רכישת נוקיה Nokia 9 PureView

odelial

New member
רכישת נוקיה Nokia 9 PureView

שלום, לא מבינה כלום בסלולר אבל לא נוח לי עם הסמסונגים למינהם. יש לי היום MOTOG ואני אוהבת אותו. הוא כבר מתיישן ואני צריכה להחליף.
אמרו לי שהמוטו החדשים לא טובים כבעבר אז חשבתי לרכוש את הנוקיה.
1) האם אני טועה? ואם כן מהי האלטרנטיבה?
2) האם השירות של נוקיה סביר בארץ? אני מתגוררת בירושלים;
3) אם צלחתי את שתי השאלות הראשונות - איפה לרכוש?
תודה רבה

z1george

Member
מנהל
נוקיה 9

ממה שקראתי בסקירות, המכשיר לא הכי מוצלח בתמונות (למרות חמש המצלמות)
אם הצילום מאד חשוב לך, הייתי בודק סמסונג S9, S10. ואם פסלת את סמסונג אז הואווי, דגמי P20 pro, P30 או מייט 20 מצלמים מצויין. מנסיון

odelial

New member
לא מאוד חשוב הצילום, רק שיעבוד ויחזיק מעמד כמה שנים

וואווי MATE 20

וואווי MATE 20
https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20-9367.php#hma-l29

מעבד KIRIN 980
https://www.kimovil.com/en/huawei-mate-20-single-sim/antutu
זיכרון 128/4 + הרחבת זיכרון עם כרטיס NM יחודי של וואווי
מסך 6.53 +IPS FHD (אינפיניטי U)
GORILLA GLASS 3
שלוש מצלמות מאחורה 12 + 16 + 8 MP עם זום X2
צילום וידיאו 4K
מצלמה מקדימה 24 MP
https://www.youtube.com/watch?v=nqvSGeMORV4
https://www.youtube.com/watch?v=WPtNTpOvhvc
סוללה 4,000 MA
הטענה מהירה 22.5 W
עמיד נגד נתזי מים בתקן IP53
אנדרואיד 9 PIE
ממשק וואווי EMUI 9
חיישן טביעת אצבעות מצוין בגב המכשיר
סורק פנים בטיחותי
צמד רמקולים סטריאו + ספיקר-פון בעוצמה טובה
https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20-review-1846p3.php#lt
בלוטוס 5.0
NFC
יציאה 3.5 MM

מחיר:
https://www.wisebuy.co.il/product.aspx?category=e-cellphone&productid=1000114

enigo

New member
לא יודע מי אמר או למה. לי יש מוטו חדש יחסיצ

מוטו z2 force, דגם שהוצג לפני שנתיים בערך, ואני מרוצה בהחלט. הבעיה היא שנראה לי שאין ממש יבוא שלהם לארץ, כך שצריך. להזמין מחו"ל.

odelial

New member
מה כן אפשר לקנות בארץ? לא חשוב אם יקר, העיקר שיהיה טוב וגם..

בפעם שעברה קניתי את המוטו דרך חברת שילוח כלשהי, לא זוכרת את שמה. שלחו לי עם שליח, וזהו, עבד ועדיין עובד יפה, אבל הזיכרון לא מספיק לצרכים של היום.

enigo

New member
אכן, כבר כמה שנים שאין להם יבואן רציני

למה לא להזמין גם הפעם מחו"ל? מניח שבעבור חופן דולרים יביאו לך. עד הבית גם היום...
אני קניתי את שלי ב-coolicool, אבל יש גם במקומות אחרים. ראיתי גם הרבה פרסומות ל-G7. לא יודע אם הם" לבנים עמידות" כמו המוטו G המקורי, נראה לי שזו משימה קשה מאוד עם מהמסכים הגדולים היום, אבל נראה שהם עדיין שמים דגש על עמידות.
מהה מוכרים בארץ? בעיקר שיאומי, סמסונג ואפל. השאר קטנים משמעותית - LG, וואווי, נוקיה ובטח עוד כמה.

G Gabi

Member
לא הייתי ממהר להספיד את ה-Moto G הקשיש

חיפוש בארכיון הפורום מעלה שכנראה יש בידייך את הדור הראשון של ה-Moto G, דגם xt1032.
אחד הדברים הנפלאים בדגם הזה - גודלו הפיזי. הוא מכשיר קטן ולמרות זאת מתנהג כמו פרד. עובד כמו חמור וכוחו במותניו כמו סוס וזאת על אף הגיל שלו (5 שנים ויותר).
אחת מקרובות משפחתי מחזיקה בדגם הזה, הוא עובד נהדר.
&nbsp
ראשית, במהלך הדיון כתבת שאחת הסיבות להחלפה היא מקום האחסון.
האם זו הסיבה היחידה או שיש סיבות נוספות?
כתלות בתכנים שיש לך במכשיר, כמובן גם חשיבותם, כדאי לשקול לעשות איפוס מלא למכשיר (רק לאחר גיבוי התכנים החשובים!). ה-Downside של ההצעה הזו היא התקנת היישומים מחדר דרך ה-Google play בהכרח יותקנו הגרסאות החדשות (והכבדות) של היישומים. אפשר, בעיני גם רצוי, להתקין גרסאות קודמות של היישומים.
&nbsp
אבל, אם למרות זאת הוחלט לרכוש מכשיר חדש, הייתי מתחיל בשאלת גודלו הפיזי של המכשיר.
צריך לעשות הפרדה בין גודל המסך ובין גודלו הפיזי של המכשיר.
בכל אופן, ה-Moto G הוא מכשיר זעיר. ביחס למכשירים שמצויים היום בשוק, אפילו זעיר מאוד.
גששי בסביבתך הקרובה, נסי להתרשם מגודל המכשירים. מה נח לך יותר ומה פחות.
&nbsp
אם ה-Moto G שירת אותך נאמנה, סביר להניח שכל מכשיר המוצע היום בשוק יתפקד באופן ראוי.
הייתי יוצא מתוך נקודת ההנחה שהשירות בארץ לא באמת קיים.
ארכיון הפורום מעיד שחווית טרטור והיעדר שביעות רצון משירות (או היעדרו) עבור ה-Moto G. לכן, ככל שתבחרי במכשיר נפוץ יותר [למשל, דגמי Xiaomi השונים], כך הסיכוי לשירות ותמיכה גבוהים יותר. בין אם בחנויות העוסקות בתחום ובין אם בפורומים וקבוצות שונות.
&nbsp
אם את רוצה לדבוק במכשיר קטן ממדים, הייתי מציע לחפש ביד מכשיר מדגם Sony z3 compact (או הדגמים החדשים יותר, z5 ונוספים). מדובר במכשירים מצויינים, יקרים מאוד כחדשים, בממדים קטנים. וודאי שיש סיכון ברכישת מכשיר משומש.
&nbsp
איפה לרכוש בארץ מכשיר חדש? I have no idea. מבחינתי הייתי הולך למקום הזול ביותר מתוך התניה שהמכשיר הנמכר הוא חדש לחלוטין (ולא החזרה מלקוח או דברים כאלו).
אני לא זוכר מתי הייתה הפעם האחרונה שרכשתי מכשיר בארץ. בשנים האחרונות קניתי עשרות מכשירים לקרובי משפחה ומכרים שונים, כל הרכישות בוצעו ממוכרים בחו"ל.

odelial

New member
ראשית תודה רבה, ואני מודה שחלק ממה שכתבת...

לא מובן לי כל כך, אני לא בקיאה בעולם הזה של הסלולר. אני אוהבת את המוטו בגלל שהכל זורם טבעי ועובד חלק ובלי תקלות. רק הזכרון מפריע לי וכן, הייתי רוצה מכשיר קצת יותר גדול. מה שעוד נהדר בו זה שלא צריך להטעין כל הזמן, הוא באמת מכשיר נהדר, אבל אני לא יודעת אפילו אם ניתן להגדיל את הזיכרון שלו או לא. אני איתו בערך חמש שנים כפי שכתבת.
ולכן ניסיתי למצוא משהו בעולם של נוקיה או של המוטו, כשאני יודעת שאין שירות בארץ. פעם אחת קרה לו משהו, אני כבר לא זוכרת מה, ודווקא מצאתי מעבדה מוזרה בתלפיות בירושלים והם הצליחו לתקן. אני אכנס לאתרים של חברות השילוח הישראליות שגם מציעות לעתים סלולרי, כך קניתי בעבר, וזהו, מקווה למצוא כבר משהו, לא רוצה לסיים עצובה עם סמסונג
תודה

enigo

New member
לדעתי כדאי לך להתמקד באתרי המכירות

לא חברות השילוח. כמעט כולם מציעים שילוח עם חברות כמו dhl ושות', שמביאות עד הבית.
אבל קחי בחשבון שהמשלוחים הללו די יקרים. אם אין לך בעיה להגיע לנקודת החבילות הקרובה אליך (היום מוסרים חבילות בסופר, במכולת... בכל מיני מקומות), עדיף להזמין במשלוח רגיל. יכול לחסוך בקלות כמה עשרות דולרים - ולפעמים גם מכס.

enigo

New member
בדקתי, והטלפון קיים באמזון

הם אולי לא הכי זולים, אבל כנראה עם השירות הכי טוב. אם. את מחפשת הזמנה קלה ופשוטה, עם משלוח טוב - בדקי אותם (בדרך כלל לארץ עדיף להזמין מאמזון באירופה - גרמניה, צרפת וכו').

odelial

New member
אני אשאל איך מזמינים מאמזון, לא עשיתי הזמנה מהם אף פעם..

ממקומות אחרים כן, אבל משם לא.
זה עדיף מלקנות בשדה התעופה של בנגקוק?

odelial

New member
תודה, חברה נוסעת לתאילנד אך לא תהיה בבנגקוק רק בשדה..

התעופה, נראה לך מקום סביר לרכוש או עדיף מה שהצעת?

enigo

New member
שדות תעופה הם בדרך כלל מקום עם היצע מוגבל ומחירים יקרים

se7en77

New member
בשדה אין לפי מה שאני זוכר חנויות סלולאר

אולם בכל מקום אחר בתאילנד , גם באיים יש חנויות וקניונים של סלולארים.
קניתי כבר סלולארים בצאנג מאי , בפוקט , בבנגקוק .

למעלה