רכישת טייפ מנהלים - המלצות

lastiger

New member
רכישת טייפ מנהלים - המלצות

היי, חיפשתי בארכיון אך לא מצאתי תשובה בדיוק למה שאני מחפש, אז אני שואל: אני רוצה לקנות טייפ מנהלים דיגיטלי להקלטת הרצאות, שיחות טלפון בעזרת מתאם וגם הקלטות סמויות. אין צורך ברדיו/MP3 או משהו אחר חוץ מהקלטה. הדברים החשובים (לפי סדר עדיפויות): 1. אמין, מחברה מובילה בתחום שלא יתפרק. 2. עם יציאה למיקרופון חיצוני בשביל להקליט שיחות 3. בעל 15-30 שעות הקלטה 4. ידידותי וקל לתפעול (למשל שמעתי שהסוני החדש נוראי לתפעול) 5. קטן עד כמה שאפשר להקלטה סמויה (שיכנס לכיס/חולצה) תקציב: עד 1000 ש"ח (גמיש) תודה רבה מראש
אלון.

lastiger

New member
מקפיץ עם שאלה חדשה, אשמח לתגובה

היי, קניתי אתמול טייפ מנהלים אולימפוס VN3100PC , הוא מאוד נחמד וידידותי באמת, אך היום שנסיתי להעביר את הקבצים למחשב זה מתברר ככאב ראש לא קטן...זה עובר רק דרך הדרייבר של המכשיר, כלומר אם ארצה להעביר משהו למחשב אחר אי אפשר, ומילא זה - אבל זה מעביר נורא נורא איט...חשבתי שזה עובר כמו שמעבירים MP3 תוך שניה כקובץ. אז פה זה מעביר את זה לאט לאט והרצאה של שעה וחצי לקחה לפחות 2 דקות עד שעברה למחשב כקובץ (65 מגה). טוב מספיק פרטים, השאלה היא: יש מכשירים שמעבירים את המידע כקובץ במהירות כמו MP3? האם יש מכשירים שלא צורכים דרייבר? האם לכל טייפ מנהלים יש אופציה להעביר את הקובץ למחשב? אשמח לעזרה (בפעם השניה) :) אלון

למעלה