רצון לשינוי קריירה באמצע החיים

irisk1

New member
רצון לשינוי קריירה באמצע החיים

שלום לכולן, איזה כיף לראות שיש פורום כזה. אני רווקה בת 39 ללא ילדים. מיום גיוסי לצבא ועד היום אני עוסקת בניהול משרד ומיציתי. לא עוד !!! נמאס לי. אצלי הכל הולך הפוך בחיים. את התואר הראשון שלי התחלתי בגיל 35 וסיימתי בגיל 37. (הייתי חייבת שיהיה ברזומה איזה שהוא תואר, אפילו במדעי "הזבל" אם היה כזה, אז בחרתי במנהל עסקים). סיימתי את התואר ועזבתי עבודה של 7.5 שנים שבחלקם הייתי מזכירה ובחלקם רכזת רווחה, תפקיד מדהים שהלוואי והייתי מוצאת כזה היום. הלכתי ללשכת העבודה וקיבלתי הפנייה ללמוד מגדנאות (קונדיטוריה בשפת העם), 9 חודשים מתישים, שבסופם ראיתי שלא אצליח להתפרנס מהתחביב שלי כי העבודה קשה מאוד פיזית, והשכר הוא שכר המינימום במשק. בצער רב וביגון קודר חזרתי למזכירות, היום אני מנהלת משרד קטן ומשעמם, מרויחה משכורת קצת מעל המינימום וממש נמאס לי ! רוצה לשנות, אבל לא יודעת מה ואיך. פניתי לשירות התעסוקה בת"א והם אמרו שיש סדנאות או מפגשים אחד על אחת. אני מתלבטת אם ללכת לגרפולוגיה או לאחד המכונים (אגב, בדיוק לאחר השירות הצבאי נסעתי למכון "הדסה" בירושלים וממש לא הצליח להם איתי.) אני מ-ת-ה לקום בבוקר עם חיוך ורצון לעבודה. יש לי את כל הזמן בעולם ואני רוצה להקדיש לעבודה שאוהב, האם יש למישהי רעיון איך לשנות קריירה באמצע החיים? אשמח לכל תשובה.

למעלה