רסקיו רמדי לילדה לפני טיפול שיניים

saynotoht

New member
רסקיו רמדי לילדה לפני טיפול שיניים

בתי, בת 4 חרדה מאוד מטיפול שיניים. מצאו לה הרבה חורים והיא לא מוכנה לשבת. במרפאה ייחודית עשו לה 2 סתימות אבל גם שם היא כבר לא מוכנה לשבת כי לאחר הטיפול כאב לה הפה (כנראה האזור הרדום) וגם הגז צחוק שכאב לה על האף. אני רוצה לתת לה רסקיו רמדי לפני נסיון טיפול נוסף אצל רופאה אחרת. האם זה בסדר לתת לה בדיוק לפי ההוראות על האריזה ( 4 טיפות על הלשון או מדולל במים)? ראיתי באתרים שכתבו שלילדים לתת 2 טיפות. היא גם אסטמתית. כמה זמן לפני צריך לתת לה והאם רק לפני הטיפול? תודה.

Balancedflow

New member
ברוך הבא saynotoht ../images/Emo140.gif

החרדה של בתך מרופאי שיניים היא חרדה די שכיחה באוכלוסייה, והטיפול ברסקיו יכול להיות מצוין. את התמצית אתה לא צריך לדלל במים, ואתה בהחלט יכול לתת לה מתחת ללשון 2-3 טיפות. עם זאת, אני רוצה לציין שאמנם תמצית הרסקיו מרגיעה את ההתרגשות מפני הטיפול, אולם היא לא מטפלת בחרדה עצמה, לשם כך הייתי ממליצה דוקא על תמצית המימולוס שהיא תמצית טיפולית ולא נקודתית, שתטפל בחרדה בצורה מעמיקה יותר. (אגב, גם באסטמה ניתן לטפל באמצעות התמציות) לסיכום, אני הייתי ממליצה על טיפול במימולוס, ולפני ואחרי טיפול השיניים עצמו על רסקיו. בנוסף, כמובן ששיחות ואפילו דמיון מודרך לילדים, או שילוב של רפלקסולוגיה, יכול להועיל ביותר, על מנת שהילדה לא "תסחוב" איתה את החרדה מפני טיפול השיניים לאורך השנים. בשבוע הבא אעלה כאן בפורום מאמר על כל נושא הפחד מרופאי שיניים והתועלת שניתן להפיק מתמציות פרחי באך בטיפול בפחד הזה. בתמונה משמאל- מימולוס - לטיפול בחרדה מפני רופאי שיניים.

למעלה