רומן עם הבוס

noa128

New member
רומן עם הבוס ../images/Emo99.gif

אפרופו התחלות.. בחופשיות אני מעלה את הסוגיה, בהיותי מובטלת ונטולת בוס מעליי (מתחתי ומצדדיי אחת שתיים שלוש)
ובעקבות הכתבה הזו. ושואלת מה דעתכם? וגם (כולנו אלמונימים, להזכירכם) - מזמינה את מי שהיה/תה בסרט - לספר לנו האם נכונות האגדות שזה קורה הרבה אבל כולם מכחישים...

צלליתה

New member
למה רק הבוס? בכתבה מדברים על קולגות

אז הנה חשיפה ראשונה של הרומן שלי עם קולגה: זה היה מזמן. מזמן מזמן מזמן מזמן. סיימתי למודים והתקשתי למצוא עבודה. התחתנתי ואישי היה עסוק מאוד, ימים שלמים לא ראיתי אותו. ואז מצאתי לי עבודה ועוד עבודה. בעבודה מס 2 היה איש מדליק מאוד, איש נאה, וחכם, ובעיקר מצחיק. מהרגע שהוא ראה אותי הוא התחיל לחזר אחרי בעקשנות רבה. טוב. אז אני נשואה טריה לאיש שמתעלם באופן מוחלט מקיומי, ויחד עם זאת, ילדה טובה חיפה שלא בוגדת בבן זוגה, גם אם הוא שמוק טוטאלי. אז חשבתי לעצמי, נורא מוצא חן בעיני שמחזרים אחרי אבל אין דרך בעולם שאממש את זה. יחד עם זאת, אני צריכה להמשיך ולעבוד עם המחזר. אז איך יוצאים מזה? חשבתי שאני נורא חכמה ודיפלומטית ואמרתי לו שהוא נורא מוצא חן בעיני (לא שיקרתי) אבל אני לא יכולה לנהל רומן ובודאי שלא עם קולגה. למחרת על הבוקר בעודי בעבודה מס 1 התקשר הבוס של עבודה מס 2 ודרש שאגיע בבהילות למשרדו. שם פיטר אותי כי אני מפלרטטת בעבודה. רגע, שכחתי לספר שהבוס היה החבר ההכי טוב של המחזר. כמובן שמאז גם לא שמעתי דבר או חצי דבר מהמחזר. הספור הזה התרחש מזמן, במאה הקודמת, לפני שבכלל ידענו לומר הטרדה מינית או אפליה או כל דבר אחר שהיה יכול להחזיר לי את משרתי בבית משפט. (זאת היתה עבודה די עלובה אבל עם שכר נאה מאוד. הייתי זקוקה לכסף)

g a v i

New member
מהההה?

הוא פיטר אותך בגלל שפלירטטת? או יותר נכון, בגלל שדחית את החבר שלו? ממש הטרדה מינית.

g a v i

New member
לדעתי

בגלל שנמצאים המון שעות בעבודה, ולפעמים יותר מאשר בבית, זה פותח מין דלת שבד"כ לא היית חושב להיכנס בה. עוד לא היה לי עבודה שלא היה שם איזה פלירטוט (אפילו הכי קטן ותמים) עם קולגה - פעם אפילו עם בוס. ובגלל שאני יודעת את זה, מאז שהתחתנתי נהייתי קצת יותר "קשוחה" ולמדתי לשים מין דיסטנס - גם אם נשארים מאוחר בעבודה, גם אם עובדים "צמוד" עם קולגה. לדעתי, אפשר למצוא רומן בכל מקום, וזה תלוי בגבולות שכל אדם שם לעצמו.

גריפון

New member
בעיני, רומן כזה הוא מרשם כמעט בטוח

לאכזבה, בסופו של דבר, אם לא לשברון לב.

kisslali

New member
מי שמחפש מוצא ומי שלא לא

וזה ממש לא משנה אם זה בעבודה במכולת או על שפת הים. לדעתי מעט מאד, עם בכלל, קורה לנו בחיים, את הרוב אנחנו מזמנים/יוזמים ברמה כזו או אחרת ולכן גם רומן בעבודה, על יתרונותיו וחסרונותיו זה משהו שמשרת את שני השותפים, ואם הוא יוצר צפיפות ו/או אי נוחיות אז גם זה כנ"ל. חייבת להודות שאת הסיפור של צלליתה אני רוצה כיוצא דופן לעניין, אולי בגלל שזה באמת היה לפני מליון שנה ואז עוד לא הגדרנו אפילו לעצמינו מהי הטרדה מינית (מניאק ההוא). ש"ש ללי

למעלה