רק לשתף בכיף שהיה לי הבוקר...

רק לשתף בכיף שהיה לי הבוקר...

יש לפעמים בקרים כאלה מזעזעים, שלא מספיקים כלום, מאחרים לעבודה, השיער לא מסתדר והילד/ילדה בוכים מכל שטות ויש בקרים כמו הבוקר של היום...

הקטנטושה שלי כל כך מחממת לי את הלב לפעמים.. לאחרונה אני ממש מרגישה שכבר אפשר לנהל איתה שיחות - בעיקר שאלות של כן/לא אבל עדיין... וזה שהיא יודעת להסביר מה היא רוצה, איזה ספר לקרוא, אם היא רוצה לאכול דבר כזה או אחר, וסוף סוף לקבל ממנה את הפידבק המיידי פשוט כיף כל כך. אתמול פעם ראשונה היא ממש דיברה בטלפון עם אבא!! שיחה אמיתית! (עם הרבה ג'יבריש וקריאות "אבא!!" ושאלות כן ולא מצידו) עד עכשיו הייתי נותנת לה את הטלפון והיא הייתה אומרת אבא אבא ומתחילה ללחוץ על כל הלחצנים עד שהיה מתנתק...

אז הבוקר, היא קמה ממש במצב רוח טוב, והייתה כזאת מקסימה! היה איזה קטע שבאתי להיכנס לשירותים והיא בדיוק באה אליי ככה עם הידיים מושטות למעלה, אז אמרתי לה שאני צריכה להיכנס רגע לשירותים ולגמרי ציפיתי שתתחיל לעשות סצינה ולבכות, ולהפתעתי היא בכזאת פשטות הסתובבה והלכה להתעסק במשהו אחר. כל כך בוגרת!! נכנסתי לשירותים עם חיוך ענק בלב, והמשפט היחיד שעבר לי בראש זה "את כנראה עושה עבודה טובה".

הרי אנחנו כל כך לא מפרגנות לעצמנו, נכון? ותמיד הרגשי אשמה הארורים האלה... ואין את הבעל שיראה כמה אנחנו משקיעות וכמה כוחות מוציאות וכמה מוותרות על עצמנו למען הבית והילדים ויתן את הטפיחה על השכם. אז ברגעים יקרים כמו אלה כל כך כיף להרגיש טוב עם עצמך ולנוח ולו לרגע על זרי הדפנה.....

שיהיה יום מקסים.

אמאבולי

New member

את באמת עושה עבודה טובה! וגם ההבנה שמגיע לך להנות מזה- לא מובנת מאליה!
איזה כיף. שרק ימשיך לכן ככה

הסהר

New member
איזה כיף לקרוא את ההודעה שלך

איזה מתוקונת קטנה יש לך !
ואיזה אמא מדהימה יש לה !!

וזה כל כך נכון שצריך לפרגן לעצמנו, לשמוח במה שהשגנו ולהעריך את מה שאנחנו עושות

יש כמה זרי דפנה מסביב.
טוב שעצרת, והזכרת גם לנו, לעצור ולנוח עליהם

הסהר

New member
ואפרופו הורות

מישהי קיבלה הזמנה לכנס העצמת נשות המפקדים הלוחמים ?
והולכת ?

נושא הורות, נשמע שיהייה מעניין !

למעלה