רעיון למיתוג בתקציב מינימאלי

רעיון למיתוג בתקציב מינימאלי

שלום לכולם בעקבות ההודעה שלי בנושא הרעיון לבית קפה אחר קיבלתי הרבה פניות במייל ובמסרים שאלו אותי איך אפשר לבצע מיתוג אפקטיבי בתקציב נמוך או מינימאלי לצורך התשובה, הכנתי עבורכם מצגת PDF קטנה בה תוכלו להתרשם איך אפשר לבצע מיתוג אפקטיבי בתקציב מינימאלי הקליקו כאן למצגת אשמח לשמוע את תגובתכם

סמאילי

New member
הרעיון מקסים. הביצוע קצת פחות.

אפשר היה עוד לפתח את זה. שילוב הצבעים והעיטורים קצת מיושנים. גם הטקסט לא יושב טוב. ישנה בעיה ב"פינישים" (שאולי רק אנשים מהתחום שמים לב לזה...) בקיצור, עם רעיון כזה ייחודי ומקורי הייתי מצפה שגם העיצוב יהיה שונה ומיוחד יותר.

דעתי על העיצוב הגרפי

אני דווקא חושבת שהעיצוב מאד לעניין (אני לא מבינה בעיצוב גרפי אבל מבינה היטב באירועים) לפני מספר שנים עבדתי כמנהלת אירועים במקום ידוע ומפורסם ואני מאד מחוברת לתוכן של עולם האירועים אני חושבת שדווקא הסגנון האוריינטאלי ודווקא הפונטים הגסים משהו מאד תואמים את תחום האירועים חוץ מזה יכול להיות שהלקוחה ראתה מספר אפשרויות ובחרה את המתאימה ביותר לה וגם בחרה את הצבעים לסיכום אני חושבת שהרעיון אדיר וגם הביצוע הגרפי מאד תואם לתחום האירועים הוא נראה מאד מיתוג מעולם האירועים וזה מה שחשוב, לא? זאת דעתי האישית כמובן רוני

איריס295

New member
רעיון מקסים

הי יפתח. רעיון מעולה. גם הגיע בטיימינג מוצלח עבורי. אני אנסה ליישם זאת במיתוג שלי. איריס

למעלה