רזה עם שומן בחזה ובבטן

Uranium

New member
רזה עם שומן בחזה ובבטן

היי חברים, יש לי בעיה קטנה בחזה ובבטן... אני בן 21 וכיום אני בגובה 1.78 ושוקל 68... שזה מצוין... בדיוק במשקל הנכון... הבעיה שלי היא שיש לי הצטברות של שומן בכל אזור הבטן והחזה שפשוט מעוות לי קצת את הגוף, ולמרות המשקל היחסית סביר, אני עדיין נראה שמן במציאות... פשוט בגלל שומן עקשן שאני לא יודע מה לעשות לגביו... אני לא ממש שרירי אבל אני משער שגם אם אני אפתח את האזור זה לא יגרום לשומן לימוס... אני מתאמן אבל זה לא גורם למסת השריר שלי לעלות באזורים האלה... גם כשהתאמנתי פעם הרבה זה לא ממש עזר לשנות את הפרופורציות של הגוף שלי. ניסיתי כבר להרזות... הגעתי ל-61 קילו... נראיתי נוראי... הידיים שלי היו ממש דקות וגם הפרצוף.. נראיתי כמו אנורקסי... אבל בחזה ובבטן עדיין נשאר אותו שומן עיקש ומעצבן... אני פשוט לא יודע מה לעשות... עכשיו במיוחד שמתחיל הקיץ ובא לי להיראות טוב כמו הרבה מהחברים... בשביל לצאת... בשביל ללכת לים ולהיות כמו כולם... אני משער שהפתרון הכי טוב זה ללכת לרופא פלסטי או להתייעץ עם מישהו מומחה.. אבל אני פשוט לא יודע למי לפנות... מה גם שאני חייל ואין לי כרגע אפשרות כלכלית לעבור המסת/שאיבת שומן או משהו כזה... גם לא זמן ת'אמת... בכל מקרה מישהו מכיר את הבעיה? למישהו יש פתרון או עזרה שהוא יכול להציע לי? אני די אובד עצות בנושא...אם למישהו יש איזה שיטת פיתוח גוף או דיאטה או רופא פלסטי טוב שיוכלו לעזור לי בנושא אני ממש אשמח... אם יש משהו זול זה בכלל מצויין! תודה מראש!

למעלה