רילי ווילו על ענת הראל וחציית גבולות

תודה על הלינק, כתבה חשובה

ושמחתי שענת הראל הגיבה לה כפי שהגיבה לה. זה בהחלט מעלה את קרנה בעיני.

gili667

Member
הכי מצחיק שהיא כותבת הפוך ממה שהיוצאים כאן

להגנת התנהגותה (-:

אולי סופסופ יקשיבו לה ויבינו כמה פטתי לטעון שהתנהגותם היתה נאותה

באשר לענת , כל אדם ש]פוי היה אומר את שהיא אומרת בתגובה , כל תגובה אחרת רק היתה מדרדרת אותה

הבעיה היא , שאת האמת ראינו בהתנהגות שלה על האי , כאשר אין פילטרים האמת יוצאת

טוב שהיא מודעת לכך שהתנהגותה היתה חציית גבולות , רק חבל שמי שהיא באמת איננו העמדת הפנים בתגובה ):

בטח כתבו לענת הראל את התגובה

היא רואה את הנזק שנגרם מזה שמכירים אותה
ענת הראל הפכה מדמות נעימה לאישה רעה , קרה, מניפולטיבית
והיא מנסה למזער נזקים
אפילו בפייסבוק של בוקי היא התחנפה והזמינה לקפה
ממש פתטי

אכן כתבה חשובה מאוד

קראתי אותה רק עכשיו ומה אני אגיד לך, את בטח יכולה לתאר לעצמך עד כמה הזדהיתי עם דבריה
אני מודה שגם אני לא בדיוק נהניתי משטף הכינויים שמילא את פיה של ענת, יום אחרי ההדחה
אבל ניסיתי לתרץ את זה ביני לבין עצמי, כהתפרצות רגשית לאחר ההשפלה שהיא עברה הן מעצם הגניבה והן מעצם העובדה שיצאה קירחת מכאן ומכאן גם בלי הפסלון וגם בלי השותף ובן הברית שהיא מאוד רצתה להגיע איתו לגמר. אין ספק שזאת היתה טעות קשה שלה שיכול להיות שתעלה לה אפילו במיליון אצל המושבעים. טוב שהיא הגיבה והתנצלה, אכן יש מקום להתבייש.
נו, האם יש עדיין ספק למישהו ששגב לוקח בהליכה?

אני חושבת שהיא ואנה ליבו אחת את השניה

אבל עצם זה שהיא רואה את זה עכשיו ומרגישה שהיא טעתה והיה לה חשוב לכתוב את זה בתגובה לטור זה יפה בעיני. עוזב ומודה ירוחם.

רוקסין

New member
אנה היתה היחידה שאמרה לתורג'י לשבת ולא לעשות

צחוק מעצמו. ענת לעומתה ממש פגעה בבוקי ואפילו כינתה אותו "בונקי". אבל אני חושבת שהיא עשתה זאת רק בגלל שטיפשותה נחשפה ברבים, וזה היה הקש ששבר אצלה את הגמל.

אני מתכוונת ליום שאחרי

הן השתבללו בתוך הכעס ורק ליבו אחת את השניה. אם מישהי מהן הייתה אומרת "יאללה, די, בואי נמשיך הלאה" אז גם השניה הייתה מפסיקה.

רוקסין

New member
היום שאחרי הוציא מהן המון אמוציות

אבל לכל אורך המשחק אנה היא זו שנגררת אחרי ענת שמשפיעה עליה לרעה, ולא להיפך. אם היתה מתחברת ליוליה ולא לענת, אין לי ספק שיוליה היתה משפיעה עליה לטובה ובניגוד לענת, מוציאה ממנה דווקא את הטוב ולא את הרע, שמצוי בכל אחד ואחת מאיתנו. זה מאוד תלוי במי האנשים שאנחנו מתחברים אליהם, לכמה השפעה טובה או רעה יש עלינו ומשליכהעל התנהגותנו ועל חיינו.

בכל בן אדם יש טוב ורע, או לפחות קמצוץ של רוע, וזה מאוד תלוי בסביבה שבה הוא חי ומסתובב לכמה הרוע הזה יתגבר או יילך וייחלש...
במקרה של אנה, הסביבה שבה היא נמצאה על האי לא השפיעה עליה לטובה, ולכן אני טוענת שהיא בניגוד לענת ולתורג'י, נגררת אחריהם.

רוקסין

New member
עדיין עדיף בעיניי מהליקוקים והזגזוגים של שגב

חוץ מזה שאנה ממש לא בן אדם רע, עובדה שהיא הפסידה בכוונה במשימת הבאולינג כדי שענת תוכל לדבר עם בנה תומר. היא גם היחידה שניסתה להרגיעה את העניינים במועצת השבט האחרונה ואמרה לתורג'י לשבת ולא מעצמו צחוק. שלא דבר על כך שהאהבה עיוורת ויש לה חוקים משלה, קרי כשאת באמת אוהבת מישהו את לא סופרת אף אחד ממטר. ולכן אני בהחלט מבינה את זה שהיא נגררת. ראינו היטב איך היא הפילה את המדרגות שתורג'י התחיל לדבר איתה על התמסדות... מה שמוכיח שזו לא הצגה, זה אמיתי. זאת למרות שאני חושבת שמגיע לאנה מישהו הרבה יותר טוב מתורג'י. אבל שוב, לא סתם אומרים שהאהבה היא עיוורת ויש לה חוקים משלה.

גם תורג'י לא אדם רע, וגם ענת לא

יש מעט מאוד אנשים בעולם שאני יכולה להגיד עליהם שהם אנשים רעים.

רוקסין

New member
אולי לא, אבל התנהגותם מחפירה

אני נורא רוצה לקוות שהם לא מתנהגים כך גם בחיים שלהם. אבל אני מש לא בטוחה גבי זה. כי קצת לחץ, והאופי האמיתי של הבן אדם שאותו משתדל להסתיר מסביבתו, מתפרץ החוצה. למזלם של ענת וגם של תורג'י בחיים האמיתיים הם יכולים להסתיר את האופי האמתי שלהם, ללבוש מסכות ותחפושות שונות שיעניקו להן מגננות. לעומת זאת על האי בהישרדות אין להם את הפריבילגיה הזאת. פה רואים את הבן אדם נטו ללא כל המסכות והמגננות שהוא יכול ללבוש ולעטות על עצמו בחיים האמיתיים. בגלל זה אני גם טוענת שאין להבדיל בין האדם לשחקן, כי השחקן הוא האדם, ואפילו יותר ממה שהוא במציאות ששם הוא עוד יכול להתחפש למה שהוא לא.

ובעיני גם זו של אנה

אם אדם עושה דברים לא מוסריים בגלל שהוא חלש אופי זה בעייתי בעיני.

רוקסין

New member
איזה דברים לא מוסריים עשתה אנה?

ואיפה ראית בדיוק שטענתי שאנה חלשת אופי? אם כבר הכי חלש אופי מאלה שנותרו על האי זה שגב. אפילו הוא עצמו אהעיד על עצמו בפרק האחרון ככזה. אם לא שמת לב למשפטו: "סוף סוף מריקים עלי ואני לא אומר שזה גשם"

ההגדרות שלנו לחולשת אופי כנראה שונות

בעיני אדם שנגרר אחרי אחרים הוא חלש אופי.

דברים לא מוסריים: הגזענות נגד עזאם, ההתקפות המילוליות נגד בוקי ונגד ענבל גבריאלי, ההשתתפות בעליהום הקבוצתי על גבריאלי כשהיא הייתה לבדה במועצת השבט.

למעלה