רגע מחיי כאשת איש מיוחד

candybox

New member
רגע מחיי כאשת איש מיוחד../images/Emo3.gif

בוקר יום שישי:7:15, כמעט ערב חג פסח, כבת למשפחה מסורתית משהו, צריך לסיים את כל החובות כבר היום. מתעוררת מהבכי של הילד, מכינה לו בקבוק, מגיעה אונליין לראות את הפורום החדש שלי לפני שכולם יתעוררו
שעה אח"כ, נגשת לחדר שינה, פותחת את החלון, כדי שהאיש המיוחד שלי יקום. עוד שעה וכבר שטפתי 1/2 בית, שאבתי את הספות בסלון, ניקיתי אבק - האיש המיוחד שלי עובד על כלי הצביעה החדשים שלו - כי דווקא היום, כשחייבים לסיים את הכל לקראת הפסח, זה היום לצבוע את המקלחת (אחרי 1/2 שנה בערך של בקשות מצדי) - 10 דקות והוא מסיים לטענתו. הפעם קצת פחות משעה, נקיונות אחרונים במטבח, לקראת הבישולים של אמא שלי. האיש המיוחד עדיין במקלחת - צובע, מה, בסה"כ 20 דק' הוא עובד שם, לטענתו, וחוצמזה עוד 10 דק' הוא מסיים - כל לוח הזמנים משתבש כשאנחנו לא לבושים בירוק. יושבים לאכול ארוחת צהרים, ילד כמו ילד, מלכלך הכל מסביב - האיש המיוחד 'ברשותי' ילך להמשיך בצביעה, הרי טרם תמו 10 הדקות שלו. עוד 30 דק' והמקלחת מוכנה - לוקח את הילד (במקום שנת הצהריים שלו) ויוצא לו לברביקיו של הצוות. איזה כייף לי, קצת לקראת ערב חג, הבית הפוך, אני הפוכה, מתה לצאת קצת להסתובב, לטייל, להיות ביחד - אבל לא. עכשיו אחרי שהוא סיים את מטלותיו הוא צריך ללכת לברביקיו השני בשבוע האחרון - הצבא הוא חיינו:-S

למעלה