רגישות בשד, לא מרגישה

mila8

New member
רגישות בשד, לא מרגישה

הי בנות,
אני בשבוע חמש ולא מרגישה כלל רגישות בשד..
כן הרגשתי קצת כאבי גב תחתון, המון פיפי, והבטן שלי נפוחה כבר שבועיים.. אבל אין רגישות בשד.
האם זה נורמלי?
מה שמוזר זה שמהלך השבוע לאחר הביוץ השדיים שלי ממש היו רגישות, ובשבוע האחרון הן לא.
האם כולן מרגישות רגישות בשד, פטמות מתכהות? זה הגיוני שיבוא בשלב מאוחר יותר?
תודה!

paqs

New member
נורמלי לגמרי...

אצלי התחילה רגישות כזאת רק בשבוע 8-9 וגם, בעוצמה מאוד נמוכה

mila8

New member
תודה!

אני פשוט כל כך רוצה להרגיש כבר דברים, אבל לא מרגישה..
כל הזמן נוגעת בציצי לראות אם משהו שונה..

paqs

New member
חכי שתתחילי לשאול את בעלך כל יומיים

"תגיד, נראה לך שגדל לי הציצי?"

ani116

New member
כל אחת וההריון שלה

בטח שהגיוני! יש כאלה שאין להן שום תופעות (איזה כיף!) ויש כאלה שסובלות מהכל.
לי אמנם הייתה רגישות בשדיים משלב מוקדם שגם לפעמים הרגישה יותר חזק ולפעמים פחות. העייפות הגיעה רק א"כ ועברה בפתאומיות בשבוע 9 (רמת הפתאומיות היא שמהבוקר ועד שיצאתי מהעבודה העייפות הייתה יותר חזקה ממה שחוויתי עד כה ובמהלך הנסיעה הביתה היא פתאום נעלמה כלא הייתה ולא חזרה יותר...) כשנשים רבות מדווחות שרק בשבוע 14 היא מתחילה לעבור, והקאות למזלי לא היו בכלל.
הפטמות שלי נשארו בדיוק באותו הצבע, אין לי פס בבטן וגם הבטן טרחה להופיע רק בשבוע 20 וגם זה בקושי (וגם לא השתנתה הרבה מאז...).
המלצה חמה במיוחד אם זה הריון ראשון - אל תשווי בינך לבין אחרות ואל תקראי סיפורי הפלות וזוועות למיניהן.
המשך הריון קל ותקין

mila8

New member
תודה רבה!

תודה רבה, את ממש מרגיעה.. אני כל היום רק מחפשת סימנים.
אני פשוט כבר מנסה להיכנס להריון יותר משנה וחצי.. וסוף סוף זה קרה.
לצערי שמעתי סיפורים לא נעימים ולכן אני חוששת..
אני כל כך רוצה לדעת שהכל תקין וטוב ולהיות כבר אחרי האולטראסאונד.. (רק עוד שבועיים וחצי)

ani116

New member
אני כל כך מבינה ללבך

אני בשבוע 24 ועדיין עם חששות (שימי לב לחתימה ההזויה שלי
)
מנסים סה"כ כשנתיים וחצי.
ושוב חוזרת ומדגישה - די להקשיב לסיפורים רעים!!!! לא מזמן חברה שלי התעקשה לספר לידי על איזה מקרה מאוד לא נעים לידי. פשוט סתמתי את האוזניים עד שהיא הואילה בטובה לסתום את הפה, אין לסיפורים הללו מקום בראש שלי עכשיו.

mila8

New member
צודקת!

זה בדיוק מה שצריך לעשות!! כל פעם שעולה מחשבה לא נעימה, אני מנסה לדחוק אותה ולחשוב על דברים טובים כמו רגע ההודעה למשפחה.. איך זה יהיה , עד כמה הם ישמחו, ולדמיין את עצמי בהריון מתקדם.
אני בטוחה שהכל יהיה טוב, הרי מגיע לנו.. לא?
תודה ורק דברים טובים !

למעלה