רדיו ClickFM מגשים חלומות!

F a d i

New member
רדיו ClickFM מגשים חלומות!

באחד הקבצים שפירסמה נועית כאן לפני כמה חודשים הייתה בקשה שמשכה את תשומת ליבי-פניתי לגורמים שידעתי שיכולים לעזור ואכן הייתה הגשמת חלום את הקטע המדובר (בתמונה) תוכלו להוריד בעת הכניסה לאתר בהודעות המתחלפות לינק לאתר: http://clickfm.co.il פשוט מרגש! תהנו ואל תפסיקו לחלום! פאדי

נועית10

New member
../images/Emo189.gifתראו מה קורה כשחלום מתגשם...

הכל התחיל כאן בפורום ב-7/1/07 הודעו שאנחנו עושים פרויקט
הגשמת חלומות
והצענו לאנשים לספר לנו על החלום שלהם וננסה לסייע להם, אז לחלקם הגשמנו ולחלקם השתדלנו לסייע בהתאם ליכולות שלנו. מתוך כל הפניות קיבלנו בקשה מ- Lola 14 נערה מקסימה בת 14 שביקשה מאוד להיפגש עם ירמי קפלן. בעקבות הבקשה פנה אלינו פאדי מנהל פורום מוזיקה יוונית ורדיו קליק FM שינסע לסייע לנו ולקשר אותנו עם מנהל רדיו קליק FM ואכן בעקבות פאדי הגיע אלינו לפורום ראובן לוי מנהל התחנה של רדיו קליק FM והבטיח לסייע לנו בהגשמת החלום של Lola 14 והשבוע זה קרה... Lola 14 הועלתה לשידור ברדיו ושוחחה עם ירמי קפלן ואף הוזמנה להופעה שלו. אז ראשית אני רוצה להודות לפאדי המקסים ולראובן לוי מתחנת רדיו קליק FM - התחנת רדיו הכי גדולה באינטרנט. אין בפי מילים להודות על הסיוע וההרתמות להגשמת חלומה של Lola 14 ולפני ההופעה היא כתבה: "אני הולכת לפגוש את ירמי קפלן" Lola 14 אנחנו מחכים לשמוע ממנה חוויות ולראות תמונות,אין ספק שהיא מאוד נהנתה השבוע בהופעה. אז כמו שאומר פאדי... לעולם אל תפסיקו לחלום כי לעיתים חלומות מתגשמים ואנחנו כאן בפורום למען הקהילה נמשיך לסייע למען חברה יפה יותר ולהעצים את האוכלוסיה החלשה ברחבי הארץ. ***רדיו קליק ,התחנה הכי גדולה היום באינטרנט-אתם מוזמנים להקשיב*** www.ClickFM.co.il

Lola 14

New member
ההופעה ב-B בר שדרות התבטלה..

אבל בחודש הבא ככל הנראה אני אלך להופעה ותיהיה לי את הפגישה האישית כמו שתוכנן. אז רציתי להגיד תודה רבה לאסף! שממש דואג לי ומדבר איתי כל הזמן ומדגיש כל הזמן שהוא מחוייב, ושהוא לא יתן לזה לא לקרות. אז המון המון תודה! :) וכמובן גם תודה לנועית!

למעלה