רגע, רגע

עינת

New member
רגע, רגע

מה זה פה? כולם כל כך מתוקים? הרי התכנסנו כאן בפורום חגיגי זה לקטר לא? אז יאללה מתחילים
מי מוכן להסביר לי מה זה הפירסינגים האלה הא??? מסתכלת לכאן פירסינג בגבה מביטה לשם פירסינג בפיטמה שלא נדבר על פירסינגים שונים ומוזרים בכל מיני מקומות אסטרטגיים... אז מה נהיה???

מה זה יפה חבל"זזזזזזזז

ורק על ילדים של אחרים
זה כל כך מגעיל לדעתי כמו הקעקועים שגורמים לי לחשוב שאנו בד או נייר

לא יודעת כילדה לא חשבתי שאני מיושנת

מסתבר שאני תקוע בקטעים שכאלה סתם נראה לי מיותר פעם חשבתי לעשות ואז אמרתי לעצמי יו ואם ימאס עלי הציור הזה איך אמחק?

עינת

New member
חכי , חכי

יום אחד הוא עוד יופיע לך עם פרינס אלברט |עינת שעד לפני כמה שנים חשבה שזה שם של נסיך
|

../images/Emo6.gif..האמת היא

שדוקא עגיל לדוגמא נורא בא לי שישימו אבל הם לא מבינים על מה אני מדברת חנוניםםםםםםםם
טוב לא לוחצת כי הם בבית ספר ממלכתי דתי וזה חריג שם קצת למרות שההורים לא בדיוק דתיים וישנם כמה ילדים עם עגיל.. לא רוצה לבלבל אבל מניחה שאם ירצו עגיל אין לי בעיה באוזן

CluBeRiT

New member
רק אם את רוצה באמת את העגיל לדוג'

בשיא הרצינות... צילמתי עכשיו בשבילך... אבל האיכות של המצלמה... על הפנים.

אממ,יש ניתוחי ליזר:]

ולמה ההורים עושים סיפור גדול מחור בגבה/אוזן/פיטמה או כל מקום אחר? הרי זה הגוף שלי אני אעשה בו מה שאני רוצה...

אני נורא רציתי עגיל נוסף באוזן

ולא הסכימו לי חיכיתי וחיכיתי עד לגיל 18 אחרי חודש הבנתי שזה מפגר לי וסתמתי את החור..

אז אחרי הכול מבינים שזה לא עושה

כלום ונמאס ומורידים אותו... אז למה ההורים לא מסכימים? פרמיטיבים:O?

טוב אולי

גם אני חשבתי על הורי ככה בנתיים הבנים שלי די קטנים ולא מבקשים אם וכאשר אני אשים אותי במקומם ואז אגיב

עינת

New member
ואללה מה אגיד לך

לא מחשיבה את עצמי כפרימיטיבית בכלל לא אבל אם תביט בתשובה הקודמת שלי אולי רק אולי תבין...

ניקולי

New member
אישית?

היי לכם.. אחלה פורום...
וכעת אענה על השאלה הנשאלת פירסינג, קעקוע וכוק... אישית? אני לא עשיתי בחיים לא את זה ולא את זה..אני חושבת ששניהם יפים, ומעולם לא העזתי לעשות..למעשה כשהייתי ילדה עשו לי עגילים באוזנים..אבל התעלפתי
.. כנראה שיש לי פחד מסויים..קעקועים? זה יפה עקוע אחד..קטן כזה על הכתף או על החזה..או אפילו בבטן למטה בצד..אבל לא אצלי..אני בחיים לא מתכוונת לעשות.. פרסינג בטבור..זה מדהים לדעתי (סקסי כזה
) אבל גם לא אצלי...(אני סקסית גם בלי זה ...
) לא סתםםם.. אני פשוט לא חושבת שאני רוצה לעשות כאלו דברים.. ולגבי הילדים שלי? יש לי שני בנים, מקסימים, נהדרים..ואני לא אתן להם לעשות כאלו דברים..לעולם לא..וזאת מאחר ואני חושבת שזהו מקום לפורענות..כל הדברים הללו מובילים לדרכים מורדניות..ואם אי פעם לאחר שהילדים שלי יגדלו ויחליטו לעשות איזה עגיל/פריסניג/קעקוע או כל דבר אחר מעין אילו..מאוד מקווה אני שהם ימשיכו להיות עם הרגליים על הקרקע..

faith2

New member
אני חושבת שאת טועה...

קעקועים\פירסנגים הם אומנות. יכול להיות שאנשים הפכו אותם למייצגי פורעות...אבל זה לא בהכרח כן מסמל את זה. אישית עליי יש פירסינג אחד, על אחותי היו שלושה (היום אחד) ועוד קעקוע בנוסף...ואני יכולה להגיד לך שכל הורה ירצה ילדה טובה כמו אחותי...מכל הבחינות.

לי אן חי

אין לי אפילו אחד בשום מקום ואני מבשקת מאמא והיא לא מסקימה אני בת 11 תנסי לשכנה אותה פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז
בבקשה

עינת

New member
כי........

אנחנו יודעים שזה רק מרד הנעורים והחור ישאר תמיד... מילא במקומות נסתרים אבל חורים מעל הגבה או מתחת לשפה זה נראה לך יפה? ת'אמת הא? הרי אני לא אמא'שך

charmingirl

New member
החור נסתם באיזשהו שלב,

אפילו צלקת לא תמיד תשאר, אולי נקודה קטנה שלא שמים לב אליה כ"כ. וזה לאו דווקא מרד נעורים, אני אישית עשיתי פירס בפופיק, ואני מאוד אוהבת אותו, וזה ממש לא למרד, אלא כי אני חושבת שזה יפה וזה קישוט נחמד. ואם מישהו חושב שבגבה, זה מה שיעשה אותו מאושר, בבקשה. זה לא באמת יגרום לנזק כלשהו,כמו למשל פירסינג בפה, שבאמת יכול לגרום לנזקים (מתחת לשפה- נסיגת חניכיים, סמיילי- גם אם אני לא טועה לנסיגת חניכיים, לשון- יש מספיק נזקים גם כן...) לכן אני חושבת שכל פירסינג שלא באמת יכול לגרום נזק רציני, אני בעד.

איך הם מוכנים

לעבור את הכאב והסבל הזה?ולמה בגיל 12,14 הם כבר רוצות עגיל בבטן? איך משכנעים אותן?

למעלה