רק למי שאכפת מהמדינה ומחיי אדם!

havivcohen

New member
רק למי שאכפת מהמדינה ומחיי אדם!

אחד הדברים היפים במדינת ישראל הוא שניתן לראות אנשים שבאמת אכפת להם מהמדינה ומנסים לעשות דברים ומקריבים מעצמם לצורך המדינה. כאן אני הולך לספר על משהו שגיליתי שמסכן את כולנו אך אין הגורמים העליונים מנסים לעשות משהו לטובתנו. אני מקווה שפירסום זה יביא לתעמולה ארצית שתגרום לממשלה לקחת את האחריות לידיים ולעשות מעשה! אז בואו נתחיל, קוראים לי חביב כהן, אני נמצא בפרויקט שנקרא קו הזינוק, זהו פרויקט מנהיגות למשך 10 שנים, כן אני יודע 10 שנים זה מלא זמן אבל רק מי שהיה בפרויקט זה יבין על מה אני מדבר. במסגרת הפרויקט רכשתי מספר מיומנויות שעזרו לי בכלל לנסות ולהציג את הנושא הזה. אז סיפרתי קצת על עצמי ובואו נגיע לעיקר(לא בגלל זה אתם קוראים את זה אני בטוח!): במסגרת סמינר של קו הזינוק היינו בכנסת ולאחר מכן הלכנו לגן הורדים. ושם פגשנו קבוצה של אנשים שהקימו מאהל מחאה. ולמה? זה בדיוק מה שאני הולך לדבר עליו, הלמה. אז לפני שאני אתחיל נא לקרוא עד הסוף ואת כל הפרטים כי אולי יהיו קטעים לא הכי מעניינים אבל רק בטום הקריאה תבינו את כל התמונה. אז בואו נתחיל! נתחיל בהודעה: משרד הבריאות כופה על "מקורות" והרשויות המקומיות לקנות ולהכניס למי השתייה ברחבי הארץ את הפסולת של מפעל "רותם אמפרט-דשנים"(זהו המפעל הכי מזהם במדינה, אם חריגות זיהום של עשרות אלפי אחוזים, שנמצא בבעלות "כימיקלים לישראל", קונצרן הכימיקלים הגדול בארץ, שבבעלות משפחת עופר). הפסולת הזו מכילה חומרים שנמצאים ברשימת החומרים המסרטנים הודאיים והאפשריים בבני אדם וברשימת החומרים המסוכנים, כגון: ארסן,עופרת, חומצה פלואורסיליצית וכספית. אז השאלה היא לשם מה? מדוע בכלל עושים את זה עם זה פוגע בנו. והתשובה כמו בהרבה דברים בעולם: כסף. כיצד הם חוסכים/מרויחים כסף? זה יבוא בהמשך... עכשיו נשאלת השאלה כיצד הם מצליחים בזה? וכאן מתחילה הקומבינה, הם משתמשים בתירוץ עלוב שהפסולת הזו מכילה פלואוריד שמפחית מעט את אחוזי העששת, ובכך הפסולת שמוסיפים למים "תעזור לשיניים שלנו". זה נכון שבין החומרים יש פלואוריד אך גם כל כך הרבה חומרים מסוכנים שהורגים אותנו, חד משמעית! ומכאן בא גם השם של הקומבינה: "הפלרה"(מהמילה פלואוריד). כ-95% מאנשי המקצוע שהתבטאו בנושא מתנגדים להפלרה. התנגדותם מבוססת על מאות רבות של מחקרים שבוצעו על ידי גופים ומדענים בעלי שם עולמי. התקוממויות של רופאים, פעילים סביבתיים ותושבים ברחבי העולם הצליחו להפסיק את ה"הפלרה" במקומות רבים שבהם התעשיות המזהמות יזמו אותה, והגיע הזמן להתעורר ולהתקומם גם בישראל. עכשיו למה אמור להיות לכם אכפת? הרי לכם יש את החיים שלכם, הבעיות שלכם... אז זהו שכאן זה מתחיל, דבר ראשון הפסולת במים אותו אנו שותים/משתמשים למגוון הצרכים היומיים הם מים מסוכנים לבריאותינו, ואם לא נעצור את זה בסוף זה יפגע בנו, או בילדינו, או בנכדינו או יכול להיות בכל אדם שאכפת לנו ממנו. ואתם בטח שואלים אז למה המדינה לא עושה כלום? למה היא יושבת ושותקת לזה? זה מה שנקרא הון ושלטון. מי מאיתנו לא שמע על זה? אבל כאן אנו רואים את זה בפעולה! האחים עופר אשר עליהם נוצר הסרט "שיטת השקשוקה" מלבד היותם טחונים בכסף, הם בעלי קשרים בכל מקום, בעיתונות, במשטרה, בתקשורת(גם ערוצי טלוויזיה תתפלאו, איך לא שמענו על זה בקולבוטק, בחדשות, סיפור כזה יכול לסדר להם את הרייטינג טוב טוב, אבל אסור לשדר את זה, למה? כי הממונים לא רוצים? למה? כי האחים עופר לא רוצים!), במערכת המשפט ואפילו בכנסת. אז אתם בטח שואלים מה אפשר לעשות? הרי אין לנו שום דרך לעצור אותם? אי אפשר לשפוט אותם(שכן הם מעל בחוק) ומי מהגורמים העליונים יבוא לקראתך? הרי זה יכול לגרום להפניית האחים עופר נגדם. ולכן הפתרון היחידי שלנו הוא להעביר את המצב לכל האוכלוסייה של מדינתנו היפה, ולגרום להם להבין את חומרת המצב, כאשר יהיה רוב באוכלוסיה יהיה אפשר לעשות מהפכה ולעצור את שיטת ההפלרה שפוגעת בנו ללא הפסקה! כעת אני אציג מה היה לפני ההפלרה ואחריה: 1.אין "הפלרה" 2.יש "הפלרה" 1.הפסולת של מפעלי הכימיקלים מוגדרת על ידי משרד הבריאות כרעילה ומסוכנת. 2.הפסולת של מפעלי הכימיקלים מוגדרת על ידי משרד הבריאות כתרופה נגד עששת. 1.מפעלי הכימיקלים מוציאים מיליוני דולרים על היפטרות מהפסולת. 2.מפעלי הכימיקלים מוכרים את הפסולת למדינה במיליוני דולרים. 1.הפסולת מוטמנת באתרי פסולת מיוחדים. 2.הפסולת מוזרמת למי השתייה של התושבים, מצטברת במים ובגוף, ומזיקה הרבה יותר. 1.מוגשות תביעות וקנסות כנגד מפעלי הכימיקלים. 2.קשה מאוד לתבוע את המפעלים המזהמים בגלל שהפסולת מוגדרת כתרופה, ובגלל שקשה להוכיח שהפגיעה נגרמת מפליטות המפעלים ולא מהחומרים שמוכנסים למים. 1.משרד הבריאות נדרש לממן טיפולי שיניים לנזקקים. 2.משרד הבריאות מציג את ה"הפלרה" כטיפול שיניים וכך מתחמק מהכנסת טיפולי השיניים לסל הבריאות. אני מאמין שלאחר קריאת ההשוואה ניתן לראות בצורה יותר ברורה את מה שאני מנסה להעביר. זה שהחומרים הרעילים מוכנסים למים בכל הארץ, מקשה להוכיח בבית משפט את הקשר שבין החומרים הללו שנפלטים מהמפעלים לבין התחלואה. תחשבו שאתם גרים ליד המפעלים המזהמים האלה, וקיבלתם סרטן, וגיליתם שיש קשר בין החומרים שנפלטים מהמפעלים לעליה בסרטן שחליתם בו. אתם רוצים לתבוע ואז הם באים ואומרים: מה אתם רוצים? למה אתם חושבים שזה בגללנו? החומרים האלה מוכנסים למים שאתם שותים! ועכשיו אני מאמין ששוב אתם שואלים למה לנו להתערב? יש כבר אנשים במאבק וכיצד אנו בכלל יכולים לעזור? אז קודם כל האנשים שיושבים עכשיו במאהל מחאה בגן הורדים, להם אין חיים? אין משפחה? אין את הבעיות שלהם בחיים? אבל הם יושבים שמה(הכרתי מישהו שיושב שמה כבר שנתיים!) כדי להציל חיי אדם! כדי להציל אותנו, ובדיוק כאן העם היהודי מתגלה... כאשר קל לו קשה לראות אותו משתף פעולה אך כאשר אנו במצב קשה אנו מתאחדים כדי לשפר את המצב, במהלך ההיסטוריה שלנו עברנו הרבה קשיים, ואם מישהו פה אומר לי שזה לא מאבק שלו, שלא יקרא לעצמו יהודי, שלא יקרא לעצמו ישראלי, והכי חשוב, שלא יקרא לעצמו בן אדם. כי מדובר כאן בחיי אדם ובבריאות הציבור ובכלל בבריאותכם והם יושבים שמה בשבילכם אז קדימה תזיזו את עצמכם ותתחילו לפעול! עכשיו בנוגע למה אפשר לעשות, כפי שאמרתי מקודם אנו צריכים להעביר את המסר כמה שיותר מהר(כדי שהנזק יהיה כמה שיותר קטן וכמה שפחות בלתי הפיך), אתם יכולים להעביר את ההודעה הזו לכל מי שאתם מכירים, להסביר לו מה החשיבות של זה ויאללה קדימה לעבודה. אנחנו לא נופלים בקלות^^, לא קל להפיל אותנו, וכרגע אנו נמצאים במשבר אבל בשיתוף פעולה נתגבר על הכול. כל מי שיש לו שאלות מוזמן להגיב, אני אשמח לענות. אתם מוזמנים להיכנס גם לאתר הרשמי של ההתנגדות להפלרה: http://www.meshanim.com/ לאימות ומידע נוסף כנסו לסרטון הבא: http://www.youtube.com/watch?v=xPYYVXPW6cc

למעלה