רק להיום 112 יום

tanay111

New member
רק להיום 112 יום

אסירות תודה לאלוהים למשפחה ולתוכנית יום ראשון אני מתחילה מרכז יום

DrEx

New member
כל הכבוד!

בהצלחה ! אה אגב זה כיף גראס? מה מרגישים?

tanay111

New member
מה

לא זה לא כיף ולא גראס הייתי משתמשת 6 שנים בסמים ועכשיו אני בגמילה ותודה וזה התחיל מגראס ולצערי וזה קשה אבל מתבגרים

tanay111

New member
רק להיום - לשאת את המסר לא את המכור

17 בפברואר לשאת את המסר לא את המכור "אפשר לתת להם טיפול פסיכולוגי, לייעץ להם, לדבר אתם בהגיון, להתפלל למענם, לאיים אליהם, להכות אותם, להכניס אותם למוסד סגור - אבל הם לא יפסיקו להשתמש עד שלא ירצו להפסיק." טקסט בסיסי, עמוד 62 ייתכן שאחת האמיתות הקשות ביותר שאיתן עלינו להתמודד בהחלמה, היא שאנו חסרי אונים מול ההתמכרות שלנו. אנו יכולים לחשוב כי משום שהייתה לנו התעוררות רוחנית בחיינו, נוכל לשכנע מכור אחר לחפש החלמה. אבל יש גבול למה שאנו יכולים לעשות כדי לעזור למכורים אחרים. אנו לא יכולים להכריח אותם להפסיק להשתמש. אנו לא יכולים לקחת מהם את בדידותם ואת כאבם. אין דבר שאנו יכולים לומר ואשר ישכנע מכור מבוהל לוותר על הסבל המוכר של ההתמכרות תמורת חוסר-הוודאות המפחיד של ההחלמה. אנו לא יכולים להיכנס לעורם של אחרים, לקבוע את המטרות שלהם, או להחליט עבורם מה הכי טוב בשבילם. אולם, אם אנו מסרבים לנסות להפעיל את הכוח הזה של ההתמכרות של האחר, נוכל לעזור להם. הם יגדלו אם נאפשר להם להתמודד עם המציאות, מכאיבה ככל שתהיה. הם יהיו יותר פרודוקטיביים, לפי ההגדרה שלהם, כל עוד אנו לא מנסים לעשות את זה עבורם. הם יכולים להפוך לסמכות בחיים שלהם, בתנאי שאנו הסמכות בחיים שלנו. אם נוכל לקבל את כל הדברים האלה, נוכל להיות מה שאנו אמורים להיות - נושאי הבשורה, לא נושאי המכור. רק להיום: אשלים עם זה שאני חסר-אונים לא רק מול ההתמכרות שלי אלא גם מול זו של אחרים. אני אשא את הבשורה, לא את המכור.

לוקה 10

New member
טניה

שהיה בהצלחה אני מאחלת לך שתדי לקבל את מה שאת צריכה משם ולקחת את מה שאת צריכה אוהבת אותך

למעלה