רייקי קבלה ויצירת מציאות

Eliad_11

New member
רייקי קבלה ויצירת מציאות

שלום רב שמי אלעד, 20 . אז עברתי לפני כשנה בערך קורס ברייקי 2 וזה לא היה ``זה``, הרגשתי שלא הצלחתי להרגיש דבר... (עברתי טיפול אצל המורה כנגד חסימות בצאקרות ובראש -ועדיין.) עברו הימים חוויתי חוויות רבות, קראתי ספרים רבים ושוחחתי שיחות רבות על הילינג על שיאצו, יוגה, ביו-אנרגיה, קינסולוגיה, אלוהים, פילוסופיה , כשהמטרה האמיתית הייתה לדעת ולהבין מי ומה ואיך וכמה ולמה ומשמעות ופוטנציאל וסוף ואינסוף ושאר הדברים שיעזרו לי לקבל קצת על : א נ י וה ע ו ל ם (באותה מידה העולם ואני , או למחמירים שבנו את ה א מ ת ). ולבסוף (לאו דווקא סוף חיפוש אך, לבסוף) הגעתי ל``מרכז ללימודי הקבלה`` (לפי הרב ברג) ושם כבר באמת קצת הלכתי לאיבוד, קראתי את מירב, אם לא כל ספרייהם, והשתתפתי באופן פעיל (פעיל עד כמה שהצלחתי עם השק שלי..) להשתתף בתפילות ובמפגשים ובקורסים ובטיולים (קבר רחל, טבילה בים, כינרת) ובשיחות ובכלל בהווי.. והכל השתלב יחד וזה היה יפה, תאוריה אחת ששילבה בתוכה אינספור תאוריות אחרות, גם אותיות, גם אחריות, גם שינויים ועוד יכולות אחרות - אבל במקום כלשהו אבדתי..., ( אבדתי כי רציתי?, מה אני מרוויח מזה?, חיזוק?, הרגשת הקרבן? ) וכשטיפלתי עשיתי רייקי וסמלים (ודרך אגב רייקי אני לא ממש מרגיש לא חווה , בעוד שהמטופל עצמו מרגיש?) וע``ב שמות (שמשום מה שונות ממה שמופיע פה באחת ההודעות ?) ו``אנא בכח`` וקצת קינסולוגיה וקצת מפה וקצת משם... אבל תחושה מסויימת תמיד הייתה איתי, תחושה של קצת יאוש קצת חוסר טעם של ``מה קורה פה בכלל והאם זה זה`` - תחושה של מעין חוסר התחברות החלה...תחושה של UP & Down , חוסר איזון, חוסר שלווה, שבוע אחד, פתאום מלא אנרגיה משש בבוקר עד 4,5 בלילה ואני שמח ומאושר ושבוע אחר אני לא רוצה דבר ובשביל לחייך אני פתאום מרגיש את 14 השרירים שבפרצופי.. נקודה נוספת של יצירת מציאות ומחשבה , נקודה אולי מרגיזה כי לפיה אני יכול לברוא כל מחשבה וכל מציאות אבל זה לאו דווקא ערובה לוודאות, כי אני לא באמת (באמת) יודע מה אני רוצה לעשות עם חיי?, מה הייתי גלגול קודם? מה נכון ומה לא מה מתאים לי ומה לא... ולכן החירות הזאת קצת מעורערת וידוע לי שהבעיה היא לא בעצם היצירה אלא בעצם הכוונה, ואולי בגלל זה בעצם היצירה? ולפי הכתוב בפורום (אוריאל), כן, הכל מהיהדות וכן בשביל לקבל את זה אנחנו צריכים ``הכוונה``, ``כיוונון``, מדוע? ומה קורה עם עוד כל מה שיש בעולם היהדות / קבלה שבו אנו צריכים לקבל כיוונון או למצא מורה שיראה...ואין או לא מוצאים בעיתון, או יודעים שזה לא בלוף? (...כשהתלמיד מוכן המורה מופיע... <- ומה עושים עם זה?!, איך לא מפספסים?) את הספק בי, בהצלחת הרייקי בהצלחת יישום הכוונות לא הצלחתי להעלים - נכון באחריותי ובשליטתי אך אולי חסר במרק איזשהו תבלין ?, איפה אפשר לחפש, איך לדעת , לקבל איזושהי הכוונה, השקט מרעיש לי בפנים ובאמת קצת קשה לי עם כל זה... אנא בטובכם אלעד תודה 8-(

יופיאל

New member
אמונה

שלום אלעד אתה מחפש בכל כיוון , רץ בכל הדרכים באותו הזמן , ואתה מתפלא שיש לך הרבה רעש? קודם כל , צריך להאמין בשביל לראות , ולא לראות בשביל להאמין. כל עוד הספק שולט בך אתה לא נותן לעצמך באמת להפתח. האמונה מהלב יכולה להביא לך את השקט שאתה כל כך מחפש , אבל במקום לחפש אותו בפנים , אתה מחפש אותו בחוץ , וכך לעולם לא תמצא. התשובה נמצאת בתוך הלב שלך , וכשתסיר את ההתנגדויות ואת המחסומים של השכל , תוכל להגיע לתשובות שנמצאות בפנים. יש משל של אושו - ראו זקנה אחת מחפשת משהו מתחת לפנס הרחוב. שאלו אותה מה היא מחפשת את המשקפיים שלי , היא ענתה. ואיפה איבדת אותם? בבית. אז למה את מחפשת כאן בחוץ? כי כאן יש אור! זה מה שרובנו עושים. מחפשים את התשובות בחוץ , כי נראה לנו שבחוץ הכל יותר ברור , ויותר קל לחפש , אבל התשובות נמצאות בפנים... וגם אם זה קשה יותר להסתכל פנימה , זה הפיתרון האמיתי. תתחיל לפעול לפי האינטואיציה , אל תחפש לכל דבר הסבר הגיוני , אתה לא תמצא. השכל הוא מוגבל מאוד , הנשמה מכילה הרבה יותר ממה שהוא יכול להבין. תתחיל להאמין בעצמך , להאמין שאתה יכול. באור ואהבה , יופיאל המלאך

Eliad_11

New member
מאין חוזק האמונה

יופיאל תודה רבה על התשובה. ובכן.. על תגובתך שקדתי רבות אך חזרתי שוב ושוב לאותה נקודה קשה ועקשנית - כתבת שיש להסיר את המחסומים ולהיישיר מבט ולהאמין מבפנים. אך ידידי להסיר את ההתנגדויות והמחסומים ולהאמין שאני יכול זו התוצאה ואולי לא הדרך, ובאמרי זאת אני מתכוון שברגע שיש במה להאמין ואתה יודע ומכיר אותו או חי אותו בעצמותיך אז זה פשוט וקל להאמין בו, (ויש להזכיר שגדלתי כאפיקורס מוחלט) אך למצא או לברור איזה מהאופציות שיש להאמין זו כבר שאלה קשה ואולי כבר בגדר בעיה - הכל אפשרי והכל אני יכול אך חסר עמוד שידרה - סדר מסויים, הזקנה מהמשל מחפשת את המשקפים שלה בשביל לראות את העולם בצורה הנכונה, אך אני בכלל לא יודע אם יש לי משקפיים ואיך הם נראים. מבחינה מעשית - השאלת הנשאלת היא איך? , איך עושים דבר שכזה? אל התוצאה כולם רוצים להגיע - כולם רוצים עוד ועוד ועוד קצת אור אך הדרכים שונות ומגוונות. ובקשר לאינטואיציה, אינני יודע כבר מי זו או מה קולה? -כל כך הרבה קולות ולבטים... אם כל החיפושים הללו הם בחוץ אז אולי תוכל להאיר לי איך להסתכל פנימה? תודה רבה אלעד

יופיאל

New member
התבוננות פנימה = מדיטציה

כדי לשמוע את הקול הפנימי קודם אתה צריך ללמוד להשקיט את הקולות החיצוניים של השכל , כל המחשבות שמפריעות לך להתכוונן על מה שבאמת חשוב. הדרך הכי טובה לדעתי היא מדיטציה. יש כאלו שעושים מדיטציה תוך כדי תפילה , יש כאלו שיושבים ישיבת לוטוס ואומרים אווווווווווווווווווווםםםםםםםםםםםם... כל אחד והדרך שלו , מה שחשוב זה למצוא את השקט הפנימי. גם רייקי יכול לשמש בתור מדיטציה , אם אתה מצליח לנתק את המחשבות ולשמש כצינור להעברת האנרגיה. מה שבדרך כלל קורה זה שהשכל מתחיל להציק ולהציף אותך במחשבות ובספקות. בשלב זה אם תתמיד , ורק תתבונן במחשבות ולא תתן להן לסחוף אותך , המחשבות יחלפו ומאחוריהם ישאר השקט. אל תתן לספק לתפוס איתך , ואל תשתף איתו פעולה! הפוך על הפוך... אם יש לך מחשבה של ספק , תהפוך אותה. יש לך מחשבה שאתה לא יכול להגיע לשקט אמיתי ואין דבר כזה? תהיה בטוח שיש כזה דבר ואתה גם יכול להגיע לזה. ברגע שתזהה אותו ותעשה את ההפך , ההצלחה מובטחת. הכי חשוב , אל תתייאש ! זה עניין של תהליך , ואם תתמיד גם תצליח. עוד נקודה קטנה לסיום: מאין חוזק האמונה? - אתה שואל, מאין חוזק האמונה! אני עונה :) מאין - כל מה שמעבר ל``יש`` שאנחנו קולטים , כלומר מאלוהים... כמו בשיר המעלות- ``מאין יבוא עזרי - עזרי מעם השם`` אין כאן שאלה ותשובה , יש כאן חיזוק של אותה הנקודה... באור ואהבה , יופיאל המלאך

Eliad_11

New member
עוד כמה מילים על מדיטציה בבקשה

תודה מוארת ורבה לך יופיאל בוא נמשיך, כל פעם שאני מתחיל לעשות כל מה שאולי נכנס תחת הגדרה של מדיטציה אני נוטש, עוזב - בהתחלה יש רעש ומה לחשוב ומה לא לחשוב ומחשבות של להפסיק לחשוב, ואז יש רגע של קהות מסויימת , קר ולבד (עיניים עצומות) וחשוך - ואז הוראה קופצנית אדומה שמורה להפסיק לעזוב להירדם או פשוט להתייאש... מה דעתך? אלעד

יופיאל

New member
אתה בדרך הנכונה

ברגע שהשכל / אגו מזהה שאתה יכול לעבוד גם בלעדיו , הוא נלחץ. הוא יעשה הכל כדי להרחיק אותך מלגלות את האני האמיתי שלך. בגלל זה קיימת ``הוראה קופצנית אדומה שמורה להפסיק לעזוב להירדם או פשוט להתייאש``... זה הודעת הפאניקה של השכל , וזה וידוי שאתה אכן בדרך הנכונה , אחרת האגו לא היה נלחץ... ברגע שהיא מופיעה , פשוט תמשיך. תרפה מהפחד , תרפה מהשליטה של השכל , תרפה מהספק... פשוט תהיה. תן לדברים לקרות. תן לשקט להציף אותך. ברגע שתלמד לשבור את התבנית הזאת של הרעש הלא פוסק , תבנה תבנית חדשה , והפעם אתה תוכל לקבוע במודע איך היא תראה. באור ואהבה , יופיאל המלאך

לאחר דברי יופיאל....

אין מילים בפי. מדבריך המשפט שעלה לי היה `` מרוב עצים לא רואים את היער`` לגבי החיפוש שלך לכל כך הרבה כיוונים. התרכז אולי בכיוון אחד - יופיאל נתן לך עיצה שאולי באמת תעזור - הקול הפנימי. אור וטוב אוריאל מעוז (לגבי מטפלים ומורים בלוף או לא ראה הודעה נפרדת)

אמיתי 21

New member
ידיד יקר .

עמ``י עש``ו דבר ראשון . מרכז ללימודי הקבלה של האדון שרגא ברג שר``י הם לא מלמדים את האנשים את הקבלה כמו שאתה לומד עפ``י דרך שהיהדות מלמדת אותה וזה אמר כדי לקבל צריך להיות כלי זך כמובן דבר ראשון זה לשמור שבת כי זה כלל השמות הקודש שלו יתברך והם שם לא יודע אבל לפי מה שאני ראתי לא ממש מקום טוב ללמוד בו במיוחד שזה עולה כסף. ותתחיל לראות מה בפמניות שלך מפריע לך ואת יכול לכתוב את תאריך הלידה העביר שלך ואז תוך דקה אפשר לדעת מה חוסם את הרוחניות שלך ומה חשוב מה היתה בגלגול קודם אתה צריך לומר תודה שקיבלת עוד הזדמנות לתקן :) ואבל אשרי עם ישראל ואין כאן המקום לדבר על זה. לחיים ושלום

למעלה