רמה אנרגטית ירודה

mobyboy

New member
רמה אנרגטית ירודה

אני מתקשה להבין מה קורה לי בזמן האחרון.
באופן פרדוקסלי, חודש מרץ הוא החודש האהוב עליי בשנה.
אבל רמת האנרגיה שלי בחודש הזה מאד ירודה.
אני עם שאריות של שפעת שלא רוצות לחלוף, וגם אם התסמינים הגופניים נעלמו, אני מרגיש שהם עדיין מקוננים בי. שנים שלא חליתי בשפעת מאז שהתחלתי לקחת פרוביוטיקה. אני משלשל ומתקשה גם להתאפק.
עשיתי בדיקות mri בכבד והכליות והכל תקין
תוצאות בדיקות הדם שלי תקינות.
עשיתי דיקור שלרוב עוזר לי מאד - והפעם לא השפיע.
אין לי כוח וחשק לעבוד. יש לי זוגיות טובה, אבל נראה שבן הזוג גם חווה חוויה דומה ללא פשר.
אין שום לחץ או טריגר חיצוני שמפר את הסדר.
להפך, החלטתי לא להתנוון ולקחתי קורס אונליין באנגלית וגם החלטתי להירשם לתואר שני, אבל ההתלהבות פוזקת בערך אחרי יום!
חוש ההומור שלי צנח מאד, נראה שאין לי דברים לספר או לשתף, אני חש שאני משעמם את עצמי ואת הסביבה.
אפילו הליכות בחוץ, שהייתי נוטה לעשות בערב, אני חש שאין לי כוח.
יש לי עוד שבועיים נסיעה לחו"ל ותכף חופשת פסח והכל בדיוק הפוך מהמתכונת שאני רגיל אליה עם בוא האביב. פשוט לא מבין איך מי ומה?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
מסביב אביב-אז מה ...

היי,
מסביב האביב כבר עושה סימנים וזו תקופה שאתה אוהב בדרך כלל והפעם אין אותה תחושה טובה...
הגוף מאותת שמשהו לא מאוזן...עברת מספר בדיקות שהיו תקינות, התסמינים שתארת יכולים לנבוע ממספר סיבות -אולי כדאי להמשיך את הברור הרפואי...
בנוסף לחולשת הגוף נשמע שאתה מתמודד עם קשיים נוספים :כבדות, עייפות, צניחה בחוש ההומור ,איבוד עניין וחוסר התלהבות ושמחת חיים...
חופשת פסח והנסיעה המתוכננת לחו"ל יכולות להוות הזדמנות לשינוי אווירה ,לצבירת כוחות ואנרגיות מחודשות.
אני שולחת לך חיבוק
להזכיר שאינך לבד ושיר המזכיר את האביב בתל אביב...
מאחלת לך לילה שקט, מתנדבת סה"ר

למעלה