רייקי לילדים

wolfbrother27

New member
רייקי לילדים

הנה מאמר קטן שכתבתי. רייקי לילדים\ מאת דובי לנגברג מסטר ברייקי במהלך חיי כמטפל ורייקיסט הרבה אנשים שאלו אותי לגבי רייקי לילדים, נשים בהריון שאלו אם זה בטוח ואמהות שאלו בספק אם יש לזה השפעה על הילד. בעקבות שיחה נעימה בשעות ערב עם אישתי החלטתי לכתוב את המאמר הזה כדי להאיר קצת את התחום של הרייקי בכלליות ואת הנגיעה של רייקי לילדים בפרט. אז לפני שאני אתחיל לדבר על נושא הרייקי והילדים אני אתן קצת רקע לגבי רייקי בכלל. רייקי הינה שיטת טיפול אנרגטית, המטפל באנרגיית הרייקי מהווה כאנטנה בין המטופל לבין אנרגיות החיים המקיפות אותנו. עכשיו אתם בטח מתחילים לשאול את עצמכם "על מה לעזאזל הוא מדבר ?" ומניחים את המאמר בצד, אך לפני שאתם עושים זאת תנו לי להסביר. בעולם שלנו קיימים שדות אנרגיה בתדרים שונים, אנרגיה מכנית, אנרגיית חשמל וגם אנרגיות גבוהות יותר כמו צ'י (אנרגיית החיים). המטפל, לאחר שלמד לזהות ולהתחבר לתדר של אנרגית הרייקי ועבר חניכה אצל מסטר, מהווה בעצם אנטנה שמתרגמת את האנרגיות הגבוהות האלה ומאפשרת להן להיכנס ולרפא את המטופל. ממש כמו שמקלט רדיו מתרגם גלי רדיו כדי לאפשר לנו להקשיב לתכניות האהובות עלינו ב-90 FM לדוגמא. איך מטפל לומד לזהות גלי אנרגיה אתם שואלים ? ובכן בתשובה לכך אני אשאל אתכם שאלה קטנה, האם אתם מכירים את התחושה שאתם קמים משינה ומגלים שהיד שלכם לא התעוררה ? מכירים את התחושה שחוזרת לאט לאט לאצבעות, ואתם מתחילים להזיז אותן ? ובכן רייקי הוא כמו שריר שלא השתמשנו בו במשך המון זמן, וכל מה שצריך זה תרגול. הרייקי מטפל הן בגוף הפיזי והן בגוף האנרגטי, הנשמתי אם תבחרו. טיפול זה משרה רגיעה נעימה, מטהר מחשבות טורדניות ובכלל מחזק את המערכת החיסונית ואת היכולת שלנו להבנת רשמים שהחיים מציגים בפנינו. רייקי היא שיטת טיפול המעבירה אנרגיה של אהבה אוניבסלית – אלוהית לכל יצור חי, ובכך מאפשרת ריפוי ממקום טהור, גבוה יותר. וכעת אני מגיע לרייקי וילדים. ילדים הרבה יותר פתוחים ורגישים לאנרגיה מאחר ואין להם את העכבות שלנו המבוגרים יש בנוגע להגיון או ספק, הם לעומתנו רואים בעיניים של מי שרואה את העולם בתמימות מעוררת השראה ולנו יש הרבה מה ללמוד מהילדים שלנו על איך לראות את העולם בצורה נקייה יותר. עכשיו אם נתחיל במקור, כבר במהלך ההריון טיפול רייקי יוצר חיבור בין האם לעובר, במהלך הטיפול ניתן אף להרגיש כי העובר מגיב לטיפול – אחרי הכל מדובר באנרגיית החיים. בנוסף לכך הרייקי עוזר לאמהות לעתיד עם כל ההשפעות של השינויים ההורמונלים שמתרחשים במהלך ההריון, זהו טיפול עוטף ומרגיע שמתאים לאם ועובר כאחד. גם בחדר הלידה, רייקי בא ככלי עזר בעל ערך רב להקלת הצירים וחווית הלידה ובנוסף הוא מפחית את הטראומה של הרך הנולד בהגעתו לעולם ועוטף אותו באנרגיה אוהבת. הורים שלמדו רייקי יכולים להעניק לילדיהם טיפול באופן יומי, לא צריך לחכות שהילד יחוש ברע לפני שאנו עושים לו רייקי, רייקי על בסיס יומי יכול לעשות נפלאות, במיוחד עם ילדים בשלבי הגדילה, שכן רייקי תורם רבות להתפתחותו הנפשית של התינוק\ילד ומחזק את המערכת החיסונית שלו. טיפול ברייקי לילדים מומלץ מאוד בבעיות כגון, הפרעות קשב וריכוז, היפראקטיביות, מערכת חיסונית ירודה, הפרעות שינה ואף פחדים והשתלבות בחברה. לילדים אין כל בעיה להתחבר לאנרגיית הרייקי, כך שאין בעיה לחנוך ילדים לדרגה הראשונה, הם מתחברים לחוויה בצורה טבעית ואינם מתווכחים עם התחושות שעוטפות אותם בתהליך. מדהים לראות ילד קטן מטפל ברייקי בעצמו או בילד אחר בגן או בבית הספר, ניתן להבחין ברגיעה העוטפת אותם ושהאנרגיה זורמת דרכם בטבעיות, ילד שלמד רייקי ממש חי ונושם את התהליך, זוהי עובדה שילדים שעוברים חניכה ומתרגלים רייקי בגיל צעיר מפתחים רוגע ושלווה פנימית המאפשרת להם להצטיין בלימודים ולהיות פתוחים וכנים יותר. אחד הדברים החשובים ביותר שלומדים כבר בשיעורים הראשונים של הרייקי הם העקרונות של הרייקי, עקרונות אלה מלמדים את המטפל להתמודד עם לחצי היום יום בצורה רגועה ואחראית, כמו כן העקרונות מלמדים להעריך כל יצור חי ולחיות באיזון ובכבוד עם הסביבה להוקיר תודה על הדברים שממלאים את חיינו. לסיכום ברצוני להבהיר שכל אחד יכול ללמוד רייקי, אין צורך בהכנה מוקדמת או בחושים מפותחים כאלה או אחרים, כל אחד יכול ללמוד להשתמש באנרגיות הרייקי, אלה אנרגיות נפלאות בעלות יכולת ריפוי וחוויה היא ללמוד להיפתח אליהן. חוויה עוד יותר גדולה היא ללמוד את הרייקי ביחד עם ילדינו. 20/06/2008 מה דעתכם ?

אני מלמד רייקי לילדים

וזה נפלא.. הם באים פתוחים להתנסות וחשים את האנרגיה בעוצמה ובקלות.. לרוב אין צורך ממש ללמד אותם.. הם יודעים באופן אינטואיטיבי איך לטפל.. בחופשה באילת הלכתי להסתובב בערב וראיתי אמא ועליה ילד בן 3 שבוכה..שאלתי אותה אם אפשר לעזור.. היא סיפרה לי שהילד נפל על הראש בבוקר וכל היום הם היו בבדיקות בבית חולים.. שאלתי את הילד אם הוא רוצה שאני אעשה לו רייקי.. הוא אמר כן. אציין רק שההורים לא שמעו על רייקי ולא ידעו מה זה.. הילד פשוט קיבל את הטיפול במקום..וברגע שהוא התאזן הוא עשה משהו מדהים.. הוא הניח את הידים על אמא שלו והתחיל לטפל בה ..ניתן היה לחוש את זרימת האנרגיה וגם אמא שלו הרגישה זאת.. כך זה עם ילדים.. מאוד פשוט ונקי.. אור ואהבה

wolfbrother27

New member
מדהים

תודה לך על השיתוף ידידי היקר, מאוד שימח אותי לקרוא את תגובתך. זה מדהים עד כמה הדרך בה ילדים רואים את העולם עולה בטוהרה על הדרך בה אנו רואים אותו. אני עומד בקרוב להתחיל לעבוד עם ילדים וסיפורך בהחלט הביא אנרגיות טובות למטרה :) שיהיה יום מקסים דובי

למעלה