רישיון נהיגה וקניית רכב בפלורידה + SSN

nick eb5

New member
רישיון נהיגה וקניית רכב בפלורידה + SSN

שלום,

אני מתכוון להגיע למיאמי ואני אצטרך רכב כמובן. התכנית היא לשכור רכב לשבועיים הראשונים ובזמן הזה לקנות רכב אחד או שניים.

שאלות:
קראתי שאני אצטרך לעבור טסט וקורס... האמנם?
האם אני יכול לנהוג עם הרישיון הישראלי בינתיים?
האם אני יכול לקנות רכב עם רישיון ישראלי?
האם אני יכול לעשות ביטוח עם הרישיון הישראלי?

לגבי SSN
איך אני מוציא את זה? כמה זמן זה לוקח? אני יכול לעשות את זה מהארץ?

בוטניה

New member
אני בקונטיקט

אצלי זה הלך ככה:
דבר ראשון זה SSN, אני הלכתי יום אחרי הנחיתה, צריך להדפיס i94 לפני שמגיעים. צריך לתת כתובת, אני נתתי את הכתובת של העבודה. למחרת באתי שוב כדי לקבל את המספר SSN שלי, הכרטיס הגיע אחרי שבוע.
רשיון נהיגה אתה יכול לעשות אחרי שיש לך שני מסמכים עם הכתובת, אני פתחתי חשבון בנק עם הכתובת של העבודה, הם אישרו לי אחרי שראו שגם הssn נשלח לשם. עם שני מכתבים, אחד של הכרטיס ssnוהשני מהבנק הלכתי להוציא רשיון מתלמד, הם ויתרו לי על תקופת המתנה של 90 יום אבל לא על קורס, אני צריך לעשות קורס ומבחן מעשי. אולי בפלורידה זה שונה, בכל מקרה זה לא מידע שמצאתי באתר שלהם, צריך להתקשר או ללכת לשם.
לגבי רכב, אני שכרתי בבאדג'ט לחודש ויצא מחיר כמו של שבועיים וחצי, התעריף משתנה לחודשי.
מקווה שעזרתי, שיהיה בהצלחה

meir12121

New member
אזור מיאמי - רשיון נהיגה

אנחנו הגענו לכאן לפני כ-7 שנים. קנינו רכב שלושה ימים לאחר שהגענו, לא היה צורך ברשיון אמריקאי וללא SSN, הרכב היה יד שניה ונקנה בסוכנות רכב. מה שכן, נדרש לעשות ביטוח (שיהיה יקר כי אתה נחשב נהג חדש).
לגבי רשיון נהיגה, אין צורך בקורס. יש לעבור מבחן תיאוריה ומבחן מעשי. ניתן לקבל בחינם בכל משרד רישוי חוברת הכוללת את כל חומר הלימוד הנדרש. המבחן מתבצע מול מחשב במשרד הרישוי. המבחן המעשי מאוד קל, מתבצע עם הרכב שלך. שלנו התבצע במגרש החניה של משרד הרישוי, אפילו לא יצאנו לכביש.
אנחנו נסענו עם הרשיון הישראלי כמה חודשים עד שעשינו רשיון אמריקאי, אבל מומלץ לעשות רשיון כמה שיותר מוקדם כי רשיון הנהיגה משמש כאן כתעודת זיהוי שנדרש להציג בכל מיני מקרים (כגון בכניסה לשכונה שיש בה שער עם שומר).

דרך אגב, באיזו עיר כאן אתם מתכננים לגור?

nick eb5

New member
הי תודה רבה!! מתכננים לגור באזור Cooper City

או באזור Davie. העיקר שיהיה קרוב לגן. כרגע אנחנו מתכוננים להגיע ולשכור דירה מרוהטת לטווח קצר.
&nbsp
&nbsp

למעלה