רוצים להרויח פעמיים!!!!!

רמי22

New member
רוצים להרויח פעמיים!!!!!

יש עכשיו אתר ישראלי חדש שמלם באמת עם אתם רוצים להרויח הרבה כסף אז כנסו לאתר ותראו שלא טעיתם

דביל

יאללה סע סע פה לפני שאני עוצרת אותך. מה זה השטויות האלו יא אינפנטל לך לעבוד במקום לשחק בחלומות של כסף מפרמידות. כאן זה פורום טלוויזיה ובנושא עצמו מה דעתכם שתהיהי סידרה על משטרה צבאית כמו nypd רק בצבע ועם צעירים וצעירות. מתח מיני, בתי כלא, מרדפים, דילמות מוסריות .?? יש בסיס

tvguy

New member
בשום פנים ואופן לא

שוטרת צבאית יקרה הכל רק לא מצ``ח. ל tvguy יש נסיון עבר רע מאוד עם החברה הללו לא פעם ולא פעמיים הזמינו אותי החברה האלה לשיחות ארוכות בהן הם השתמשו בטכניקות מסוג כזה ואחר על מנת שאני אספר להם סיפורים על עצמי... האמת, אני בחור פתוח בדר``כ כלל אך איתם לא מצאתי שפה משותפת, מה גם והם זיזלו באינטיליגנציה שלי והשתמשו בטכניקות גן ילדים, קרי השוטר הטוב והשוטר הרע. מי שמכיר את tvguy יודע שקצת קשה עליו ( מין בוג ג`ונס כזה) אך החברים הטובים שלי דוקא כן שיתפו את החברה עם המצ``ח הנמוך בכמה אנקדוטות מעניינות מעברי הטרנסואלי (לפני 9 שנים הייתי חזק בדאווין ואחד מעמודי התווך של מסיבות בטבע ללא נוכחות כחולה ושחורה) ומי שלא מאמין שישאל את הסקורר בפורום שלו בכתובת המצורפת למטה וכך מצאתי את עצמי באוז 6 מאחורי סורג ובריח לחודשיים תמימים אז ככה, לא רוצה להנציח, לא רוצה להלל, הם עושים עבודה טובה אבל לא עלי, לא בא לי עליהם. חוץ מזה שוטרת צבאית יקרה, את מוזמנת לפה תמיד, רק מה תני את המייל האמיתי שלך ולא איזה משהו מקושקש על מנת שלא יחשבו שאני מדבר פה עם עצמי

למעלה