רבותי נשבר לי הזין, תרתי משמע.

בימבו

אני יצאתי אתמול לים
יודעת למה?
כי כל מהשקשה וכואב לי אני עושה בכוונה להלחם בגוף
אחלה שבוע

בז נדיר

New member
רבותי נשבר לי הזין, תרתי משמע.

הכאב מתמקד באבר המין. מרגיש דקירות.
את הכאב הנויירופטי הזה אקח עמי לקבר ... עוד 30-40 שנה.
והכי גרוע הוא שאין פתרון.

נשבר לי הזין.

בז חברי היקר

אחד מהדברים הקשים בכאב נירופטי הוא שהוא מכאיב היכן שמתאים לו בזמנים כאלו ואחרי.
המיקום אצלך כרגע הוא מעבר לכאב הפיני אלא מתחבר ישירות לצד הנפשי אצלנו (אני מכיר את הכאב שאתה כותב עליו)
הפיתרון היחיד שאני מכיר הוא לנסות להסיט את הכאב בראש למקום אחר בגוף ולנסות לעשות את הדבר בנשימות ארוכות ובסבלנות.

בוקר טוב חברות וחברים
ספרו קצת איך עברה לכם השבת עם החום המגעיל ששרר בחוץ, האם יצאתם בכלל או נשארתם לכם בבית.

אוהב
הספניר הכחול

ו אולי

New member
נוירופתיה

האם אתה יודע מה הסיבה לנוירופתיה אצלך ?
לפעמים כשמוצאים את הסיבה אז יש טיפולים שיכולים לשפר את המצב ולא רק להקל על הכאב. רק שהרבה פעמים הרופאים לא יודעים מספיק או לא מנסים לעזור, אז אין ברירה וצריך לחפש לבד ולהתעקש על בירור מעמיק ומציאת טיפולים.
ניסית שינוי תזונה, תוספי מזון, פעילות גופנית ? מהנסיון שלי זה יכול לשפר מאד את המצב.
&nbsp
פה יש המון מידע על נוירופתיה -
http://www.neurotalk.org/forum20/
&nbsp

תגובתי

אני יודע היטב ממה יש אצלי את הנרופטיה
אני גורו בנושא מחקרים מכל העולם לא שוקט לרגע.
לא ממש יכול לשנות את התזונה שלי,את תוספי המזון אני רוקח בעצמי, ומה שמחזיק אותי זו הפעילות שאני עושה והיא קשה גם לאנשים "בריאים"
אתמול לדוגמא הלכתי עם צנחנים את 15 הק"מ האחרונים במסע כומתה לאחר מכן נסעתי לחברים לאסוף אוכל ובשעה 22:00 הכנתי ל 200 חיילים על האש הייתי בפעילות מ 4 בבקר ועד 1 אחר חצות, בסוף כבר לא עמדתי על הרגליים ועכשיו בכלל לא יכול לזוז.
אנוח בשבת אאסוף כוחות לשבוע הבא.
אלו הם חיי.

רקיחות

לפני שאענה לך אשמח שתספרי לנו מי את,את חדשה כאן ונשמח לדעת עלייך מעט
שנית מה שארשום כאן הוא שלי בלבד ואיננו תחליף ליעוץ רפואי או לתרופות המחולקות לכל חולה הקורא כאן.

לשאלתך:
לניקוי הקיבה: אני משלב, נענע,מרווה,ורדים,כמה גרגירים של חוייג' ושל כורכום.
מרתיח במעט מים מאדה ולאחר מכן את החליטה מערבב עם כוס בירה מה שמנקה לי את הקיבה ואת הכליות.

לפצעים בעור (לא משנה המחלה כרגע)
אני קוטף סרפדים וענף של סברס(מגלף אותו עד שנשאר רק הפנים שלו) מוסיף לזה שרף של עצי אקליפטוס או של אלון וקוטש אותם ביחד עד לעיסה.
מוסיף שם שרוף (לרוב שמן אוכפים).
מורח על הרגליים (זה שורף מאד,מותאם רק לאנשים שיש להם כוח סבל גבוה מאד)
אחרי 10-15 דקות שוטף במים קרים ומורח אלווארה.

ו אולי

New member
תודה על הפירוט

אני פעילה ותיקה בפורום השכן של פיברו/CFS , מכירה משם חלק מהמשתתפים פה, ומדי פעם נכנסת גם לכאן.
סובלת כבר הרבה שנים ממגוון בעיות רפואיות, רובן נוירולוגיות, כנראה על רקע אוטואימוני. ביניהן POTS (פגיעה במערכת העצבים האוטונומית שבאה לידי ביטוי בדופק מהיר בעמידה, עייפות, brain fog וקושי לעשות פעילות פיסית בעמידה, הליכה וכו' )ונוירופתיה של הסיבים הדקים.
שינוי תזונה עזר לי מאד, התחלתי עם שיטת קינגסטון לפני יותר מעשור ובהמשך נשארתי "על יד" ועברתי לצמחונות ולטבעונות.
לוקחת כמה תוספי מזון שהקלו מאד על הסימפטומים הנוירופתיים, אבל לא מנעו את התקדמות המחלה.
לכן סיקרן אותי לשמוע על התוספים שאתה רוקח.
&nbsp

וואו. אני מניחה שהגעת לרקיחות האלה בניסוי וטעייה

אם היית אינדיאני היו נותנים לך כינוי אחר מסנפיר, משהו כמו "המכשף המדבר עם עצים" או "זה שעושה תרופות עם בירה" :)

היי ווייאן

לקח לי כמה שנים לבדוק ולהבין מה יכול מעט לעזור למרות שהטיפול שאני עושה ברגליים הוא קשה מאד ושורף מאד.
והאמת הייתי שמח להיות אינדיאני ולחיות בגו'נגל אמיתי ולא בחנות החיות שאנו חיים בה עכשיו.

באופטמיות ,
שיהיה שבוע נעים
בשורות טובות
רפואות משמחות
ורק טוב
ממני ה

ו אולי

New member
מצטערת

אני פחות מכירה את הנושא, מתמצאת יותר בנוירופתיות שנובעות ממחלות, מתרופות או מחוסרים תזונתיים.

למעלה