רכישה באינטרנט עם כרטיס אשראי של אמא

vita29

Member
האם יש אפשרות לעשות רכישה עסקת אינטרנט עם כרטיס אשראי של אמי באישורה?. אנחנו לא גרות באותה כתובת אז כל הפרטים אני ממלאה שלי ורק בפרטי תשלום אני רושמת את הפרטים שלה. האם זה חוקי? האם יש סיכוי שתהיה בעיה עם זה?

arseny92

Well-known member
מנהל
האם יש אפשרות לעשות רכישה עסקת אינטרנט עם כרטיס אשראי של אמי באישורה?. אנחנו לא גרות באותה כתובת אז כל הפרטים אני ממלאה שלי ורק בפרטי תשלום אני רושמת את הפרטים שלה. האם זה חוקי? האם יש סיכוי שתהיה בעיה עם זה?
אם זה בהסכמת המשלם, אין שום בעיה עם זה. לעומת זאת אם הכתובות ממש שונות, למשל אם נניח מזמינים פיצה לחבר בחו"ל באתר של הפיצריה המקומית שלו, חברת האשראי בטח תתקשר אל המשלם לוודא שפרטי הכרטיס לא נגנבו והמשלם מזהה את העסקה

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
זה אסור מבחינת התקנות - באופן מעשי זה אפשרי - אם אמך תתלונן על שימוש לרעה בכרטיס או תכחיש קניה את צפויה לבעיות.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לא אחת רכשתי בעזרת כרטיס של חבר או של בת זוגי. מעולם לא נתקלתי בבעיה, גם באירוע בו הכרטיס נוצל כדי להשלים את המסגרת שהכרטיס שלי
לא אפשרה. כמובן שהעסקאות נעשו תמיד בהסכמת בעל הכרטיס, כך שמעולם א נצפו בעיות.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא אחת רכשתי בעזרת כרטיס של חבר או של בת זוגי. מעולם לא נתקלתי בבעיה, גם באירוע בו הכרטיס נוצל כדי להשלים את המסגרת שהכרטיס שלי
לא אפשרה. כמובן שהעסקאות נעשו תמיד בהסכמת בעל הכרטיס, כך שמעולם א נצפו בעיות.
יצא לי פעם אחת להזמין בעזרת כרטיס של חבר והמשלוח הגיע לכתובת שלו במקום לשלי למרות שרשמתי את הכתובת שלי :)

למעלה