רעידות - חלום או מציאות? H-)

shkool

New member
רעידות - חלום או מציאות? H-)

עשיתי חלום צלול בטכניקה של לקום שעה אחת לפני השעה הרגילה, להיות ער במשך שעה ואז ללכת לישון(מי שלא יודע על מה אני מדבר שייכנס ל http://members.nana.co.il/planet/lucidity אני לא יודע אם זה היה לפני שנירדמתי או אחרי אבל אני זוכר שהרגשתי רעידות בכל הגוף! זה היה מפחיד! קראתי שרעידות קורות לפני שמתחילה הטלה אסטרלית(הקרנה חוץ גופית)....עיזרו לי!!!

SHKOOL זה בשבילך....

הטלה אסטראלית לרוב חשים אלה שמתעסקים במדיטציות שונות כגון מדיטציית צבעיים או מדיטציית ריקון ,,, וזה באמת גורם לתחושת ויברציות בכל הגוף (בפעם הראשונה שאני חוויתי את זה פתחתי את העיניים מהר וחשבתי שהולך לקרות לי משהו בגלל חוזק האפקט) זה לא אמור להפחיד אותך להפך הטלה אסטראלית נותנת לך לחוות יציאה מהגוף ומין ``שוטטות`` אם תרצה בעולם הדימיון בפעם הבאה כשתרגיש רעידות אל תפחד תמשיך עם זה ,,,אתה תרגיש שהגוף שלך חסר משקל ו``נעלם`` לך ואתה נכנס למין מצב דמוי חלם שקורא לך באותו רגע זה נובע מזה שהגלי מוח שלך עוברים למצב של גלי אלפא גלים שבדרך כלל הם איטים מהגלים שהמוח שלנו נמצא בהם במצב ערנות (אני מכיר הרבה שהיו רוצים להרגיש את ההטלה הזאת) וטיפ קטן,,,,,,,כשאתה עוצם עיניים ורוצה להכנס למצב דמוי חלם תמיד אבל תמיד תתרכז ותשמע את הנשימות והנשיפות שלך זה עוזר הרבה. מייק

למעלה