רכבות בצפון

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
תודה רבה יאסר על פרי הביכורים הנאה

רכבות בצפון
שלום רב לכל חברי הפורום. אז בשעה טובה אני מתחיל להעלות צילומי רכבות בפרט ותח"צ בכלל מאיזור מגוריי, חוף הכרמל. אז צלם מקצוען כמו חלק מחברי הפורום אני לא אהיה עם המצלמה שלי, אבל מקווה שצילומיי ימצאו חן בעיניכם.
תהנו!
תודה רבה יאסר על פרי הביכורים הנאה
שהבאת. נקווה שתפוז יחליטו להעלות את גודל התמונות המוקצה להעלאה, כך שהתהליך יהיה פחות מכאיב עבור כולנו.

mucool2

New member
../images/Emo51.gif על התמונות ליאסר

רכבות בצפון
שלום רב לכל חברי הפורום. אז בשעה טובה אני מתחיל להעלות צילומי רכבות בפרט ותח"צ בכלל מאיזור מגוריי, חוף הכרמל. אז צלם מקצוען כמו חלק מחברי הפורום אני לא אהיה עם המצלמה שלי, אבל מקווה שצילומיי ימצאו חן בעיניכם.
תהנו!
על התמונות ליאסר
בועז- אני דווקא מעדיף את ההגבלה הקיימת. הורדת והעלאה של תמונות כבדות היא איטית מאוד, ותמונות במשקל 250KB מספיקות בהחלט לצפייה במסך מחשב סטנדרטי.

אוהד11

New member
../images/Emo51.gif ליאסר על התמונות

על התמונות ליאסר
בועז- אני דווקא מעדיף את ההגבלה הקיימת. הורדת והעלאה של תמונות כבדות היא איטית מאוד, ותמונות במשקל 250KB מספיקות בהחלט לצפייה במסך מחשב סטנדרטי.
ליאסר על התמונות

yaser21386

New member
לא הערתי!!

רכבות בצפון
תהנו!
לא הערתי!!
התמונות צולמו בתאריך 17/8/2005. הן חופשיות להפצה ואין עליהן זכויות!!! אני בעד שיתוף!

אלון 58

New member
התחלה יפה מאד!../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

רכבות בצפון
תהנו!
התחלה יפה מאד!

עשית פרויקט התחלתי מוצלח,המשך כך,ויהיה בסדר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה