רגע אישי נשי בין אם לבת

רגע אישי נשי בין אם לבת../images/Emo9.gif

היום אני ובתי הלכנו למכון היופי השכונתי לטיפול קוסמטי קטן. גם לי זה היה פעם ראשונה.... חיבקתי אותה הרגשתי איך אנחנו חולקות חוויה משותפת שהבנים במשפחה לא יוכלו להבין...
חיבקתי אותה והתחלתי לבכות בכיתי על הילדות והבגרות שלי שאמי לא הדריכה אותי לא ייעצה לא היתה חלק מהסודות של ההתבגרות.... הייתי לומדת מחברות או מאחיותיי הגדולות. חיבקתי אותה ונשבעתי בליבי שאהיה אמא אחרת לא כמו אימי!!!

paloma blanca

New member
../images/Emo24.gif

אין לי מושג מה הסיפור עם אימך אבל אני נוטה להאמין ....... שהם עושות כמיטב יכולתם והבנתן לתקופה ההיא
אז מה עשיתן ? חלווה ?

../images/Emo24.gifאת צודקת....

אני בטוחה גם שהיא עשתה ככל יכולתה במצב הנתון שבו היא היתה.
עשינו.... איך ידעת?...

daimond1

New member
../images/Emo24.gifטליה מאוד מרגש

בכל דור יש יותר פתיחות, כך אני חושבת. אני זוכרת איך התחלתי לדבר כל פעם קצת עם אחותי על נושאים "נשיים", ואיך עד היום היא מתייעצת איתי (אנחנו מאוד קרובות אחת לשניה). אני מאחלת לך עוד הרבה "רגעיםנשיים אישיים ביו אם ובת".....

טליה מקסימה../images/Emo24.gif

רגע זו מעצים את הקרבה המיוחדת בין אם לבת מן "אחוות נשים" שאין צורך במילים בכדי להבין. את אמא מיוחדת ומדהימה היי את בנתינה של 100% בלי להביט לאחור ולהשוות זכרונות עם עברך. תהיי גאה ששברת סינדרום מוכר מילדותך ובמקום ללכת בדרכי אימך בחרת בדרך שנכונה לך. נהדרת את

עליזה 63

New member
ההורים שלנו באו ממנטליות אחרת

אז אסור היה לדבר. אמא זה לא חברה ואבא זה אבא. זה טוב לעשות דברים אם ילדים אך תמשיכי להיות אמא שלה חברות יש לה יהיו לה מספיק . שבת שלום

למעלה