רישומי אלו קרובים תכיל תעודה מארכיון פולני בנוגע להסדרי ירושה מ- 1914? האם יהיו רשומים הורי הנפטר?

Seelenfreund

New member
שלום לכולם - לאחרונה גיליתי על קיומה של תעודה המזכירה את סבא רבא רבא שלי, אחרי שנים בהם מצאתי רק אזכורים שלו ברישומי הנישואין של ילדיו. אני לא קורא פולנית, אבל לפי גוגל התעודה מוגדרת כהסדרי ירושה אחרי מותו (Akta pertraktacji spadkowej po Majerze Seelenfreund) מ- 1914, ולפני שאשלם לארכיון על הסריקה רציתי לשאול האם מישהו אולי יודע איזה מידע אני עשוי למצוא שם, ובעיקר - האם יש סיכוי שיהיו רשומים שם שמות הוריו? (או מקום הולדתו/שמות אחים/אחיות, אך אני מניח שזה פחות סביר).

אותו סבא גדול השתייך איכשהו למשפחת זלפנרוינד מצאצאי הש"ך, וכבר שנים אני מנסה לחבר אותו למשפחה הגדולה אך ללא הצלחה כיוון שלא ידועים לי שמות הוריו (כאמור, לא מצאתי שום תעודה המזכירה אותו ישירות, רק כאבא של ילדיו ברישומי הנישואין שלהם). מדובר במשפחה לא גדולה והצלחתי למפות כבר פחות או יותר את כל עשרות חבריה לעץ אחד גדול - להוציא הענף הזה שלי, כך שאם סוף סוף יהיה לי איזשהו מידע זה יוכל לפתור תעלומה של שנים (אין לי ספק שמדובר באותה משפחה כיוון ששם המשפחה מאד נדיר, ישנם עוד זלנפרוינדים באותו אזור גיאוגרפי, גם הענף שלי וגם המשפחה המורחבת הם כוהנים, והשם "מאיר" שהיה שמו של אותו סבא גדול חוזר שוב ושוב במשפחה המורחבת כיוון שזה היה שמו של מייסד השושלת).

תודה מראש,
רועי

למעלה