רוצים לדעת מה?

Sweet SuGaR

New member
רוצים לדעת מה?

אני והאקס של חברה שלי יחד (היא עוד לא יודעת...) רק מספר קטן של אנשים יודעים..... מה אני עושה עם זה? היא אוכלת את עצמה מקנאה.....

Katy Cat

New member
אמממ...

אמנם זה לא המקום להטיף מוסר, אבל אני לא חושבת שזה חברותי במיוחד מצידך. בכל מקרה, שיהיה לכם בהצלחה. מה עושים? מבשרים לה בעדינות. רצוי שזה יבו אממך, כי אחרת הי אתחשוב שהסתרת ממנה ותתעצבן עליך, אבל תני לרמוז קודם שיש ביניכם משהו קטן כזה, ואחרי יום להגיד לה שזה קצת יותר רציני...ובסוף לבשר לה שאתם יחד.

Sweet SuGaR

New member
אני יודעת

שזה לא חברותי.... לפני הכל- הוא ניסה לנשק אותי ואמרתי לו לא כי חשבתי עליה. הוא ניסה שוב... ואני ממממממש נמשכת עליו, אז נסחפתי... זה קשה, אבל אני חושבת שהיא נפרדה ממנו לפני 3 חודשים ואני לא צריכה להידפק..... לא לקחתי לה אותו או משו......

Katy Cat

New member
אם היא נפרדה ממנו זה עושה את זה

לקצת יותר מוסרי... כי היא וויתרה עליו, וזו די בעיה שלה.

oh-da

New member
כך או כך

החברה עלולה להפגע, אם היא תדע על הקשר ממכם, זה יהיה עדיף, כי כאשר היא תראה אתכם ביחד פתאום או שאחרים יגלו לה זה יפגע בה יותר.

הדרומית

New member
כל כך מוכר..

תספרי לה. זה מה שאני עשיתי. ותיקחי בחשבון שהרבה הולכים להיפגע. היה לי מקרה כמו שלך, רק שאני הייתי יותר ביצ´ית ממך.

איך היא אוכלת את עצמה מקנאה?

אם היא לא יודעת? בכל אופן תספרי לה כמה שיותר מהר! וכמו שהדרומית אמרה תקחי בחשבון שהרבה עלולים להיפגע...

Sweet SuGaR

New member
איך היא אוכלת?

היא הייתה בטוחה שכן קרה משו, עד שכל החברות שלי שיכנעו אותה שלא.... גם היא ראתה אותנו מדברים וזה היה כל כךךךךךך חסר טקט.... למזלי היא נוסעת לארצות הברית, ככה שיהיה כאילו זמן שיקרו דברים ואז אני אוכל לספר שהיא הייתה בחו"ל אז קרה משו...

lee_1

New member
לדעתי....כדאי שתשבו איתה ותספרו לה

כמו שמישהו אמר כבר בשירשור היא רק תיפגע יותר אם היא תגלה את זה ממישהו אחר

למעלה