רייקי לכלב !!!!!!!!!

GINA1

New member
רייקי לכלב !!!!!!!!!../images/Emo107.gif../images/Emo91.gif

לאביגיל וכל באי הפורם וכל הרייקיסטים בעולם !!!!!!! רוצים לשמוע בדיחה? לקחנו את כלבנו לוטרינר לבקורת על התפרים אחרי שהותקף בשבוע שעבר. אני מספרת לוטרינר הנכבד שעשיתי לו רייקי והנפיחות ברגל ירדה לגמרי הוא כבר יושב וקופץ וכוחו במתניו......... הוטרינר הנכבד הביט בי בספק התנשאות ספק ספקנות...... "טוב אם את מאמינה בזה........." ןאני בעלת רייקי 2 עונה לו "מה יש להאמין זה קיים" אז חברים רייקיסטים יקרים פזרו נא את הרייקי לכל דיכפין שרק יבקש ןבטח לחיות !!!!!!! אני ממליצה בחום להתחבר לאנרגיית הריפוי של הרייקי אתמול !!!!!!! ערב צח ערב זך

yb10

New member
תבורכי ../images/Emo127.gif

כל הכבוד. מי שלא רוצה להאמין שלא יאמין. לפני שנה נפלתי מאופנוע ונפצעתי בעיקר בידיים, הפצעים היו פתוחים וכואבים שאי אפשר לתאר. אשתי (רייקי 2) שאלה אם אני רוצה לנסות ואמרתי שלא אכפת לי, למרות שחשבתי שזה פשוט לא יעזור במקרה הזה (הכאב גבר עלי כנראה...). בכל מקרה אחרי 5 דקות לא הרגשתי כלום, מיותר לציין שאחרי שבוע בלבד כל הפציעות כבר נסגרו. המשך שבוע מבורך.

לא פלא-../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif

לא פלא שאתה כזה מחובר- והברכה שהאישה שאיתך מחוברת גם היא ומרפאה מחוננת האם גם לך יש רייקי? ואם לא -עצתי רגע קודם תבורכו שניכם תזהרו בכבישים והפרחים- לגברת הפעם עלו והצליחו שניכם בדרככם המוארת בכבוד רב אביגיל

yb10

New member
תודה ../images/Emo42.gif

הברכה עלייך ולשאלתך, אין לי רייקי (מספיק אחד בבית...) יש לי את הדרכים שלי, אחת מהן את כבר מכירה... האם את חושבת שכדאי בכל זאת ? ושוב תודות ולך הברכה יובל

ידיד יקר יובל../images/Emo91.gif

שלום לך יובל רייקי תמיד מומלץ- ולא רק למען הריפוי רייקי גם פותח לנו אפשרות לחיבור טוב ומהיר יותר אין כמו תאום רייקי להעלות אותנו מעולם מלכות לעולם האצילות ביעף כן יקר- כן- מומלץ מיליונים- ולך ישר על כל הקופה- 1+2 עשה ביחד- ואחרי כמה חודשים ישר את המאסטר- חבל לחכות- פעם היה צריך להמתין בין שלבי הרייקי- היום אנו במקום אחר- לא צריך ולא מומלץ- ההמתנה התיישנה- אנו צעדנו והתקדמנו בצעדי ענק- השיטות הישנות כבר לא מתואמות עם אלה שעשו דרך כמונו- לכן המלצתי החמה- כן- בוודאות-לך על הרייקי ורגע קודם הרי זה משובח איני יודעת מהיכן אתה- אבל תאר לעצמך שהייתי אני יכולה ללמד אותך את הרייק- איזה כיף היה- בכל אופן תתחבר ותודה ליקום על כך -בגדול- בהצלחה אביגיל

yb10

New member
אלינורה יקרה

אני מתגורר במרכז, האם את מלמדת באיזור ? ושוב תודות אלפיים...

שבת שלום לך yb10../images/Emo131.gif../images/Emo131.gif../images/Emo131.gif../images/Emo131.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

שלום לך ידיד יקר כן בוודאי שאני מלמדת- וכן אני מתל אביב רק לידע אותך אני מאסטר רייקי מאסטר רייקי קרונה מאסטר רייקי סהקם ורייקי לייטריין כפי שאתה רואה אני הלכתי עם הרייקי עד הכי גבוה- ממש עד הסוף- אני מאד מאד מאמינה בכח המופלא והפלאי הזה- ושנים רבות רואה תוצאות מדהימות-אי אפשר להתעלם מהפלא אני מעבירה סדנאות קטנות- 2 או שלושה איש לא יותר- ולא של יומים או שלושה או סופשבוע- איני עובדת בשבת- אני מעבירה במשך חצי וחצי של יום גם את האחד וגם את השניים- והאמן ידיד מואר- הפלא ופלא- אחרי יום אתה מסוגל לבצע ניסים ונפלאות-אנרגיית הרייקי היא החכמה- לא אנחנו- היא שעושה את העבודה- כל שאנו צריכים זה את התאום המשמעותי שמחבר אותנו לאותה אנרגיה מדהימה לכל החיים החשוב מכל ברייקי לדעתי הוא התאום- צריך תאום עוצמתי ומשמעותי- וכל השאר הוא ידע שנרכש בקלות מקווה שעניתי לך- ואם יש לך חצי יום ב29 לחודש אשמח לשתף אותך שיהיה המשך מאושר ומואר אביגיל

GINA1../images/Emo101.gif../images/Emo23.gif../images/Emo101.gif../images/Emo23.gif../images/Emo101.gif../images/Emo23.gif

שלןם לך אישה יקרה ענקית מהחיים את- אין שניה לך דרך הכתובים אני שומעת את ההתרגשות שלך- את הנפלאות שאת חווה דרך הכח היקומי המופלא שקרוי רייקי- כן --בגדול צודקת את- אין שני לו- הוא עובד כפלא- רק צריך ליישם- אין אפס- עובד על הכל -אנשים צמחים -ובעלי חיים- אספר לך סיפור משלי--אחרי תקופה של כשבוע שלא הייתי בבית- חזרתי ומצאתי את העציצים האהובים עלי במצב לא טוב- ראו שהם מתייסרים וסובלים- אז מיד אחרי שהשקתי אותם במנת המים המתאימה התיישבתי במרפסת- וללא עצלות עשיתי רייקי לכולם- וראיתי את הפלא קורה ממש לנגד עיני- הם הרימו ראש- וכאילו חייכו לתודה- התאוששו ומיד- הסקפטים יאמרו זה בגלל ההשקייה- ואני אומרת זה בגלל המים והרייקי- ומי שלא מאמין- זכותו האם ידעת אישה יקרה שיש המוני אנשים שלא יודעים מה זה רייקי כלל?- ויש כאלה שעשו רייקי כי זה מודרני ולא מממשים אותו כלל-? לא נותנים צנס- לא מאמינים- תקועים בתבניות החשיבה של פעם- שאם לא לומדים רפואה שנים רבות- ולא משלמים לרופא- או עומדים בתור זמן ממושך- הרי שאין אפשרות לניסים- אין הם רואים את הפלא קורה לנגד עיניהם מכיוון שעיניהם מסרבות להפתח ולראות שיש- ואכן יש דברים שהם מעבר להבנה הרגילה- לה היו רגילים בעבר- וכמה חבל על שכאלה- אך שוב- זה שלהם וזה בסדר יקירתי- ענקית ענקית ענקית- ואני מאושרת שהכלב בריא עליז וטוב לב אוהבת אותך אביגיל

שמוצקין

New member
בספר ניסים של המחשבה

שיצא בהוצאת "אור עם" מפורט ניסוי שבו עשו הילינג לעכברי מעבדה. הפרקים הראשונים של הספר מספרים בפירוט על ניסויים מדעיים לחלוטין שהוכיחו תןפעות כמו הילינג תלפאטיה וידיעה נבואית. יש בספר גם רשימה בבליוגרפית מפורטת.

ניסוי מצחיק ../images/Emo6.gif

תאר לך שהיו עושים ניסוי כזה: פותחים דלת ומעבירים עכברים מחדר לחדר ובודקים אם הם באמת עברו או שזה סתם אשליה / אמונה
זה פשוט מצחיק לעשות ניסויים כדי לבדוק אם "זה באמת ככה", על דברים שהם פשוט ככה.
בעצם, זה עצוב שעושים את זה על עכברים
מה הם אשמים
יאללה, שנחלים כבר את הפלנטה הזאת מהחולי שלנו, בני האדם!
מתי כבר נהיה בריאים?
ואיזה כיף יהיה כשנגיע לשם... כל הפלנטה תנשום לרווחה!

מה שנחמד ברייקי ובשאר צורות העבודה

האנרגטיות, זה שהן לא קשורות בכלל לאמונה. זה פשוט עובד, בין אם המטופל מאמין ובין אם לא...
איזה כיף!

למעלה