רכשתי מכשיר ONEPLUS NORD...

hagrisha61

New member
ויש לי בעיה: יחד עם המכשיר מגיע אפליקציה GOOGLE ASSISTANT-לא ניתן להסיר אותה! היא השטלתה על לחצן הפעל- כאשר אני לוחץ לחיצה קצרה על הלחצן הכול בסדר הוא מכבה או מדליק את המסך, אבל בלחיצה ארוכה על הלחצן הפעל במקום לאפשר לי לכבות את המכשיר או RESTART הוא מפעיל את האפליקציה. לא מצאתי שום דרך איך עכשיו אני מכבה את המשיר?

BARZELIM4

Member
ויש לי בעיה: יחד עם המכשיר מגיע אפליקציה GOOGLE ASSISTANT-לא ניתן להסיר אותה! היא השטלתה על לחצן הפעל- כאשר אני לוחץ לחיצה קצרה על הלחצן הכול בסדר הוא מכבה או מדליק את המסך, אבל בלחיצה ארוכה על הלחצן הפעל במקום לאפשר לי לכבות את המכשיר או RESTART הוא מפעיל את האפליקציה. לא מצאתי שום דרך איך עכשיו אני מכבה את המשיר?

תנסה לחפש איך לנטרל אותו דרך קובץ הוראות הפעלה

תנסה את זה

תנסה לכבות לחלוטין את אפשרות השימוש בו

em28

Well-known member
כדי לנטרל את האסיסטנט כנס לאפליקציית גוגל -> עוד -> הגדרות -> אסיסטנט -> כללי -> לכבות את האפשרות הראשונה.
אם האסיסטנט באמת עובדת אז כנראה המכשיר באנגלית ואז הגישה בהתאם.
אם האסיסנט דווקא מעניינת אותך אז נסה לחיצה יותר ארוכה על מקש הכיבוי.

hagrisha61

New member
ניסיתי גם אילוץ עצירה וגם השבתה משום מה לא עוזר האפליקציה ממשיכה בשלה, גם לחיצה ממושכת על לחצן הפעלה לא עוזרת.
מעניין האם למישהו יש מכשיר ONEPLUS NORD ויש לו בעיה דומה?

em28

Well-known member
ב-OP6 האסיסטנט לא מופעלת בדרך שאתה מתאר, אבל אם האסיסטנט כבויה בהגדרות הגוגל לא אמורה בכלל לפעול.
מוזר.
אתה בטוח שזו גוגל אסיסטנט ולא איזושהי אפליקציה מתחקה ?

em28

Well-known member
כיבוי חומרתי - לחיצה של 30 שניות על כפתור הכיבוי, אלא אם יש לך רוט

hagrisha61

New member
כפי שהסברתי לחיצה ארוכה על לחצן הפעלה- שהוא גם לחצן כיבוי- לא עוזרת . זה מפעיל את GOOGLE ASSESTENT משום מה-כנראה איזה באג ולא מצאתי שום דרך לפטור את הבעיה.

למעלה