מורשה . לפי התמונות אכן זה לא נראה כהתהפכות אלא כאיבוד שליטה כנראה ממהירות שאינה מתאימה , ממש נס איך שזה נגמר מעניין מה עם אלה שישבו בקרון האחורי כשגילו שפתאום הן הפכו להיות כנגרר שניתק ממשאית. 386 היא פתח תקוואית מובהקת.

ה דרומי

New member
קישור נוסף לתמונות

מד"א: אוטובוס התהפך בכביש גהה צפון מדובר מד"א נמסר כי אוטובוס התהפך בכביש גהה צפון. אמבולנסים של מד"א ירקון בדרכם למקום. עדיין לא ידועים פרטים נוספים. (ynet)
קישור נוסף לתמונות
באדיבות רוטר מד"א הצלה

A r i e T

New member
עדות שלי מהמקום:

מד"א: אוטובוס התהפך בכביש גהה צפון מדובר מד"א נמסר כי אוטובוס התהפך בכביש גהה צפון. אמבולנסים של מד"א ירקון בדרכם למקום. עדיין לא ידועים פרטים נוספים. (ynet)
עדות שלי מהמקום:
מפרקית 368 התהפכה ונחצתה ל2

תוכון1

New member
../images/Emo12.gif

האם ראית את ההתהפכות
מאוד מעניין אותי ממה היא נבעה...

אני בדיוק לפני חצי שעה-שעה הייתי בחוף הצוק ועברה על קו 98 מפרקית 374 שעשתה הרבה אבק. מה שמוזר לי למה מביאים את המפרקיות האלה שיסעו על דרכי עפר כאלו? האוטובוס ממש מקרטע שם על הדיונות...

הסיבה ששולחים SG לחוף הנפרד

אני בדיוק לפני חצי שעה-שעה הייתי בחוף הצוק ועברה על קו 98 מפרקית 374 שעשתה הרבה אבק. מה שמוזר לי למה מביאים את המפרקיות האלה שיסעו על דרכי עפר כאלו? האוטובוס ממש מקרטע שם על הדיונות...
אם ישלחו מפרקיות נמוכות רצפה לחוף הנפרד, שדרכי הגישה אליו הם שבילי עפר, הרי שתוך מספר נסיעות מצומצם ביותר נמוך הרצפה יהרס לחלוטין. חל איסור חמור וגורף לעלות עם נמוך רצפה על מדרכות או על שבילי עפר, בגלל עדינות המרכב והשלדה. רק SG ואחיו למשפחת גבוההי הרצפה (Standard floor) ראויים לנסיעה שכזו, שכן הם יספגו טוב יותר את הזעזועים הקשים ותיהרס פחות מנמוכי רצפה. שלא יהיו ספקות - נסיעה שכזו גורמת נזק לכל אוטובוס... אני אנפץ לך עוד מיתוס: גם כשמפרקית חדשה נוסעת על חולות היא עושה הרבה אבק...

amitasafzabida

New member
חח NG לא יכולה לנסוע על חולות?

אם ישלחו מפרקיות נמוכות רצפה לחוף הנפרד, שדרכי הגישה אליו הם שבילי עפר, הרי שתוך מספר נסיעות מצומצם ביותר נמוך הרצפה יהרס לחלוטין. חל איסור חמור וגורף לעלות עם נמוך רצפה על מדרכות או על שבילי עפר, בגלל עדינות המרכב והשלדה. רק SG ואחיו למשפחת גבוההי הרצפה (Standard floor) ראויים לנסיעה שכזו, שכן הם יספגו טוב יותר את הזעזועים הקשים ותיהרס פחות מנמוכי רצפה. שלא יהיו ספקות - נסיעה שכזו גורמת נזק לכל אוטובוס... אני אנפץ לך עוד מיתוס: גם כשמפרקית חדשה נוסעת על חולות היא עושה הרבה אבק...
היא נוסעת ועוד איך.

למה אתה צוחק?!../images/Emo46.gif

היא נוסעת ועוד איך.
למה אתה צוחק?!

אומרים לך שנסיעה כזו גורמת נזקים קשים מאוד לאוטובוס נמוך רצפה ולכן אסור לו לנסוע בתנאי שטח גרועים. זה שבפועל מצפצפים על זה, זה כבר בעיה שלהם...

amitasafzabida

New member
אני צוחק כי בקו 67 בכניסה לוינטר יש

למה אתה צוחק?!

אומרים לך שנסיעה כזו גורמת נזקים קשים מאוד לאוטובוס נמוך רצפה ולכן אסור לו לנסוע בתנאי שטח גרועים. זה שבפועל מצפצפים על זה, זה כבר בעיה שלהם...
אני צוחק כי בקו 67 בכניסה לוינטר יש
חולות שבהם אפילו EL קופץ.

barak67

New member
השנה ידוע לי על NG אחת לפחות בקו

למה אתה צוחק?!

השנה ידוע לי על NG אחת לפחות בקו

urilei

New member
ניחוש פרוע

האם ראית את ההתהפכות
מאוד מעניין אותי ממה היא נבעה...
ניחוש פרוע
ודי קל - "עייפות החומר" פשוט שחיקה של הזמן ה"אקודיאון" של אוטובוס מפרקי חשוף להמון רעידות במהלך הנסיעה. במיוחד באוטובוסים הישנים שאין להם מי יודע מה בולמי זעזועים

היו בולמי זעזועים (כשהם היו חדשים)

ניחוש פרוע
ודי קל - "עייפות החומר" פשוט שחיקה של הזמן ה"אקודיאון" של אוטובוס מפרקי חשוף להמון רעידות במהלך הנסיעה. במיוחד באוטובוסים הישנים שאין להם מי יודע מה בולמי זעזועים
היו בולמי זעזועים (כשהם היו חדשים)
היום זה רק זכר...

מצב
הנושא נעול.
למעלה