רישיון נהיגה בבוסטון

Karamka

New member
רישיון נהיגה בבוסטון

מישהו יודע במקרה מה צריך לעשות בשביל לקבל רשיון נהיגה בבוסטון?
וגם כמה זמן מההגעה יש להוציא רישיון?

Boston Guy

New member
הולכים למשרד הרישוי, עושים מבחן תאוריה...

מקבלים "רשיון לומד", עושים קורס "נהיגה מונעת" בבית ספר לנהיגה, ואז קובעים עם משרד הרישוי תור לטסט מעשי.
טוענים שהתור לטסט המעשי כיום מאוד ארוך.
כל ההנחיות נמצאות באתר משרד הרישוי (RMV).

למיטב ידיעתי יש צורך ברשיון מקומי תוך שנה מההודעה, אבל לדעתי זה אינטרס שלך להוציא כזה כמה שיותר מוקדם - זה חוסך הרבה בעיות בביטוח הרכב, בתור תעודת זהות מקומית וכיוצ"ב.

iris mom of two

New member
היום התנאים קצת השתנו

יצא לי לחדש רשיון, והייתי צריכה להביא דרכון (אמריקאי) להוכחת אזרחות, הוכחות כתובת (מכתב החידוש רשיון מהRMV הספיק, אבל למי שאין צריך קצת יותר).
&nbsp
למי שאין אזרחות אמריקאית צריך להביא את הגרין כארד או אישור שהות. הרשיון יהיה רק לאורך השהות.
&nbsp
הייתי בRMV (במילפורד), ביום טוב. חיכיתי רק שעה וחצי (חידוש רשיון, לא רשיון חדש), והיו שם לא מעט מתוסכלים.

iris mom of two

New member
חושבת שלא

האתר מסורבל. רוב השנים ניתן לחדש באינטרנט, אבל השנה עברו לreal id, אפילו בRMV לא ממש יודעים מה לעשות עם זה. בתור לפני היה אומלל (אמריקאי אסלי מהסוג שאין לו מחשב בבית, ולקח יום חופש בשביל זה) שזו היתה פעם שניה שלו, ועדיין לא היו לו את מהסמכים הנכונים. זו שאמורה היתה לבדוק לי את המסמכים לפני שהיא נותנת לי מספר לא ממש ידעה איזה מסמכים אני צריכה (או אנגלית, היתה לה אנגלית על הקנטים)... מזל שאני ידעתי.
&nbsp
החידוש עצמו כשהגעתי לפקיד לקח שתי שניות וחצי.
&nbsp

Alfa156 GTA

New member
תיאוריה + טסט

בווטרטאון עד לפני 3 שבועות היה את המבחן בעברית (עם השאלות הידועות לכולם).
התיאוריה קלה, רובה לגבי גובה קנסות ועונשים ולא נהיגה.
טסט קובעים בעזרת בית ספר בשביל לקבל תורים טובים - המתנה לא יותר משבועיים.
&nbsp
הטסט הוא פחות מ5 דקות.
בהצלחה.

mayaes

New member
איפה מוצאים את השאלות הידועות? :)

אני כבר שבועיים אומרת שאתחיל ללמוד "מחר" ואין לי כח , מן הסתם לא זוכרת כלום מהתיאוריה שעשיתי לפני 20 שנה בארץ....
שלא לדבר על הטסט שאני בכלל בחרדה ממנו, אבל נתחיל בתיאוריה....

למעלה