רוצה להודות לך.

seaגל

New member
רוצה להודות לך.

רוצה להודות לך ואלה המילים שהייתי בוחרת להגיש לך לקרוא.. היום אני שוב עומדת בדרך חדשה , מסע אל הלא נודע אני מלאת התרגשות ומלאת ציפייה לבאות ובליבי לפעמים יש גם דאגות וחרדות(פולניה מה לעשות?) היום אני מביטה לאחור ומבינה עם חיוך פנימי את הדרך שעשיתי ואולי קצת מקבלת בתוכי את ההשלמה מדוע זה לקח כל כך הרבה זמן להגשים את החלום שבדרך... היום אני מבינה שלא מספיק להחליט ולרצות, היום אני מבינה שזו עבודה קשה , עבודת חיים - חיים זאת מילת המפתח שהייתה חסרה לי בתחילת דרכי. כל מה שהיה לי בראש זה רצון והחלטה ושום לב -כלום רק כמו ילדה קטנה- אני רוצה!!! הייתי בטוחה שזה מספיק לשמחתי היום למרות הכאב שבדרך אני מבינה שטוב שלא הצלחתי מייד היום אני מבינה כמה רחוקה הייתי מהנקודה בה יכולתי לומר בוודאות -"כן אני מוכנה" בהתחלה צעדתי בשבילים בלי שום רגש רק עם הרבה רצון ועל טייס אוטומטי גם הנפילות הראשונות היו לא ממש קשות כי ידעתי בדרכי להסוות את הכאב עם דרינק טוב והרבה הכחשה... אך ככל שהתקדמתי בדרך והתסכול גבר התחיל משהו בי להתפורר- חומת ההגנה נסדקה (תודה לאל) וכשמצאתי אותי שוב הכי הכי למטה , עם התחושה שאני לא שווה כלום ואין ערך לחיי ואיזו חוצפה יש לי בכלל לרצות להביא חיים בתוכי- הכל התפוצץ הכל התנפץ והרסיסים עפו לכל כיוון. מול רסיסי החיים שלי מול רסיסי הלב שלי שנשבר בדרך שוב ושוב הבנתי כי יש לקחת החלטה החלטה של הלב לא של הראש לא כי צריך לא כי אני רוצה אלא רק של לב לחיות או למות .... ברגע שבחרתי בחיים רק אז התחלתי להבין את המשמעות של כוח, של רגש ,של נפש. רק אז הבנתי שבעצם שנים ,שנים הלב שלי היה משותק ופעל על אוטומט שהורגל למשהו אחד בלבד רק כאב כאב כאב... ביום שהחלטתי לוותר על העבר להניח אותו בצד ביום שהחלטתי לוותר על הכאב ולבחור בטוב רק אז הצלחתי למצוא את החיים שלי רק אז התחיל המסע האמיתי שלי להבאת חיים במסלול מקביל שלי ושל החלום שלי התחלתי לבנות לי חיים חיים מלאים חיים מחויכים חיים של דמעות חיים של רגש חיים של צבע חיים של אמצע חיים של אנושיות חיים של אהבה וקבלה חיים עם הלב לא לקח לי 9 חודשים לקח לי כמעט שלוש שנים להביא לעצמי חיים לקח לי כמעט שלוש שנים לקבל מתנה ולזכות להביא לך חיים (חמסה עלייך) רציתי להודות לך חלום שלי שבלי שידעתי או הבנתי עד לא מזמן אתה הוא זה שהבאת לי חיים חדשים בזכותך נולדתי אני מחדש .. זכיתי בחיים חיים של וואו חיים של עצב ושמחה החיים בשלום אחד עם השני חיים של קבלה והבנה שמנצחים את הקשיים שבדרך חיים של אמונה בי חיים של עליות ירידות והרבה אמצע חיים עם יכולת לראות את הדברים הטובים הדברים שנתברכתי בהם חיים שיש על מה לומר תודה בכל יום חיים עם המון אהבה וחמלה. תודה לך.

ה מוזה

New member
~ ../images/Emo23.gif ~

אחד המכתבים המרגשים שכתבת מבין הרבה מכתבים שריגשו עד דמעות וחשבתי בכל פעם שקראתי,מה אפשר להגיד למי שחצה תהומות ולא איבד את התודה .. ? ומבעד לשורות שכתבת ניגן לו שיר ישן שלימד אותי איש יקר עוד לפני שידעתי לומר סליחה,או בבקשה לימד אותי לומר תודה "תודה לחיים " gracias a la vida הצליל הכי מופלא שאנחנו יכולים להפיק מתיבת התהודה של החיים ...תודה
gracias a la vida que me ha dado tanto me ha dado la risa y me ha dado el llanto asi distingo dicha de quebranto los dos materiales que forman mi canto y el canto de ustedes que es el mismo canto תודה לחיים שנתנו לי כל כך הרבה נתנו לי את הצחוק, ואת הבכי כך אני מבדילה בין אושר לצער שני החומרים שמרכיבים את השיר שלי gracias a la vida que me ha dado tanto. תודה לחיים שנתנו לי כה הרבה [מרסדס סוסה]
"בזכותך נולדתי אני מחדש " ואיתך הוא ילמד את הצלילים הרגישים אחחח,איזה תודה מדהימה כתבת .

seaגל

New member
../images/Emo23.gif

תודה על שיר קסום ונוגע... לשמחתי התודה היום היא חלק מהחיים שלי כל פעם שקצת קשה או הרבה או שהמון טוב אני פשוט עוצרת ואומרת תודה זה הכניס קסם לחיי....

למעלה