רבותי ההיסטוריה חוזרת

שמלת תחרה1

Well-known member
הבוקר אמרתי לבן שלי, מזה צריכה לקבוע איתך תור כדי שאוכל לדבר איתך. ובאותה שניה שאמרתי הבזיק לי שזה מה שאימי הייתה אומרת לנו.
ספרו על ההיסטוריה משותפת לכם.

Harrington

Well-known member
מנהל
ובאותה שניה שאמרתי הבזיק לי שזה מה שאימי הייתה אומרת לנו.
בגילי המופלג יש דברים רבים מאוד שאני מבטא או עושה ופתאום נזכר שזה מה שהורי אמרו/עשו לנו, רק שאז, כילדים צעירים, לא השכלתי להבינם. מצחיק אותי לומר על כך לילדי 'יבוא יום ותבינו', מתוך ידיעה שראשית הם לא מבינים ולא מסוגלים להבין היום ושנית אכן יבוא כנראה יום בו יבינו :).

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
הבוקר אמרתי לבן שלי, מזה צריכה לקבוע איתך תור כדי שאוכל לדבר איתך. ובאותה שניה שאמרתי הבזיק לי שזה מה שאימי הייתה אומרת לנו.
אמי הייתה אופה עוגיות (רג'ייף) ושמה בצנצנת גדולה שהייתה מונחת על מדף גבוה.
אני ואחי היותר צעיר ממני היינו "מזנבים" בצנצנת עד שהייתה מתכלה.
וכשאמי הייתה מגלה את ה"שוקת השבורה", זה כבר היה מאוחר מדי ואז הייתה אומרת לי בקול כועס ושבור:
"מה אני אתן עכשיו לאורחים, את הרגל שלי"?
אני בתור ילד עם דמיון מאד מפותח כשהיא הייתה אומרת את זה, הייתי רואה בעיני רוחי,
רגל יפה של אישה מוגשת לאורחים על השולחן. |פנים|

מקסים 45

Well-known member
"זה לאורחים" משפט של אמא,

משתפרת1

Well-known member
"זה לאורחים" משפט של אמא,
כן, היה דבר כזה.
אני זוכרת עד היום את המכות שחטפתי מאמא שלי כשגילתה שחיסלתי את חפיסת השוקולד שהחביאה כדי להשתמש כשיבואו אורחים. בגלל זה אצלנו לא היה "סליק" של מטעמים, הכל היה נגיש לילדים.

למעלה