רוח רעה GUI

רוח רעה GUI

שלום, רציתי לשאול לגבי GUI. (אני סטודנטית לרפואה סינית) יש לי רוב הזמן תחושה כאילו משהו יושב עלי,מעין תחושת כובד שיוצרת עייפות וכבדות... כמו כן קורה שלפעמים אני מתעוררת בלילה בבהלה בהרגשה שיש משהו (לא מישהו) בחדר. האם יכול להיות שזה GUI? בעברי עברתי טיפולים פסיכולוגים ואלטרנטיבים שלא שיחררו אותי מהתחושה. מה המלצותיכם? תודה

ינוקא1

New member
היי.

קיימים דברים כאלו , אבל הפתרון בדרך כלל אינו בתחום הרפואה הסינית. בעיקרון הילינג \ ביואנרגיה יותר מתאימים לבעיה מסוג זה (העניין הוא שלחלק מההילרים יש GUI קטן משל עצמם , אז צריך זהירות למי הולכים). ההמלצה שלי היא שהיה בטבע (יש לעצים ולעשבים כח לנקות את ההילה בעדינות וברוך , ועכשיו בדיוק העונה המתאימה !) , הליכה יחפה על אדמה \ חול מידי פעם , וכן שהיה בשמש ותרגילי שמש לעיניים : בכל יום לעצום עיניים ברפיון ולעמוד מול השמש. כמובן רצוי בשעות בהן השמש חלשה ולא חזקה , אפשר להזיז את הראש באיטיות מצד לצד. מידי פעם לכסות את העיניים עם כפות הידיים. הדבר הכי חשוב בתרגול זה שההרגשה תהיה נעימה ונוחה . ברגע שההרגשה איננה נוחה \ נעימה - מספיק ודי. אם יש חשק אפשר גם לפתוח את העיניים כך שהשמש תהיה בזווית העיין העליונה. לא מומלץ להסתכל על השמש ישירות. יש להתחיל בזמן קצר (דקה שתיים) ולעלות בהדרגה - הסכנה הגדולה בתרגול זה היא הגזמה והכנסת עודף יאנג שהגוף לא יודע להתמודד איתו. עם זאת אור השמש מסלק ממש את כל ה"צללים" הללו - כי זה מה שהם.

למעלה