ריבר סונג והדוקטור ה12

Aranel Nenharma

Well-known member
ריבר סונג והדוקטור ה12

בעונה הרביעית כשפגשנו את ריבר בפעם הראשונה היא ציינה שדייויד הוא הדוקטור הכי צעיר שהיא פגשה (כלומר היא פגשה כמה דוקטורים אחרים)
בעונה החמישית ריבר מציינת שביומן שלה יש תמונות של כל הדוקטורים השונים שהיא פגשה כדי לעקוב אחריו (או משהו בסגנון הזה)
עכשיו השאלה היא האם יציגו את ריבר עם הדוקטור ה12, כי לפי ההגיון היא כן פגשה אותו, או לפחות דוקטורים אחרים אחריו
זה נראה כאילו בפרק האחרון של העונה השביעית הם סימו את הסיפור שלה, וזה די נכון אני לא חושבת שיש יותר מדי מה להכניס עוד לסיפור שלה
אבל אני בהחלט חושבת שצריך להראות לפחות פרק אחד עם הדוקטור הנוכחי ואיתה, מה גם שריבר היא דמות כזו אדירה שאני בטוחה שיש עוד מלא סיפורים שאפשר להכניס אותה אליהם.
זה גם ממש הפריע לי שהסיפור האחרון של ריבר הוא סופי כזה כשהיא רוח רפאים, הרי מה שגאוני בה שהפעם הראשונה שפגשנו אותה היא מתה ואחרי זה אין סוף לאפשרויות, היתי שמחה אם הסצנה האחרונה של אלכס לא תהיה סופית כל כך וכן יראו שריבר תמיד יכולה לצוף בכל מקום.

matteryou2

New member
לריבר יש לי מקום מיוחד בסידרה

אני מקווה שהיא תופיע שוב

taliabar1

New member
אני זוכרת שלפני שהתחילה העונה השמינית

היו דיבורים על החזרה של ריבר סונג. חיכיתי לזה כל העונה והתאכזבתי קשות=\
אני מאד מקווה שמופאט יחזיר אותה לפחות לפרק אחד. למרות שריבר נורא מתחברת לי למאט סמית אני חושבת שהיא יכולה להיות מאד מעניינת עם קפאלדי.
&nbsp
מחזיקה אצבעות><

למעלה