רגע לפני ש...

liranush39

New member
רגע לפני ש...

שלום חברים! כתבתי משהו, אשמח לתגובות... רגע לפני ש... /לירן (15/10/08,08:30) רגע לפני שאני נכנעת ללב, רגע לפני שמשהו בתוכי מתחיל להתאהב רגע לפני שאני כמעט מתפשרת רק כדי כביכול להרגיש נאהבת ,ולו לזמן שאול רגע לפני שחל בין השכל לרגש קצת בלבול. אני בוחרת בי, בוחרת באושר שלי! אז אני עוצרת לרגע את הבלאגן שמתחיל קצת לבצבץ ועוצרת לרגע את טענות השכל -והלב שאי שם מתרוצץ. ושמה מולי שני כפות מאזניים ומקשיבה... מקשיבה לשאלות שעולות וצפות על פני השטח. שיודעות עמוק בפנים את כל התשובות. שרואות ומודעות לכל הסימנים, לכל האזהרות. אז מי אני בתוך הקשר? ואיפה באה לידי ביטוי לירן? מה אני מקדישה מה אני מקבלת בחזרה? והאם בכלל יש פה קמצוץ של אכפתיות מהצד השני כי לי אכפת, ולא רק בגלל נתונים טכניים, אלא אכפת מהבנאדם(-מהנשמה שעומדת מולי) אכפת לי וחשוב לי באמת להקשיב, לכייף ובעיקר להיות שם. עברתי המון, הצלתי נפשות מתהומות כ"כ עמוקות הדלקתי אורות במקומות שאנשים לא האמינו שכמעט נכנעו לאפלה כדרך חיים, אני באתי להדליק את האור ולהפיח את תיקווה- שאי שם הלכה לאיבוד, נעלמה. הראיתי ,והוכחתי שיש עוד סיכוי והשמחה והאושר עדיין קימים איי שם עמוק עמוק בפנים! בתוך כל אחד ואחד, ומאמינה ותומכת ומראה שאין אף אחד שהוא לגמרי לבד. ולא כדי להשוויץ ולהראות- אלא ממקום עמוק של אכפתיות, של אהבה של נתינה לא מתוך ציפיה. אני יודעת מי אני ומה אני שווה באמת. והיום אני בנקודה- שהאושר שלי חשוב יותר מהכול. בוחרת בי, בוחרת ברצונות שלי במה שעושה לי טוב, ומקדם אותי הלאה. ומי שלוקח ממני אנרגיה- פשוט לא שם. אז רגע לפני שהבלאגן מתחיל, ויש התנגשות בין הלב להיגיון אני מגבשת החלטה, מגיעה לפיתרון... תמיד יהיה לי אכפת, וכל עוד הצד השני יאפשר- אני אתמוך,ואהיה כחברה טובה. ובנקודה הזו של החברות- זה ייסתיים לא מאפשרת לקשר הזה להמשיך ולהתקדם- כל עוד אני רואה שאין הדדיות. אז אני נפרדת, אני קמה והולכת. אני פשוט משחררת...

וואו.. :]

קודם כל- סחתיין, אהבתי! רואים שעברת איזשהו תהליך. כשרשמת-"אני יודעת מי אני ומה אני שווה באמת." הסברת את הכל. את חייבת לדעת מי את ומה את שווה לפני כניסה לכל מקום או סיטואציה בחיים.. כל הכבוד על הנתינה, האהבה, והאכפתיות- שלושה דברים שאם היו ליותר אנשים, הכל היה טוב יותר :) מאחלת לך הכי טוב שבעולם, שתזכי לקבל חלק ממה שאת נותנת לאחרים ושתהיה שלמה עם כל החלטה שתקבלי- גם אם זה אומר פשוט-- לשחרר. :)

למעלה