רוצה להמליץ על משחקי קופסה

רוצה להמליץ על משחקי קופסה

כן, אני
1. אבן נייר ומספריים, משחק מאוד חביב, לא ארוך מדי. משחק עם טקטיקה - בסגנון שח-מט למתחילים. שיחקתי עם הבכור היום כמה סבבים, אחדים היו זריזים מאוד - ממש 5 דקות, ואחרי שהוא תפס את הקטע והתחיל לשחק עם טקטיקה זה לקח גם רבע שעה לסבב (עם הפסקות לחשוב וכו'.) מעניין ומאתגר. 2. שעת שיא, שכבר כתבו עליו פה - הגדול קיבל ליומולדת והוא מאוד מרוצה. 3. חיות במשבצות - מחשבה, מאתגר וכייפי 4. הטירה - משחק כייפי, מתאים לבני 3 ומעלה משלב בניה ומחשבה. אם אני הייתי בוחרת הייתי הולכת על נסיך ונסיכה - כי הוא יותר מאתגר, אבל לבן ה 4 הוא דווקא מתאים.

juspan

New member
דיי, מה זה המהפך הזה?

על הנסיך והנסיכה אני מדי פעם קוראת כאן (ושם, ושם), מה זה בכלל באמת?

Anne Shirley1

New member
אחד המשחקים הכי שווים שיש לנו

מתאיך לך מאוד הן יכולות לשחק לגמרי לבד (שחקן יחיד)

juspan

New member
מי זה הן?

בת השנה ו-7 ובת ה- 7? ממש
מקסימום היא תיקח לה ת'כרטיסים (או מה שיש שם בתוכו) ותרוץ איתם בכל הבית בצווחות דקות של אקסטזה, בטוחה שמשחקים איתה בתוספת. אבל בעצם אני לא יודעת מה המשחק ומה ה"כלים" שלו... אם אפשר הסבר פשוט וקליל.

Anne Shirley1

New member
בראייה עתידית אקונומית

גם הקטנה תהנה ממנו:) כבר קראת אודותיו? לא הצצתי בשרשור כולו

החורף הגיע...

האמת שאת רב המשחקים הם משחקים לבד, ואני מקסימום נותנת טיפ או הכוונה פה ושם. את אבן נייר ומספריים אף פעם לא הסכמתי לשחק, היום הם כבר התחילו להתחרפן מהגשם אז שיחקתי איתם קצת- התעלתי על עצמי.... נסיך ונסיכה http://www.hashiva.com/מוצר-15-נסיך-ונסיכה.aspx <איך עושים פה קישורים?>

juspan

New member
אהה, נראה הרבה יותר נחמד ממה שדמיינתי

כשאני שומעת "משחקי קופסה" אני חושבת על דברים אחרים (מונופול ושות', ברררר).

lda

New member
אוי

מצחיק, הוא בדיוק ביקש את זה. לא הבנתי אם הפטקסמינד הזה זה תוצרת ישראל או לא

juspan

New member
אם הבנתי למה התכוונת

(זה עם החיות) אז כתוב שם שזה פיתוח ישראלי. עולם שלם ומופלא, נגיד, שאני לא מכירה. אם יש משהו שעושה לי סחרחורת זה להיכנס למקום בסגנון כפר השעשועים ולעמוד מתחת הערמות האלה של כל משחקי הקופסה.

lda

New member
התכוונתי לפוקסמיינד

בכללי, לחברה לא למשחק ספציפי

michalica

New member
כן ולא

פוקסמיינד זה אמריקאי אבל יש גם משחקים ישראלים אורגינלים תחת השם פוקסמיינד. לכן אנחנו כל הזמן מקבלים במתנה חתחתול כי כולם חושבים שזו יופי של מתנה להביא לבני הדודים באמריקה ולא יודעים שזה משחק אמריקאי.

rnavina

New member
על הקופסה כתוב מגיל 8 למיטב זכרוני

בן השש שלי משחק בו ולעתים צריך עזרה שלי, כמובן בקלפים של השלבים הקלים. לגדולה שלך זה יתאים

macaroni35

New member
יש שעת שיא ג'וניור לגיל 5

עם אוטו גלידה ויותר פשוט ברמה לגילאי 5 ומעלה. קניתי במבצע בסטימצקי ב-80 ש"ח.

מנצל"שת להמלצה על סודוקו לצעירים

אני כל פעם מופתעת ממנה מחדש (ז"א לא אמורה להיות מופתעת כי יודעת מה יש לי בבית, אבל מרשה לעצמי להיות מופתעת שוב) בקיצור-אחלה משחק, כמו סודוקו של גדולים אבל בחירה בין צורות למספרים יש המון דרגות קושי אחרי דקה הסבר היא כבר בדף מס' 10 (אבל יש המון) ומאד נהנית. חושבת שיחסית לא יקר (קיבלנו ליום ההולדת)

למעלה