רציתי לספר לכם על משהו מדליק

רציתי לספר לכם על משהו מדליק

בפעם האחרונה בה שכבתי עם בת זוגתי (אני בן 19 היא בת 17) היא עשתה רימיינג שבמהלכו קיבלתי אצבע לתחת. (חשוב לציין ששניינו מאוד פתוחים ונקיים מאוד מאוד) לפני שגמרתי היא הכניסה לי אצבע ומצאה לי את נקודת הג´י שלי!! :) עכשיו אני יודע איפה נקודת הג´י שלי! צ´מעו! גמרתי בשניה אחת! מי שלא גומר מיחסי מין או שיש לו "מחסום בראש" אני ממליץ לו לנסות את זה, זה בהחלט יכול לעזור. ישבתי וצחקנו על זה שנתגלה אצלי דגדגן בתחת. וזה באשכרה ככה. מומלץ לכולם לנסות ולפרוץ את מחסום "זה-כזה-הומואי-ואני-גבר" כי זה בהחלט מהנה. למרות זאת אמרתי לה שאני לא רוצה את זה על בסיס קבוע... מה לעשות, אחרי הכל אני מעדיף לגמור מהכיפה בזין ולא מהדגדגן בתחת. חה חה... ירוק בעיניים.

נקודת הג´י של הגבר

אהלן ירוק!!
צ´מע קשה לי לענות לך כי אני מתפקע מצחוק. אתה יודע שבביה"ח וגם בבית אמרו לי להיות רציני....(המעמד מחייב...וכו´) בכל מקרה נקודת הג´י של הגבר..נמצאת ,אכן, בתוך פי -הטבעת מספר ס"מ פנימה ונקראת נקודת פי P מכיוון שמשם יש אפשרות ללחוץ על הפרוסטטה (בלוטת הערמונית) ובכך ,כפי שתארת,לגרום לגבר (במידה ואינו הומופוב) הנאה צרופה...!! שלכם ובשבילכם עידן מיליצ´ר

לעידן יקירי

תגיד, שמעת על נקודת P הנוספת אצל האישה? סקסולוג סיני או יפני לא זוכר אבל משהו בסגנון הצליח למצוא נקודה נוספת שהיא אחות תאומה של נקודת הג´י המפורסמת. שמעת על זה משו? :) ירוק בעיניים.

נקודת p אצל נשים../images/Emo88.gif

גריני יקירי!! תגיד, כל סקסולוג שצריך להצדיק ת´מקצוע וממציא משהו חדש ...ישר ניקנה??!!. עדיין יש ויכוחים, לבטים ןאי הסכמות לגבי נקודת הG אז גם לדסקס עוד נקודה ?! קראתי אודות אותא חוקר, אבל אני לא מכיר שום מחקר אמפירי שנעשה לגבי נקודה זו...ימים יגידו.. שלך ובשבילך עידן מיליצ´ר

נקודת ה -P

הי שלומלום!! מסכים איתך עם כל מילה !! התיחסתי לכך בתשובתי לירוק בעיניים ותדה שנכנסת לפורום....חיכינו לך!! כנס חופשי!! שלך ובשבילך עידן מיליצ´ר

למעלה