רייטינג הגמר

רייטינג הגמר../images/Emo122.gif

פרק הגמר של 'נולד לרקוד' שהיה צמוד במיוחד משך למסכים רק כ27.5% בממוצע. לעומתו, גמר העונה הקודמת רשם 34.2%. מה לדעתכם הסיבה? מה אתם ממליצים לקשת לשנות לקראת העונה הבאה? לאור הנתונים, מתכונים לצפות בעונה הבאה?

liri7

New member
הסיבה העיקרית היא חוסר אמינות

לדעתי הסיבה העיקרית לירידה ברייטינג היא חוסר אמינות. השופטים מצרפים לתכנית רקדנים שהם מכירים ואח"כ בשיפוט חסר אובייקטיביות מקדמים אותם על חשבון רקדנים טובים מהם שאין להם קשרים. השנה הדבר צרם במיוחד כי השתתף בתכנית רקדן ברמה שלא ראינו כמוה עד העונה הנוכחית וראינו מה הם עוללו לו. בבית המשפט אם לשופט קשר כלשהו עם אחד הצדדים במשפט, גם אם קשר עקיף הוא פוסל את עצמו. בתכנית, מול פני האומה ראינו חבורת שופטים המתנהגת באורח מעורר סלידה. השיא כמובן היה הדרוג של דוד בגמר. אני מאמינה שאם בגמר היו מצרפים לחבר השופטים את שלושת הרקדנים שחיוו את דעתם ערב לפני הגמר התוצאות היו שונות לחלוטין. חייבים למצוא דרך להתגבר על התופעה. למשל הבאת שופטים מחו"ל. לי ברור שאת עידו, דוד ומיכל אני לא מוכנה יותר לשמוע !!! יש גם מקום לשיפור וגיוון הכוריאוגרפיה. גם כאן לא יזיק להביא אורחים מחו"ל. הגמר לא חייב להיות גרנדיוזי, בגלל הדגש בגמר על ריקודים רבי משתתפים ושואו קבלנו גמר ברמה נמוכה יותר מחצאי הגמר (כמובן אצל הרקדנים האיכותיים לגבי רקדן כמו נתי זה פעל לטובתו). אף דואט בגמר לא התקרב אפילו לאיכות הדואט של עדי וארתור ואני מעדיפה לראות מה שיותר מהסוג האחרון.

liri7

New member
רעיון נוסף

לאפשר למתמודדים, במיוחד בשלבים המתקדמים, להביא כפרטנרים רקדנים שלא השתתפו ב"נולד לרקוד". זה יכול לשדרג את רמת הריקודים ולהוסיף עניין.

nofarosh11

New member
../images/Emo80.gif לדעתי זה כי הייתה תקופה ש'נולד לרקוד'

הייתה משודרת במקביל להשרדות [אם אני לא טועה , נכון? >< ] , ורוב האנשים התעניינו יותר בהשרדות וצפו בה , וכשהעבירו את משבצת השידור של 'נולד' זה לא עניין הרבה אנשים, כי הם לא ראו מההתחלה ..

אני חושבת

שזה בגלל שהתכוניות האלו [נולד לרקוד+כוכב נולד] הן כבר מאוסות. עונה1, 2, 3..מיצינו לדעתי.. אנשים כבר לא מתעניינים..נעלם לזה הגימיק לאט לאט...

Michal s3

New member
מסכימה עם לירי ואפרשקסית..

נולד לרקוד 3 עוד מילא, אבל כוכב נולד 6 זו כבר הגזמה ומסטיק אחד גדול. אני חושבת ש-5 זה מעל ומעבר.. וגם לא בטוחה שצריך להיות נולד לרקוד 4. לגבי חוסר אמינות של שופטים אין מה להוסיף, אמרת הכל ומבחינתי זה יהיה בסימן שאלה אם אצפה שוב בתוכניות האלה. גם אם כן, להצביע אני לא, סיימתי להיות פראיירית.

מיקי10 א

New member
לדעתי - קשת עשו טעות

לגבי כוכב נולד - שהם עושים את זה רצןף כל שנה (אאל"ט) היה הרבה יותר נכון לעשות את זה אחת לשנתיים שלוש, לתת לנו לשכוח קצת ואולי גם הרוב המכריע של המשתתפים היה עובר את ממוצע גיל 18 !! לגבי נולד לרקוד - כל-כך אבל כל-כך חבל כי תכלס זו תכנית ברמה אומנותית הרבה יותר גבוהה היא מעלה את רמת המודעות בארץ למחול ולאומנות וחבל שכמו שהרוב כאן אמרו לפני - שהכל מכור לדעתי בכלל נעמה היתה צריכה להיות בגמר במקום נתנאל נתנאל לא התקדם מילימטר אחד מאז האודישן הראשון שלו עד אמצע התכנית, מבחינתי הוא היה הרקן הכי טוב אבל - ארתור השתחרר ונחשף במלוא כשרונו והדרתו כאומן מיוחד ונדיר ונעמה - כל ריקוד התקדמה פלאים נתנה את כל כולה ואת כל נשמתה בזמן הריקוד הבחורה פשוט נולדה לרקוד. !!! אז זהו - זה מאכזב ןעוד משהו - חייבים לשדרג את הכוריאוגרפים חסרי המעוף האלה זהו

liraz1211

New member
מיקי אני חושבת שאני מסכימה איתך....

לגמרי נראה לי שנולד לרקוד היא תוכנית עם יותר רמה יותר אומנותית ויותר נותנת במה בשביל לקדם רקדנים צעירים... לעומת זאת כוכב נולד כבר לעוס!! יש זוכה אחת שנהפכה לצערנו הרב למפגרת בגלל המיליון וחצי הזה שלה שיכלה לעשות אותם מהופעות שלה בחו"ל וחבל שהיא לא חשבה לעשות את זה במקום לקצץ לעצמה את הפונינט... נולד לרקוד הרבה יותר איכותית והרבה יותר עם רמה!! תמיד חשבתי שזה יותר טוב מנולד לרקוד...אבל מה לעשות? בעם שלנו רוצים כסף ורוצים אותו הרבה אז מה עושים? מעתיקים תוכניות מחו"ל: נולד לרקוד כוכב נולד השרדות הדבר הגדול הבא ואני בטוחה שעוד... ולפי דעתי להראל הגיע להיות בגמר!! השנה באמת אהבתי את כולם...וההדחה של כל אחד הייתה לי כואבת אבל מה לעשות... אני רציתי בגמר הרבה מתמודדים....הראל נעמה אדווה יניב אולה מאיה ובטח יש עוד... אבל בדיוק ל-3 הפיינלסטים לא התחברתי במיוחד העונה!! לנעמה הגיע לעלות כ"כ רציתי אותה...כל הדרך שהיא עשתה והכל ...הגיע לה!! אבל כנראה שלא כולם חושבים כמוני..

מיקי10 א

New member
תרבות הקליפות הנוצצות

ככה מחנכים אותנו מגיל קטן. ואז אנחנו גדלים וכמו עדר רודפים אחרי ריקנות.. טוב לפחות שיש יחידי סגולה שרוצים לפתוח את העיניים ואת השכל...

faery18

New member
בארה"ב זה כבר אמריקן איידול 7...

התכניות האילו ידועות בתכונת המיחזור שלהן, אני לא מבינה למה זה כ"כ מפריע לאנשים... תכניות הריאלטי הן ככה.. גם השרדות בסופו של דבר תגיע לעונה 7/6/5.....

red panda

New member
האמת ערוץ 2 צריך ללמוד מאמריקן איידול

אמריקן איידול כבר בעונה ה7 והיא אפילו עונה טובה יותר מהקודמות!פשוט לא נמאס ממנה!

moton

New member
אני אגיד לך למה הרייטינג היה נמוך

ערוץ 10 התחזק מאוד בחודשים האחרונים, והרבה אנשים נחשפו לתכנים אחרים מאלה שבערוץ 2. גם אני לא ראיתי את העונה של נולד לרקוד למרות שאת הקודמות ראיתי. העדפתי לצפות ב"מתי נתנשק". מעדיף סדרות על ריאליטי. בכלל, אם תשימו לב, כבר הרבה זמן שום תוכנית לא עברה את ה30 אחוז. הסיבה העיקרית היא התחזקות ערוץ 10, ובגלל זה גם כל השינויים שעושים בלוחות המשדרים...

faery18

New member
אני לא ממש מבינה מה רע ב-27.5%..?

זה רייטינג ממש ממש גבוה וטוב אולי לא כמו בעונה הקודמת אבל עדיין, זה ממש גבוה. הרבה אנשים בארץ לא מסוגלים לשאת את העובדה שכוכב נולד ונולד לרקוד הן התכניות מצליחות שמביאות הרבה רייטינג... מעצבן אותם שצביקה הדר טמירה ירדני ויואב צפיר מרוויחים מכל האסאמאסים, זו מחשב די עקומה כי סך הכל הם עושים את התכניות האילה אז הם אמורים לקבל על זה תמורה. יש אנשים שפשוט כואב להם שהם עושים מהאסאמאסים כסף ומכנים אותם מסחטת רייטינג. אילה אנשים קנאים. אז הם רואים השרדות ואומרים שנמאס להם מכל המחזור של כוכב ונולד ונולד לרקוד, אבל בהשרדות זה אותו הדבר בגמר הרי מצביעים באסאמאסים וכשנגיע "להשרדות 7" בטוח שוב אנשים יגידו ש"נמאס להם"....

למעלה