רציתי לשתף אותכם במשהו

Sורטי

New member
רציתי לשתף אותכם במשהו

הנה נצחון שלי(בן הבודדים שניצחתי) אהה כמעט שחכתי אני הלבן

erezsh

New member
איך אתה רואה פה מט?

אם עכשיו תורו של השחור,איך זה מט? הוא יכול גם להכות את הצריח, וגם לברוח לערוגה השמאלית. מה המט פה?

erezsh

New member
אה. כנראה.. ../images/Emo13.gif

אבל אז למה הוא הראה את התמונה? לא חשוב.

AmitKar

New member
יש מט עוד מהלך או שניים

שים לב: אם המלך זז לארוגה השמאלית - מה:דX7 אם המלך אוכל את הצריח - צ-ז7+, המלך יכול לזוז לה8 ואז מה:דX7 כנ"ל לגבי מ-ד8 אם המלך זז לו6, ר-בX2 עמית

Sורטי

New member
תשובות לכולם

שיחקתי בזה ב www.zone.com והמחשב לא נתן ליריבי לזוז זה אומר שאין ליריבי שום ברירה וזה אומר שניצחתי. אגב אתם רוצים לארגן טורניר???

Gezer

New member
מאוד

כולנו רוצים לארגן איזו שהיא תחרות קטנה אבל זה לא הולך בינתיים!

Ergil

New member
ולמה זה לא הולך?

כי מישהו בשם גזר אף פעם לא מופיע בzone!!! ואף אחד אחר, אם כבר מדברים. אולי נתאם עכשיו זמן ומקום?

AmitKar

New member
Ergil, בלי פניקה!../images/Emo8.gif

אני עדיין לא מבין למה בZONE אני לא מצליח להרשם שם (אני ממש לא מבין בזה ככה שייתכן שאני עושה טעויות בסיסיות) בואו נהיה בYAHOO הכי פשוט וקל קודם כל נקבע איפה נהיה אחר כך נקבע זמן ושעה שבו כולם ייפגשו מה דעתכם על משחקים של עשר דקות כל אחד? יאללה, הגיע הזמן להרים את האליפות הזאת כל מי שרואה את ההודעה שיגיד בבקשה היכן הוא מעדיף, כמה זמן למשחק (אם בכלל) ושיטת האליפות (ליגה, מס´ משחקים לכל אחד, פלייאוף וכד´) אני הולך לראות זו ארצנו ביי עמית

Sורטי

New member
אין בעיה

אני מעדיף ב zone וסביר להניך שאני הכי גרוע כאן אבל מזה משנה אם אתה רוצים לארגן משהו נעשה את זה ביום שלילי ב 6(יש לנו דיי הרבה משחקים) ונעשה 10 דקות כל משחק ומי שמפסייד עף וכל המפסידים ישחקו אחד נגד השני בזמן שהמנצחים יכנסו ראש בראש

Gezer

New member
אני

אני מעדיף ב www.kasparov.com/play בשיטה שמי שמפסיד לא משחק יותר אבל ביום שיש בשש אני אף פעם לא יכול!

AmitKar

New member
אוקיי, אז מתי אתה כן מעדיף

אני רואה שהדעות חלוקות בעניין איפה תתקיים האליפות מבחינת זמן אני יכול להיות ביום ב´ ג´ או ה´ בשעה שש או ביום שישי או שבת משעה שתיים בואו נבדוק בכלל מי רוצה להשתתף אני פותח הודעה חדשה בעוד דקה

גם אני לא מצליח להרשם שם

ניסיתי 4 פעמים ולא הצלחתי להרשם גם פעם אבא שלי היה שם והיום הוא לא מצליח להכנס עוד פעם אם אותו שם וסיסמה

benny120

New member
איזה ניצחון??

לא הבנתי על איזה ניצחון אתה מדווח!! המלך השחור חופשי מאיומי המט!! שים לב - ותלמד להבא!! אורי+בני

למעלה