רצון וחשש

quazimodo20

Active member
כן.
THE GOOD OLD THEME
אי אפשר לברוח מזה

הרצון התשוקה והיצר הבלתי נשלט
למגע חדש
ניחוח גוף חדש
מרקם עור חדש
קול חדש שלוחש את שמי

כף יד חדשה שמלטפת את הזין שלי
שפתיים חדשות לישק להן
לשון חדשה לינוק

ומאידך החשש
להרוס
לפגוע
לנתץ בת זוג
שאתה כן אוהב

אבל משועמם מינית
מרוקן
חסר ניצוץ
ורוצה להתלהב שוב כמו בן 17 שפעם ראשונה נוגע בשד

THE GOOD OLD STORY
שוב ושוב intro.jpg

מאדונא

New member
לפגוע
לנתץ בת זוג
שאתה כן אוהב
המשפט הזה שכתבת אני חושבת שלא כל כך נכון ,דעתי
הסיבה מי שאוהב ובאמת אהבה אמיתית ,לא חושב על אחר בחיים
רוב הזוגות אומרים אנחנו מאוהבים אבל לא מספיק לי ,אני חושב על משהו אחר
אז איפה האהבה .שנהיה מציאותיים כשאין אהבה אז משעמם ,ומחפשים דרך אחרת להתמלא מחדש

יכולה לכתוב רק את דעתי. זוגיות פתוחה / מאפשרת היא בדיוק ההיפך ממה שתיארת.
זוגיות מאפשרת מגיעה מתוך פתיחות בין בני הזוג. מתוך הכרה והבנה וקבלה שלפעמים צריך יותר.
היא לא באה חלילה לשבור, לנתץ, לפרק אף אחד/ת. לפחות אצלנו היא דווקא מעצימה את רמת הקרבה והאכפתיות בינינו -
פתיחת יחסים היא תהליך. יכולה להגיד לך שההתחלה היתה מאוד לא פשוטה. והקנאה נחמה באה לבקר יותר מפעם אחת. והיו גם רגשות מאוד עמוקים לנוספים/ות. והיו ריבים. אבל תמיד דיברנו בפתיחות (גם כשכאב)ותמיד הקשר הראשי הוא המנצח.
וזוגיות פתוחה לא מתאימה לכל זוג. וזה בסדר גמור.
תשאל את עצמך איך היית מגיב אם לאשתך היה מישהו אחר.
ונראה שאתה כבר עם רגל וחצי לכיוון בגידה (ואם זה יקרה ויתגלה אז כנראה כל מה שכתבת למעלה יקרה...)
תמיד אפשר לפנות אלי בפרטי (אם תרצה) או לפנות לקבוצות פוליאמוריות/זוגיות מאפשרת וכו' כדי לקבל עוד מושג על אורח החיים הזה.
ולכתוב פה, לקרוא, להתייעץ. גם אם כרגע אתם לא שם.

frisbeeyon

New member
אני איתך באותו המקום. חסרות לי חוויות - לאו דווקא מיניות, פשוט להכיר, להתרגש שוב מגילוי מחוזות לא מוכרים, לשמוע סיפורים חדשים ולגלות מחדש את הסיפורים שלי.

אחרי עשרים ומשהו שנים יחד, הסבלנות ההדדית כמעט ולא קיימת וגם אין רצון מיוחד לבלות איתה. אבל הפגיעה במשפחה תהיה גדולה מאד, והדילמה בין ההגשמה העצמית לבין האחריות כהורה וכבן זוג רובצת ומייסרת.

אם בת הזוג לא מוכנה לזוגיות מאפשרת - אתה בבעיה. משהו כנראה יישבר.

למעלה