רחמים על כל המשקיעים בחברות החיפושים הקטנות ....

nblfcx

New member
רחמים על כל המשקיעים בחברות החיפושים הקטנות ....

אנו עדים שוב לריצה בלי סיבה של חברות כגון מודיעין יהש אשר רצה כ 976% מתחילת השנה ...הכשרה אנרגיה רצה כ..265% ...שמן עשתה ריצה של 42%...ואילו הזדמנות ישראלית נמצאת עם עלייה של כ 18% מתחילת השנה ...
חשוב לזכור שהזדמנות נמצאת במצב הכספי הטוב מבין כלל השמות המופיעים לעיל כלומר בעוד מודיעין הגיע היום לשווי בורסאי של כ 52 מליון ש"ח כאשר בקופתה יש כ2.8 מליון דולר ....הזדמנות ישראלית נסחרת בשווי של 50 מליון ש"ח עם קופת מזמנית של כ..24 מליון דולר...לשניהם יש רשיונות עם פוטנציאל זהה ..צריך לזכור שלמודיעין יש פוטנציאל גדול יותר אך נדרשים לכך מס קידוחים בעלות של מאות מליוני דולרים וברור שגיוס כסף הוא חובת המציאות בעוד להזדמנות יש רק קידוח אחד ולה יש את הכסף הנדרש ללא גיוס .....
למה אני כותב זאת ? חלילה לא כדי שתקנו אחת מהן אינני ממליץ כלל לעשות כן ..אני כותב זאת כי כואב הלב על אלה אשר משקיעים במניות חלום עם סיכון רב ועם מערכת יחסי גומלין עם עדיפות ברורה לשותף הכללי שהוא הנהנה הגדול בעוד המשקיעים בשותף המוגבל מסכנים את כספם ורק אם ימצא משהו הם יהנו אחרת כספם ימחק כלא היה ....
אז מה אני מנסה לומר כאן ...חברים הפיתוי הוא גדול אך צריך לזכור שהרוב המוחלט של מחזיקי מודיעין כבר מזמן אינם ולא הם אלה שנהנו מהקפיצה האחרונה ואם יש כאלה שנמצאים במודיעין כבר שנים הם ראו איך חברה קורסת משווי של כלמליארד ש"ח למליונים בודדים עד שהם יראו את כספם יעברו עוד תלאות רבות ובעיקר צריך שיקרה נס וימצא גז בכמות גדולה או נפט ..
לעומת אותם משקיעים השותף הכללי קטף לא מעט הצלחות במהלך השנים דרך הוצאת כספים רבים הקשורים בדמי ניהול בדמי מפעיל ובדמי עוונתה בו בזמן שהמשקיעים ( השותף המוגבל ) ראו כיצד כספם מתאדה השותף הכללי לקח גם לקח דמי ודמי ובעיקר דמי .....
חברים לסיכום עד שלא תשונה שיטת הניהול בשותפויות היזהרו על כספיכם ואל תאשרו שום גיוס הון ...אחרת זה ילך לעוד כמה שנות דמי ניהול ודמי מפעיל ודמי עוונתה ואתם תתפסו את הראש ותאמרו מה עשינו ?
יש חברות רבות בשוק הגז אל תתנו לדמיון שלכם להשתלט על השכל הישר ...ואם כבר נכנסתם לאחת החברות אז קבלו עצה חינם...אל תשאלו את עצמכם כמה אתם מתכוונים להרוויח מההשקעה ...שאלו כמה אתם מוכנים להפסיד וזה יהיה הבסיס לכניסה ...
דברים אלו נכתבים מעימקי ליבו של אדם שחווה גם הצלחה וגם כישלונות בשנים האחרונות בתחום זה אך בעיקר ראה כיצד רבים איבדו את כספם ואת חסכונותיהם וזאת בשל השקעה חסרת אחריות הן בכמות הכסף והן בחברות שמראש משאירות סיכוי נמוך עם סיכון גבוהה למשקיעים ...שיהיה בהצלחה לכולם .....

spectral33

New member
הסכנה היא למשקיעי מודיעין והכשרה בעיקר

אין שום הגיון שמודיעין תסחר בשווי שוק יקר יותר מהזדמנות.
עם כל הכבוד לדניאל, הרשיונות של הזדמנות טובים יותר ולהזדמנות מזומן שמספיק לשלושה קידוחים בתעריף הנכחי של אסדות אקספלורציה.
&nbsp
בנוסף, אנו למדים שישראל רצינית בדרישה שלה לנתח מאפרודיטה והקפריסאים לחוצים להתחיל את הפיתוח. במקרה של יוניטיזציה הזדמנות תבטיח לעצמה נכס מכניס ללא סיכון של אקספלורציה.
&nbsp
במודיעין הנייר לפני גיוס ולכן טס 1000 אחוז מהשפל עם מחזורים גבוהים.
&nbsp
בהזדמנות המחיר קרוב לשפל כל הזמנים ומתמחר את הרשיונות שלה במינוס 40 מיליון..
&nbsp
על הכשרה אני בכלל לא מדבר.. אפילו סמנכל הכספים שם והחשב זרקו את הסחורה שלהם היום שם. לעומת בעלי עניין בהזדמנות שניצלו ירידות לשערי 100-110 והגדילו החזקות.
&nbsp
בעניין כל מה שכתבת על השותף הכללי אני מסכים בגדול, חייבים שינויים במודל הזה.

dumuzi

New member
עכשיו אני בטוח שאתה וקורניש לא אותו אדם

הוא כתב בטלנירי שלדעתו מודיעין תגיע לשער 9000 או שווי שוק 250 מיליון שח לפני הקידוח בדניאל
&nbsp
קראתי 3 פעמים
&nbsp
אם זה מה שהוא חושב מה יש לו לחפש בהזדמנות שימכור הכל ויקנה מודיעין
&nbsp
&nbsp

למעלה