רגישות לביצים???

trbuks

New member
רגישות לביצים???

בני בן 5 חודשים ניזון רק מהנקה.. לאחרונה הופיעה אצלו פריחה בפנים ממש פריחה מחוספסת אדומה מאד בלחי השמאלית.. ונאמר לנו שהילד רגיש לביצים ועל כן לי אסור לאכול ביצים כי אני מניקה וזה עובר לילדי. שאלתי היא... האם אפשר לוודא באופן חד משמעי שהילד רגיש לביצים.??. מה ההשלכות בעתידו...? והאם אסור לי לאכול גם דברים המכילים כמות קטנה של ביצים כדוגמת קרמבו עוגה שניצל סויה??.

תלכי לעשות לו בדיקת אלרגיה

בני כמעט בן שנה וגילינו שהוא רגיש לביצים כי הוא התנפח ופרח, נאמר לנו כי אסור לתת לו שום דבר שמכיל ואפילו טיפובת של ביצה כמו שניצל עוגה וכד', מומלץ לבקש מהרופא בדיקה כי גם חלק מהחיסונים הם על בסיס ביצים ואז אסור לחסן בהם, שיהיה בהצלחה

mg777

New member
יש הרבה

סוגים של מזון שתינוקות רגישים אליהם. בדרך כלל זה פירות הדר, ביצים, חריף ועוד. כדאי בזמן הנקה להימנע מאכילת המזונות אלו.

trbuks

New member
השאלה היא..??

אם כשילדי יגדל עדין תהיה לו את הרגישות לביצים מאחר וזה לא דבר כ"כ פשוט???

mg777

New member
אי אפשר לדעת עכשיו

רק אחר גיל 3 ניתן לדעת, ולא במאה אחוזף האם יש אלרגיה או רגישות למזון. בכל מקרה כדאי לשמור על תזונה נכונהץ זה יכל למנוע הרבה מחלות והפרעות בעתיד

trbuks

New member
ו.....

עכשיו הוא יונק מלא. אני נמנעת מאכילת ביצים. אך לא ממוצרים שבמרכיביו יש ביצים כדוגמת עוגות שניצל וכד"... זה בסדר???

mg777

New member
תבדקי לפי התינוק

אם הוא לא מפתח תגובה אלרגית כלשהי - זה בסדר

trbuks

New member
בדיקת אלרגיה

ביקרנו אצל אלרגיאורולוג והוא היפנה אותנו לעשות לילד בדיקות דם לבדיקת האלריה.. רק עוד חודש יהיו תוצאות. אני כבר מחכה.........

למעלה