רייקי לתינוק

cohenirit

New member
רייקי לתינוק

רייקי לתינוק

שלום רב, לפני כחודשיים עברתי קורס רייקי 1. ברצוני לדעת כיצד אוכל לעזור לתינוק בן 3 שבועות-כאבי בטן והתקררות (נזלת, שיעול..) וכמה זמן מומלץ להעביר ? אודה על כל מידע שאקבל עירית

nbraha

New member
הרייקי בטיפול בתינוקות וילדים

שלום לך אירית כהן, הרייקי מספק את הדרך הטיבעית והנעימה ביותר לאם ולאב לטפל בתינוקם. ההורים מחזיקים תכופות את תינוקם באהבה ממילא,ולאחר שאחד מהם או שניהם לומדים לתת רייקי, הם יכולים להעביר זאת לילדיהם בכל פעם שהם מלטפים או נוגעים בו.האנרגיה הזו תעצים את היחסים הטבעיים שלכם עם ילדיכם. הרייקי הוא סוג מיוחד של אהבה שכל בני האדם משגשגים עליה - בייחוד תינוקות. אפשר, כמובן, לטפל בתינוקות ובילדים של אנשים אחרים, אך תמיד עדיף שההורים יטפלו בילדיהם משום שקיים ביניהם כבר קשר של אהבה ואמון. מניסיוני גיליתי שכאשר אני מטפל בילדים עדיף לעשות זאת כשהילד ישן כך שהוא רגוע. יושבים פשוט ליד העריסה או המיטה ומניח עליו את ידי. התוצאות מדהימות למדי. חלק מההורים מצאו ילדים שלווים ושמחים מאד למחרת בבוקר, והבעיות נעלמו. אגב הרייקי מצויין גם עבור נשים בהריון. לגבי זמן הטיפול אין מגבלה ככל שתרגיש צורך לתת. בברכת האור ואהבה לכולם, ניסים ברכה - מנהל הפורום

izikg

New member
דרכים אחרות לטיפול.

שלום רב! קראתי בעיון את שאלתך. ויש לי תשובה נוספת לטיפול בתינוק מזוית אחרת. את יכולה להכין עבורו תה שומר משומר אמיתי שסחטת במסחטת מיצים קשים, ולתת לו לשתות לפני הארוחות אם הוא ישתף פעולה אז להשקות אותו עד 60cc מקסימום. לא להלחץ אם הוא ישתה רק 15cc. פעולה נוספת שאת יכולה לבצע היא: למרוח שמן זית על ידייך ולעסות את בטן התינוק בסיבובים בכוון מחוגי השעון, ימינה. לאחר מכן לכופף את ברכי התינוק לכוון בית החזה ולחכות עד שתשמעי קולות שחרור. את הנכתב מעלה קבלי כהמלצה בלבד. אמנם השיטה לא בהכרח שייכת לטיפול ברייקי אבל בהחלט היא עזרה לתינוקות שלי. שיהיה לך בהצלחה. לפתרונות נוספים אפשר לפנות לאי מייל: [email protected] :cool:

izikg

New member
תיקון להמלצה

בהמשך לנאמר למעלה ולאחר מחשבה נוספת אני רוצה לתקן את המינון שהצעתי. במקום שומר אמיתי עלייך להשתמש בגרגרי שומר בלבד מכוון שמדובר בתינוק. את התה ניתן לתת במשך כל היום. לא לעבור כמות של 220cc.וביחס להתקררות אוכל להציע תה קינמון שחלטת בעצמך ממקלות קינמון.

cohenirit

New member
תודה

תודה

רבה על תשובתך אנסה אותה , בתקווה שיעזור עירית

למעלה