רוצה לשתף במשהו משמח

ילדונט

New member
רוצה לשתף במשהו משמח

ואני מתנצלת מראש אם זה נשמע שטחי. מכירות את האמרה "כל תינוק מביא את המזל/כסף שלו"? אז ככה. ידענו שבעקבות הלידה אני אעבוד חלקית, והמשכורת תרד. האיש מתרגל ועוזר מחקר, והשכר שלו משתיהעבודות האלו ביחד מאד מצחיק. עד דמעות
לפני כמה שבועות הציעו לו משרה נוספת כעוזר מחקר, כמה ימים אחרי זה העלו לו קצת את השכר במשרה שכבר היתה לו כעוזר מחקר, והיום הופתענו לגלות עוד 13,000 (!!!) ש"ח בחשבון. האיש קיבל מלגות. אתן לא יודעות כמה זה עוזר לי לנשום

אפרת12

New member
איזה יופי../images/Emo70.gif

אין ספק שכסף עוזר, במיוחד כשהוא בא בזמן

גלשני

New member
כן ירבו הפתעות כאלו ../images/Emo12.gif

תפזרי גם עליי קצת אבקת מזומנים

משוש30

New member
איזה כיף זה!! ../images/Emo13.gif

כה ירבו המלגות וכל הכבוד לאיש שקיבל אותן!!

מעיןבר

New member
אני מזדהה ומקנאה...

האיש שלי דווקא מרוויח בסדר, אני המתרגלת שהמשכורת שלה כ"כ מצחיקה שאני אפילו לא מתביישת - היום ראיתי תלוש על סך... תחזיקו חזק: 1400 ש"ח, יש לי עוד "מילגונת" של בערך 700 ש"ח... זה בקושי רב מכסה את הגן של אדוה. המשכורת של האיש אמנןם טובה אבל קשה להתקיים רק ממנה. אתן יכולות לתאר לעצמכן שהמינוס חוגג.

איזה כיף לשמוע

אני באמת מרגישה הרבה פעמים שאם אנחנו עושים את ההשתדלות הכלכלית שלנו הדברים לאט לאט מסתדרים תהנו

פיצהלה

New member
מעולה!!! כל הכבוד לאיש על המלגות,

זה לא הולך ברגל. וזה הכי לא שטחי בעולם, זה דברים נורא חשובים, היכולת להתקיים בכבוד, לנשום ולא לכרוע תחת לחץ המינוסים, זה גם נורא משפיע על הזוגיות (מנסיון מר אני מדברת...) אז אני שמחה לשמוע שניתן לכם קצת אויר. זה חשוב. יופי.

yaelia

New member
גם לנו קרה משהו כזה

אבל בקטנה
, פעם היינו מחביאים כספים בכל מיני מגרות או קופסאות נשכחות, ואחרכך היינו מוצאים בפתאומיות ומרגישים שאנחנו עשירים ושיש לנו פתאום המוון כסף. אז בשבוע שעבר מצאתי 1,200 יורו תחובים באיזה מקום. איזה כיף. לא הכרתי את האמרה הזאת, אבל קדימה, שיביא עוד

למעלה