רכבות תגבור מגמר גביע המדינה בכדורגל.

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
להלן הודעת ר"י: רכבת ישראל תפעיל רכבות תגבור (רכבות נוספות) מתחנת בני ברק לכיוון צפון עבור אוהדי הכדורגל שמתכננים להגיע ביום שלישי (26/05/2009) לאצטדיון רמת- גן, למשחק גביע המדינה. הרכבות תעצורנה בתחנות הבאות: הרצליה, נתניה, חדרה, בנימינה, חיפה (חוף הכרמל), בת- גלים, חיפה מרכז השמונה, לב המפרץ, חוצות המפרץ, קריית- מוצקין, עכו ונהריה. ברכבת ישראל ממליצים מאוד לרכוש כרטיסי נסיעה הלוך-חזור המאפשרים גם חיסכון כספי (10 אחוזים) וגם נוחיות, מאחר וצפויים ביקושים רבים בקופות עם תום המשחק.

raminec

New member
להלן הודעת ר"י: רכבת ישראל תפעיל רכבות תגבור (רכבות נוספות) מתחנת בני ברק לכיוון צפון עבור אוהדי הכדורגל שמתכננים להגיע ביום שלישי (26/05/2009) לאצטדיון רמת- גן, למשחק גביע המדינה. הרכבות תעצורנה בתחנות הבאות: הרצליה, נתניה, חדרה, בנימינה, חיפה (חוף הכרמל), בת- גלים, חיפה מרכז השמונה, לב המפרץ, חוצות המפרץ, קריית- מוצקין, עכו ונהריה. ברכבת ישראל ממליצים מאוד לרכוש כרטיסי נסיעה הלוך-חזור המאפשרים גם חיסכון כספי (10 אחוזים) וגם נוחיות, מאחר וצפויים ביקושים רבים בקופות עם תום המשחק.
יפה שהסכימו להפעיל רכבות חריגות מתחנת ב"ב
לכיוון צפון ולא מתחנת האוניברסיטה

down under

New member
יפה שהסכימו להפעיל רכבות חריגות מתחנת ב"ב
לכיוון צפון ולא מתחנת האוניברסיטה
זה ממש לא חדש
דניאל בוכמן יכול גם להעיד על כך. בהרבה משחקים הן של נבחרת ישראל והן גמר גביעי המדינה, רכבת ישראל מארגנת רכבת/ות מיוחדת/ות אל ומתחנת בני ברק ולא ת"א האוניברסיטה.

raminec

New member
זה ממש לא חדש
דניאל בוכמן יכול גם להעיד על כך. בהרבה משחקים הן של נבחרת ישראל והן גמר גביעי המדינה, רכבת ישראל מארגנת רכבת/ות מיוחדת/ות אל ומתחנת בני ברק ולא ת"א האוניברסיטה.
יתכן, אני לא מכיר את העניין מספיק
אבל האם באמת מופעלות רכבות ישירות מתחנת ב"ב לכיוון נהריה ללא החלפה באוניברסיטה?

down under

New member
יתכן, אני לא מכיר את העניין מספיק
אבל האם באמת מופעלות רכבות ישירות מתחנת ב"ב לכיוון נהריה ללא החלפה באוניברסיטה?
בהחלט
שוב, במיוחד אם מכבי חיפה או קבוצה צפונית מגיעה לגמר גביע. אבל גם במשחק נבחרת ישראל נגד אסטוניה, היתה רכבת מבני ברק שהמשיכה הלאה לצפון. במשחק שבאר שבע הגיעה לגמר, לפני כ-4 או 5 או 6 שנים (אין לי כח וחשק לגגל ולבדוק) אני במו עיני ראיתי גרורי קטר (יוגוסלבי/אסלינגן) ממתינה לאוהדי באר שבע בתום המשחק. לא זוכר כבר, כי לא חיכיתי לראות, האם המשיכה לראש העין דרום או שדרך ת"א.

mister K

New member
בהחלט
שוב, במיוחד אם מכבי חיפה או קבוצה צפונית מגיעה לגמר גביע. אבל גם במשחק נבחרת ישראל נגד אסטוניה, היתה רכבת מבני ברק שהמשיכה הלאה לצפון. במשחק שבאר שבע הגיעה לגמר, לפני כ-4 או 5 או 6 שנים (אין לי כח וחשק לגגל ולבדוק) אני במו עיני ראיתי גרורי קטר (יוגוסלבי/אסלינגן) ממתינה לאוהדי באר שבע בתום המשחק. לא זוכר כבר, כי לא חיכיתי לראות, האם המשיכה לראש העין דרום או שדרך ת"א.
הנוהל הזה כבר ותיק.
גמר גביע המדינה האחרון שאליו הגיעה מכבי חיפה היה ב-2002 וכבר אז ארגנה הקבוצה רכבת מיוחדת לאוהדים לתחנת בני ברק. כך היה גם בחצאי הגמרים שאליהם העפילה הקבוצה כולל בזה האחרון.

amit1270

New member
זה ממש לא חדש
ונשאלת השאלה: איפה הן היו בהופעה של דפש מוד?

raminec

New member
חבל
לא כתוב בשום מקום באתר של הרכבת באילו שעות תצאנה אותן רכבות תגבור מיוחלות
. האם מתכננים לפעול בשיטת "מתמלא-יוצא"? לא נראה לי מתאים במיוחד לר"י.

חבל
לא כתוב בשום מקום באתר של הרכבת באילו שעות תצאנה אותן רכבות תגבור מיוחלות
. האם מתכננים לפעול בשיטת "מתמלא-יוצא"? לא נראה לי מתאים במיוחד לר"י.
בדיוק כך
הרכבת הראשונה תצא 10 דק' אחרי סיום המשחק השנייה והשלישית תצאנה לפי שיטת "מלא וסע".

raminec

New member
בדיוק כך
הרכבת הראשונה תצא 10 דק' אחרי סיום המשחק השנייה והשלישית תצאנה לפי שיטת "מלא וסע".
ואיך נדע מתי יוצאת האחרונה?
אם אנשים לא ידעו שיש להם עוד X רכבות עד שעה Y, זה עלול לגרום ללחץ מיותר על התחנה ואף להיגמר באלימות של נוסעים שמנסים לעלות על הרכבת גם כאשר היא כבר מלאה לחלוטין. לא לפרסם לו"ז כלשהו זו החלטה מוזרה.

בועז ל

New member
ושוב נשאלת השאלה: למה אין תגבור לירושלים?
הלא בית"ר ירושלים משחקת בגמר הגביע וקהל אוהדיה לבטח שאינו קטן מזה של חיפה. תגובת הרכבת נדרשת.

ושוב נשאלת השאלה: למה אין תגבור לירושלים?
הלא בית"ר ירושלים משחקת בגמר הגביע וקהל אוהדיה לבטח שאינו קטן מזה של חיפה. תגובת הרכבת נדרשת.
רכבות בתום המשחק בר``ג.
3 רכבות תצאנה מתחנת בני ברק לכוון צפון. הנסיעה תתבצע על משולש המסילות לכוון תחנה תפעולית תל ברוך. עפ``י החלטה, לא תופעלנה רכבות לירושלים בשל קשיים תפעוליים בנסיעה בתוואי ההררי בשעות הלילה, ובתפעול הנייד הנדרש לנסיעה למלחה.

בועז ל

New member
רכבות בתום המשחק בר``ג.
3 רכבות תצאנה מתחנת בני ברק לכוון צפון. הנסיעה תתבצע על משולש המסילות לכוון תחנה תפעולית תל ברוך. עפ``י החלטה, לא תופעלנה רכבות לירושלים בשל קשיים תפעוליים בנסיעה בתוואי ההררי בשעות הלילה, ובתפעול הנייד הנדרש לנסיעה למלחה.
תודה על תגובתך, מייקל.
יסלח לי כבודו, אבל אני חייב להבין מה פירוש "קשיים תפעוליים בנסיעה בתוואי ההררי בשעות הלילה"? במה שונה שעה 21:00 החשוכה בה נעות רכבות, משעת חצות?

amit1270

New member
תודה על תגובתך, מייקל.
יסלח לי כבודו, אבל אני חייב להבין מה פירוש "קשיים תפעוליים בנסיעה בתוואי ההררי בשעות הלילה"? במה שונה שעה 21:00 החשוכה בה נעות רכבות, משעת חצות?
בשעת חצות יוצאים שדים מבין הסלעים שבוואדי...

בועז ל

New member
כנראה לא משלמים למג"ב על שעות נוספות...
לא נורא. כן תגבור- לא תגבור, הגביע נותר צהוב!
ברכות לבית"ר ירושלים על הזכייה בגביע המדינה. ירושלים אמנם לא זכתה לתגבור רכבות, אך שחקני הקבוצה ישובו לירושלים מתוגברים ב-20,000 אוהדים שיהפכו את כביש 1 ל...מה שהוא כל יום.
למכבי חיפה ולוילהלם מגיעות ברכות על הזכייה המכובדת באליפות המדינה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה