רודוקרוסייט

רודוקרוסייט

שלום! אני אמנם חדש בפורום הזה, אבל לא כל כך חדש באבנים. לפני חודש קניתי רודוקרוסייט, כי היא ממש קראה לי מהחנות, כשעברתי ברחוב. עוד לפני שביררתי מה היא עושה הרגשתי איתה טוב מאוד. למחרת עשיתי טיהור במים ובעשן מרווה וטעינה בשמש ובירח של כל האבנים שלי. כשאספתי אותן חשרה מהמרפסת נפלה הרודוקרוסייט ונשברה לשניים. אני מאמין שהיא סיימה את התפקיד שלה אצלי. אבל למה כל כך קצת זמן? פחות מ24 שעות... יש למישהו רעיון להסבר? מה היא עושה, שנגמר לה אצלי כל כך מהר? [אני הולך קבוע עם קלצדוני. אולי יש בניהן התנגשויות?] תודה...
ליפ!

aquamarine1202

New member
רודוקרוסייט היפיפיה ../images/Emo20.gif

ומאוד מאוד חזקה. תתחדש, הרודוקרוסייט היא קריסטל מדהים לתהליכים של הלב. אני חושבת שהשבירה של הקריסטל לשניים מסמלת משהוא עבורך. וכאן השלב שאני מרשה לעצמי להעלות השערות: אולי המחשבות שלך היו ממוקדות במישהוא , ואז הסימן הוא לתת חלק מהקריסטל אליו. יכול להיות שבשבירה היא מצביעה על איזון - ללכת עם הקריסטל גם בצד ימין וגם בצד שמאל... לא נראה לי שהרמז הוא שנגמר לה התפקיד אצלך. אלא שזה קצת יותר מורכב מזה.... לגבי הקלצדוני והשילוב עם עוד קריסטלים - בד"כ אין בעיה לשלב עוד קריסטלים . ברוך הבא לפורום

RainBird

New member
זמן הוא פונקציה של עולם החומר. עולם הרוח עובד לפי הזמן שלו. וכך גם עם מערכות יחסים של גבישים.

למעלה