ראשית, ברכות לפורום החדש..

israelsze1

New member
ראשית, ברכות לפורום החדש..

והחשוב, לדעתי שמעלה את הנושא על השולחן.. וטוב שבימינו יש פתיחות למגבלות/מומים שונים רק לטובה... שאלה אליכם בפורום.. 1. למה לא שומעים נשים מגמגמות ורק גברים?. 2. האם אתם חשים שזה מפריע לכם בקידום המיקצועי? ביחסים שבינו לבינה? שאם לא היתה המגבלה החיים היו נראים אחרת? שבת שלום

היי ../images/Emo39.gif

1- לא שומעים כמעט נשים מגמגמות כי יש פחות נשים מגמגמות מגברים , זה בדוק מבחינה סטטיסטית....וחוץ מזה , יש גם נשים מגמגמות , כנראה שלא פגשת...
2- בחיים המקצועיים זה בהחלט מפריע לי , אני מרגישה שאם לא הייתי מגמגמת הייתי נמצאת היום אי שם גבוה מבחינת קריירה , אבל הגמגום עוצר אותי , אני מרגישה מוגבלת ופחות שווה.... מבחינת היחסים שבינו לבינה , מעולם לא היתה לי בעיה

israelsze1

New member
ממש מעניין למה

יש פחות נשים מגברים, זה ממש נושא למחקר ואולי דרך למציאת פתרון.. ממש אני מבין אותך בנושא העבודה...לא אחת חשתי שאני נרתע מתפקידים מסויימים כי הם הצריכו הרבה דיבורים מן הסתם הלכתי לכיוון של עבודה אינווידואלית... לא פעם בישיבות עבודה כאשר הצגתי נושאים ו "נתקעתי" ראיתי את העיניים בורחות לצדדים ואנשים ישר מעבירים נושא... בנושאים שבינו לבינה, מן הסתם הגברים הם אלו שצריכים ליזום, לא אחת נרתעתי מיזמה מהחשש לרושם שזה ייצור ולמבוכה..... במשך השנים לומדים להתגבר... יום טוב

אפשר לדעת במה אתה עוסק?

מה ז"א עבודה אינדוידואלית , אתה עצמאי? ובקשר ליחסים שבינו לבינה - אם קשה לך ליזום או להרשים בשיחה , תמיד יש את האינטרנט שיכול לעזור , הרי במקלדת אתה זורם , לא? אפשר להכיר בנות באינטרנט ולעשות את כל שיחות ההכרות דרכו , עד שתגיע לשיחת הטלפון או למפגש היא כבר תהיה מאוהבת

israelsze1

New member
למירב..הכל בפרטים האישיים שלי

..היום כבר יצאתי מזה כי אני כבר ילד גדול והכי חשוב למדתי לשים ז.. על מה שחושבים.. אבל כשאתה צעיר ומתחיל את חייך יש מרכיבים שונים שמשפיעים.. אגב, בת כמה את אם אפשר לדעת, סתם סקרנות..התשובות שלך בוגרות ועיניניות. תוכלי לשולח לי מסר אישי אם לא בא לך לכתוב בפורום.. יום טוב

שרוך

New member
או קי תשובות

בס"ד הי לשאול שבוע טוב לך! 1) אין לי מושג למה יש יותר בנים מאשר בנות אבל אני מכיר מש 2 מגמגמות והן : בתיה ומירב ממש אחלה של בנות בלי קשר לגימגום 2) את האמת אני לא עובד אני בסך הכל תלמיד אז אין לי תשובה בקשר לזה 3) בקשר ליחסים שבינו לבינה- אותם כל בנות שהייתי איתם בקשר ממש הגימגום לא הפריע להן והם גם תמכו בי אז זה ממש לא מפריע אולי טיפה בהתחלה שרוצים להתחיל טיפה עם בנות זה מרתיע אבל לרוב אני אומר זה אני נוח לה עם זה אחלה לא נוח לה שתבחר משהו אחר ! 4) יכול שאולי בלי הגימגום חיי היו נראים אחרת אבל אני בתור כאדם מאמין חושב שה' מכוון אותי ואולי אם לא היה לי את הגימגום היה לי משהו אחר ! אבל אם תסתכלו על זה ככה : יש אנשים שכן יוכלים לדבר אבל לא יוכלים ללכת אז מה עדיף ? או שלא עלינו פגמים אחרים !!! שבוע טוב שרוך

spidergirl

New member
ממש קואליציה של דתיים יש פה

גם אתה וגם בתיה אנשים מאמינים להגדרתכם,

שרוך

New member
אתה לא חושב שזה טוב?

בס"ד שלום לשאול/ת אתה לא חושב שיש גם אנשים מגמגמים גם בסקטור הזה את האמת אני לא מכיר הרבה בסקטור שלי אבל כמו שאת/ה רואה יש מגמגמים ואת האמת אני גאה להיות דתי מגמגאם אם משהו רוצה לדעת איך אני גם מקיים מצוות וגם מגמגם השמח לענות לו או בכלל לדבר על גיגמום ודת רציתי עוד דבר האם יש פה מגמגם דתי שהוא בן ( בתיה ושאר הבנות המגמגות הדתיות סליחה) אבל היית מעוניין להעביר חוויות שקשורות לדעת ולגמגום {בתיה אני חשוב שאת יודעת על מה אני רוצה לדבר :) } שרוך

שרוך

New member
הי קובינו

בס"ד הי קובינו מה קורה אח שלי תגיד בן כמה אתה ? אני מתכוון ליצור איתך קשר במסר אז אל תיבהל שבת שלום לכל עם ישראל שרוך

spidergirl

New member
אני יכולה לענות לך בתור לסבית

אם אתה מתכוון איך מתחילים עם בנות עם הגמגום וכל זה

למעלה