רציתם לדעת לפני כולם? קיבלתם!

שבקי

New member
שבק ס מארחים:

יותר נכון אירחו. במשך השנים שבק ארחו בהופעות שלהם רשימה די מכובדת של אומנים. ייצא מזה רק טוב ואני בטוח שגם מהצירוף של היהודים ומוש בן ארי ייצא רק טוב. אז ככה מתוך הזיכרון החלוד שלי. הדג נחש באכזיב ברי סחרוב {כל הקופה 1,האנגר 11 לפני השיפוצים חחח} פורטיס בניצנים טררם בניצנים {מספר 1 על המקרופון-בלאנס...} יובל בנאי ושלומי ברכה באחת מ 2 ההופעות בקולנוע אלנבי תל אביב שוטי הנבואה,כל הקופה 1

SHMEKadam

New member
זכור לי גם את הדג נחש בכל הקופה...

וכמובן את כל אמני הערב בסוף לשיר את "כל הקופה".

שבקי

New member
ונזכרתי

ברעננה הייה את קספר. נו מה? לא הייה כזה גרוע חחח

natan44

New member
חברה מה הדאגה??

שבקיודעים מה הם עושים ואני מאמין שגם עם מוש יהיה משו ששווה לשמוע על היהודים אין מה לדבר ברור שיהיה מעולה שתי להקות שמפרקות תבמה על במה אחת חוץ מפיצוץ אני לא יודע מה יהה מרעיש יותר מזה

kombinaizer

New member
אני איתך בחור

בייחוד לגבי יוזלס (חשבתי שאתה לא אוהב), לגבי היהודים דווקא אותם אני אוהב אבל לא מתאימים מבחינתי לשבק. את מוש אני לא סובל, אבל זה יהיה זמן טוב ללכת לשתות מים ולגייס כוחות לשאר ההופעה.

שאקית

New member
אני אבוא ב''ה

למרות שאני לא מתלהבת מהאורחים איכשהו יש לי תחושה שבבוא הרגע זה יהיה התמוגגות. שבק עדיין לא איכזבו אותי!

natan44

New member
כרטיסים

רשום באתר של הדרן שכרטיס עולה 149 וראיתי שיש מישו שמוכר ב120 זה אמיתי?? ואם לא איפו כן אפשר להשיג בזול יותר אם יש בכלל וזה לא מיתוך קמצנות אלה באמת אי לי כסף ואני גם לא נימצא במצבה שאני יכול לעבוד בו

שאקית

New member
120 זה עולה במוקדמות אצל היחצנים

ובטח עם נקודות זה עולה אפילו פחות

למעלה