רירית בהחזרת קפואים עם לטרוזול

malina83

New member
רירית בהחזרת קפואים עם לטרוזול

שלום לכולן,
אני היום ביום ה-15 למחזור שתוזמן ע״י פרוברה.בין הימים 3-7 קיבלתי לטרוזול. היום נצפה זקיק בקוטר 16 ובשחלה בנוספת בקוטר 12, הרירית 5.2 מ״מ. מחר בערב אני צפויה להזריק אוביטרל, הביוץ נופל על שבת והחזרת קופאים בשלישי.
האם זה לא קצת מוקדם לזריקת אוביטרל ( מחר הזקיק המוביל יהיה כנראה 17-18 מ״מ). האם הרירית עוד מתעבה לאחר הזרקת אוביטרל? כי זה נראה לי דק מאוד...
האם במקרה כזה התמיכה היא מהגופיף הצהוב או שיש צורך בעוד תמיכה הורמונלית?

journe y

New member
לא מודדים רירית לאחר אוביטרל

רירית שהיא מעל 6-7 מ"מ היא רירית טובה להחזרה (או להזרעה). הרפואה מסתמכת על עובי רירית לפני מתן האוביטרל. לא מודדים את הרירית ביום ההחזרה (גם לא ביום השאיבה אגב). פחות מ7 ממ סיכויי השתרשות הינם נמוכים, אבל היו מקרים. רפואה זה לא מדע מדויק.

malina83

New member
אם כך אין לי דרך לדעת

מה הרירית שלי... אני צריכה לסמוך על הרופא אבל בפועל לא יודעת אם הגעתי ל 6 לפני החזרה.
האם משני יודעת אם קיים הבדל בהשתרשות / תנאי רירית בין החזרת עוברים טריים או מוקפאים?

journe y

New member
יש לך דרך לדעת

הרירית שנמדדה במדידה האחרונה (לפני האוביטרל) שביצעת לפני ההחזרה היא הרירית שהרופא מסתמך עליה. תנאי הרירית צריכים להיות זהים (מעל 6-7 ממ במינימום) בהחזרה מוקפאים/טריים כמו גם בהזרעה. תנאי רירית לצורך השתרשות זהים בכל המצבים שכתבתי. ההשתרשות אותה השתרשות ולכן התנאים צריכים להיות זהים.
&nbsp
שוב, היו מקרים שהשתרשות הצליחה גם עם תנאי רירית פחות טובים, אבל זה החריג ולא הכלל.

למעלה